Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznaje sie do skopania stjuningowanego srebrnego Civica 3D (VI gen.), z pierdzacym wydechem i ambitnym kierownikiem. Bylo mokro , ale to mnie nie usprawiedliwia. Po prostu oddalilem sie szybko ze swiatel w trosce o sluch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie popaprańców w Octaviach diesel, którzy myśla ze sa mistrzami kierownicy a w szczególności gdy jedzie sznurek aut a oni na sile chca cos wyprzedzic.

 

Oczywiście byłem bez litosny i kierownika skopałem 3 razy :D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie popaprańców w Octaviach diesel, którzy myśla ze sa mistrzami kierownicy a w szczególności gdy jedzie sznurek aut a oni na sile chca cos wyprzedzic.

 

Właśnie! Kilka razy też już miałem ochotę poruszyć ten temat. Mam wrażenie, że kierujący Skodami Octavia są najbardziej niewyżyci na drodze. No normalnie jakby przynajmniej Maybachami jeździli! Na drugim miejscu: Toyota Avensis kombik - ci też jakby tydzień po odebraniu prawka szaleli. A co do kopania - nawet mi się nie chce prawej nogi na nich nadwyrężać ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Kilka razy też już miałem ochotę poruszyć ten temat. Mam wrażenie, że kierujący Skodami Octavia są najbardziej niewyżyci na drodze

Miałem okazję z takim jednym rozmawiać jak to wychwalał jaki ten samochód jest wspaniały i jak znakomicie się prowadzi i jak genialny ma napęd na 4 koła. Wogóle że takie Subaru to jest dużo gorsze i gorzej jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Kilka razy też już miałem ochotę poruszyć ten temat. Mam wrażenie, że kierujący Skodami Octavia są najbardziej niewyżyci na drodze

Miałem okazję z takim jednym rozmawiać jak to wychwalał jaki ten samochód jest wspaniały i jak znakomicie się prowadzi i jak genialny ma napęd na 4 koła. Wogóle że takie Subaru to jest dużo gorsze i gorzej jeździ.

d050qj8.gif

i jeszcze może ma dźwięk silnika ciekawszy :mrgreen:

 

Czasem aż żal mi takich ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Skody, nawet jesli nie sluzbowe (a chyba tych jest na drogach najwiecej) toz to juz prawie Volkswageny, a jak nie od dzis wiadomo to taki Golf w dyszlu czy inny Passat Tede"I" to juz technologia dla rodakow kosmiczna. Wiec nie dziwcie sie, ze nie respektuja tak rodzinnie wygladajacych aut jak subaru. :twisted::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję z takim jednym rozmawiać jak to wychwalał jaki ten samochód jest wspaniały i jak znakomicie się prowadzi i jak genialny ma napęd na 4 koła. Wogóle że takie Subaru to jest dużo gorsze i gorzej jeździ.

 

tia... ostatnio taki mnie przykonywal, ze bez sensu kupilek Obk, bo Skoda tez ma taki model offroad 4x4 i to już za "jedyne" 140k pln :)

z życzliwością go wysłuchałem w końcu nie ma co się kłócić z głupim, bo ludzie nie zauważą różnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia... ostatnio taki mnie przykonywal, ze bez sensu kupilek Obk, bo Skoda tez ma taki model offroad 4x4 i to już za "jedyne" 140k pln :)

z życzliwością go wysłuchałem w końcu nie ma co się kłócić z głupim, bo ludzie nie zauważą różnicy :)

Ja po 2 takiej osobie generalnie przestałem wdawać się w dyskusję, bo nie warto. Choć czasami mam mega radość jak zacznę mówić o napędach lub czymś podobnym i widzę jak koleś nie wie o co chodzi i robi się taki mały :cool: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ktorym urzadzilem sobie piekny rajd od Silesia City Center do Sosnowca
Kierownik sie wkurzyl i sie rozpoczal piekny rajdzik na wszystkich pasach az do Sosnowca.

 

Dobra, blad merytoryczny, do zygzaka byla gonitwa, potem byl rajdzik. czepiasz sie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie popaprańców w Octaviach diesel, którzy myśla ze sa mistrzami kierownicy a w szczególności gdy jedzie sznurek aut a oni na sile chca cos wyprzedzic.

 

Oczywiście byłem bez litosny i kierownika skopałem 3 razy :D:mrgreen:

Dzis taki jeden (a wlasciwie dwoch chlystkow pod krawatem), ale chyba w Supierdzie mnie lekko zirytowal probujac na chama wepchnac sie z prawego pasa (droge blokowal mu bus na awaryjnych) - w sumie gdybym mial blotnik, swiatlo, czy zderzak do roboty, to przerysowalbym mu lewy bok. Oczywiscie zatrabil bardzo oburzony, ze z pokora nie zahamowalem w miejscu i probowal zaraz za busem mnie "efektownie" wyprzedzic po prawym. Niewiele sobie z tego robiac zdecydowalem ;-) ze prawy dla mnie bedzie jednak ciekawszym pasem.. i znow uslyszalem popiskiwania rannej Skodziny. Tutaj zaczely sie trzy pasy, a ze ten skrajny lewy pasowal mi do zjazdu w kierunku roboty, to gosc celowo go zajal i przytrzymal mnie na srodkowym za busem.

 

Mam wrazenie, ze widzialem lzy w jego oczach, jak prawym zostawilem go jakies 50m w tyle usilnie starajacego sie nadazyc. Glupio mi troche, ze zburzylem jego swiatopoglad i wpedzilem w traume - dramatyczne musi to byc przezycie, jak wyprzedza cie lodowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az wstyd sie przyznac (no, ale od czego w koncu jest konfesjonal ;) ), nie dalej jak wczoraj wieczorem strasiecznego killa zadal mi... Pug 407 coupe (na marne usprawiedliwienie dodam, ze 3 litry v6). Po prostu wymieklem w obawie o prawko przy 130 mph, do tego "troche" padalo. Koles chyba oparl sie o ogranicznik :shock: , bo odjechal konkretnie. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az wstyd sie przyznac (no, ale od czego w koncu jest konfesjonal ;) ), nie dalej jak wczoraj wieczorem strasiecznego killa zadal mi... Pug 407 coupe (na marne usprawiedliwienie dodam, ze 3 litry v6). Po prostu wymieklem w obawie o prawko przy 130 mph, do tego "troche" padalo. Koles chyba oparl sie o ogranicznik :shock: , bo odjechal konkretnie. :???:

 

Pug 3.0 przyspiesza w 8 s do 100km/h..moment obrotowy wynosi 290 Nm...a może to był 2.7 HDi?? do setki też jest mułowaty ale elastyczność musi mieć niezłą. Mimo wszystko dziwne że odjechał WRX :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toc pisze, napisane jest: "poczatkujacy" ;)

a serio, to nie wina auta - bo WRX jest letko dlubany (opowiednik PPP +) i daje rade - ale kierowca dupa :oops:

 

Pug odjechal tylko dlatego, ze zawinil najslabszy element mojego Subaru, czyli ja :neutral: W UKju za jazde powyzej 100 mil/m grozi utrata prawka na np. rok i to mnie troche studzi. Zwyczajnie odpuscilem przy (przeliczajac na km/h) ponad 2 paczkach i francuzolot odjechal :sad: (do nastepnego razu :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konczymy gorzkie zale, koniec chlystkow, rolnikow, lodowek i juz nie wstydzimy sie nigdy wiecej disbelief.gif

 

zatem jedziemy: plac zawiszy na pruszkow, cayenne turbo obok. auto brzydkie jak moje kolezanki ze szkoly sredniej z matematycznej klasy, ale pani kierownik to ja cie tomasz prosze usiadz. tuz po trzydziestce, ulozona, zadbana, pewnie pachnaca i jeszcze powabnie, zgrabnie i bez przepychu za uszkami ciemny blond wlos wcisniety, wielkie jak futbolowka okulary przeciwsloneczczne, figlarna apaszka pod szyjka, kurde, foreksz, w twoim typie klapsie, zen sie! woman.gifplayball1.gif

 

zneca sie ta arabela nade mna caly czas /ledwo zdazylem rytualnie pod zachodnim postraszyc okoliczne zawsze przepelnione przystanki autobusowe/, ale musi stanac pod dworcem na pierwszych swiatlach, jeszcze przed estakada. tez karwasz mam jazzy okulara na nosie, to jej w oczy amancko-powloczyscie spozieram, a ta cholera mi "papa" pokazuje bunny.gif jakas glupia, przeciaz tam zaraz szerokie 90' i sciana niewzruszona naprzeciw :twisted:

puszczam lali calusa i natenczas ida konie po betonie. zakret brany jak pan Rulak uczyl, ze dym i zywy ogien spod zaciskow, a cayenne jakies 50m z tylu, elo cheerleader.gif

 

jakby co - w tunelu poczekalem, zeby ja wydechem postraszyc, skoro zenic sie od razu nie chce yawn7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreksz, jak piszesz takie poezje to strach dawac posta pod twoim.

 

Prze chwilą bujnąłem się od Okopowej do media markt na Górczewskiej i spowrotem. No normalnie żadne kille, zostawiłem za sobą masę pacjentów a satysfakcji brak jak wszyscy sie wleką z 40.

 

Normalnie już mnie wq**** po takim deszczyku, wszyscy się wleką jakby jechali po lodowisku :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dokonaniu killa na leonie cuprze, stojąc na następnych światłach koleś podjechal opuścił szybkę i pyta;" co Ty masz pod maską"?. Mój gtek to seria, Cupra była 190 konnym dieslem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki silnik ma "standardowy" Lanos?

...bo chyba takowego miałem dzisiaj okazję skopać. :mrgreen: nie było by nic nadzwyczajnego w tym, ale zrobiłem VW T3 1.6 TD. Na żadnym z poprzednich czterech silników (1.6D/1.6TD) nic takiego się nie zdarzało, gdyż w połączeniu z dużą, kwadratową, ciężką budą i zazwyczaj dużym ciężarem wyposażenia,były to wybitne okazy mułowatości!

Czyżby sekret tkwił w innej (niż każda z 4 poprzednich) skrzyni biegów?

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...