Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z pozycji skopanego :evil: i to przez clio, ale zawsze jade jak kapelusznik zanim wskazowka od temperatury nie ruszy :oops:

 

inquiz, to ja bym tu musiał codziennie po 10 takich postów pisać... bo mam niedaleko do pracy i auto nagrzewa się pod koniec.

 

Ale, ale, skopałem spod świateł ostatnio 2x toto ... za 3x obaj ruszyliśmy grzeczniutko jak tylko się da, i nawet pana wpuściłem przed siebie... chociaż to nie był kill, no chyba, że wziąć pod uwagę, że było mokro... i jeszcze z rolowanego kierownik próbował. Aż się sam zdziwiłem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże skuterkiem, ale znam wielu kierowców samochodów, i wczuwam sie w role obydwu. Wiem że kierwowcy motocyklów bardzo często przeginają, ale jak to mówi akcja: "Twoja pierwsze wymusznie, dla mnie może być ostatnim"... czy jakos tak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dyskusje ostatnio toczą się wokół pewnego wątku do którego zaglądać nawet nie chcę, podzielę się refleksjami z nia wczorajszego:

Zmuszony byłem do skopania bardzo wielu (wszystkich nawet :)) kierowców w trakcie 400 km pokonanych w dniu wczorajszym. Szczególną przyjemność przyniosło mi skopanie Subaru Forestera na pewnym szybkim łuku (ale to był chyba N/A i pewnie na letnich oponach i pewnie prowadziła go żona wioząca męża po zakrapianych imieninach ;) ).

 

BTW, kierowcy Subaru pamiętajcie:

1. nie wszyskie ośki są beznadziejnie podsterowne (niektóre są prawie neutralne i dają nieco frajdy)

2. nie wszystkie ośki mają beznadziejną trakcję (trochę zależy niestety od kierowcy, konstrukcji zawieszenia, stanu amortyzatorów, kondycji opon etc.).

3. na śniegu/lodzie dobry kierowca w ośce pojedzie bezpieczniej i szybciej niż przeciętny w 4x4.

 

No, mam nadzieję drodzy forumowicze, że przeniesiecie się teraz do wątków bardziej pozytywnych.

Pozdrawiam,

PaK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...