Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

GRAF - nie mial obowiazku? Nie mial obowiazku uratowac faceta przed dzwonem? Takiego obowiazku nie mial?

Jasne, ze zaden sad by mu krzywdy nie zrobil za to.

RANY BOGA. Jak mozna takie rzeczy pisac.

Tak jak napisal GAL, nie jeden zyje dzieki temu, ze ktos nie skorzystal z prawa do niemania obowiazku.

i ja sie teraz bede mocno zastanawial czy przycisnac, kiedy ktos mnie mija pasem do skretu. niech on sie martwi, czy moze jednak odpuscic. Bo konsekwencje moga byc straszliwe.

 

Fajnie jest patrzec jak sie ktos wrabuje na pelnym gazie w slup betonowy bokiem. Potem mozna to opisac na forum jednym czy drugim.

Ale GRAF zycie to nie kreskowka ze strusiem pedziwiatrem. Po takim dzwonie sie nie wstaje i nie jedzie dalej.

Opisze wam jeszcze jedna moja sytuacje. Jak ktos nie mial obowiazku.

Jade do miasta podwojna.

Powol;i i jakos mi sie nie spieszy. Prawym pasem. W pewnej odleglosci przede mna cos sie wlecze.

Lewym pasem Volkswagen TurboSrurbo Diesel. W oddali. W pewnym momencie mnie naszlo, ze jednak wyprzedze to cos przede mna. I depnalem lekko, ale na piatce czy szostce. Bo tamten byl jednak w pewnej odleglosci.

Ale on, ten tamten turbodurbodiesel dal zlosliwie gazu, zeby mnie jednak nie wpuscic, (bo co se Impreza..) wiec musialem zredukowac, i nacisnac, ale juz odleglosci byly takie, a i predkosc podswietlna nagle, ze musialem z calej sily hamowac, i skoncvzylo sie lapaniem pobocza, bo musialem tego wolnego przede mna uniknac o pare centymetrow.

A dlaczego tak sie stalo?

BO glupi bylem. A tamten zlosliwy i nie mial obowiazku.

A jaki koszt bylby tej zabawy, gdybym wjechal w tego wolnego rzecha?

Ktos by mial zlamany w tamtm aucie kregolup szyjny.

rallycross na drodze

I tu powstaje pytanie - czy policja ma racje zmuszajac nas kamerami itepe do wolnej jazdy?

Ale czy musza akurat stac na dlugim szybkim zakrecie na dodze do konstancina, gdzie ludnosc gna 180 i widzac ich hamuje na zakrecie i wypada na trawnik? ALe to juz inny temat, choc niezupelnie - zlosliwe, bezmyslne zachowanie prowadzace do dzwonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaliczylem dzikiego killa na wislostradzie.

Jade jak zwykle sobie, lecz dosc wolno.

Srodkowym sunie Nowy Mercedes C butelkowo zielony. Sie wlecze z 56.

Staje na swiatlach przy TVn, tamto dojezdza, a w srodku ktoz siedzi i sie wlecze?

Magda M z niejakim P. WIlczakiem sie wlecze.

To im nawet smrodu powachac nie dalem. A co! Nie bedzie gwiazda pluc mie w twarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że u Ciebie wpuszczenie cwaniaka przed siebie zalezy głównie od stopnia nowości fury, którą jedziesz... :???:

Raczej jestem uprzejmy (chyba ze mi sie bardzo spieszy) wiec normalnych uzytkownikow drog w 99,99% wpuszczam i ustepuje pierszenstwa, natiomast wyraznych "wymuszaczy cwaniakow" raczej nie. Kazdy jezdzi jak jezdzi, ja nie uwzam zebym cos robil zle, "chamem" na drodze napewno nie jestem i wypadku zadnego odpukac nie spowodowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas przez jakiś czas były popularne (takie mieli w wydz. komunikacji) KCHxxUJ :roll: niby zwykła blacha, ale rzuca sie w oczy. A swego czasu w B-B widziałem dwóch karków w Ladnd Cruiserze o nr S1 ANIA... ciekawe, który z nich to Ania :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO KOLEGA WYBACZY, ALE JAK TO SIĘ MA?

A NO TAK, ŹE JEŚLI SKORZYSTASZ Z PRAWA DO NIE MANIA OBOWIĄZKU TO MOŹE TRZEBA BĘDZIE TAKICH ZBIERAĆ. 2+2 RÓWNA SIĘ CZTERY.

I OBAWIAM SIĘ, I TO JEST SMUTNE, ŹE MA TO DUŹO WSPÓLNEGO Z TEMATEM I NIE JEST TO ŹADNĄ MIARĄ OFF TOP. CHYBA ŹE KTOŚ PRÓBUJE STOSOWAĆ METODĘ WYPARCIA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metode "wyparcia" stosuje (z powodzeniem) najczesciej w toalecie. :shock:

A wracajac do tematu, to był tu dział o wypadkach z udzialem subarakow. Moze lepiej dac to tam. A jak nie to stworzyc dzial "Ku przestrodze" Albo nie, mam lepszy pomysl, wrzucajmy takie linki wszedzie :!: Przyklad: Mati zalozy nowa sprezarke? -dac mu do watku jakis rozwalonych ludzi, zeby pamietal, co by nie dotykac gazu, bo sie dzieja straszne rzeczy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metode "wyparcia" stosuje (z powodzeniem) najczesciej w toalecie. :shock:

A wracajac do tematu, to był tu dział o wypadkach z udzialem subarakow. Moze lepiej dac to tam. A jak nie to stworzyc dzial "Ku przestrodze" Albo nie, mam lepszy pomysl, wrzucajmy takie linki wszedzie :!: Przyklad: Mati zalozy nowa sprezarke? -dac mu do watku jakis rozwalonych ludzi, zeby pamietal, co by nie dotykac gazu, bo sie dzieja straszne rzeczy... :roll:

Simon, to naprawdę jest cool i very macho, co napisałeś.

Przecież nasz się trupy nie imają...

My som gwiazdki plejadowe, czterołapne i turbopędne, a Active Safety eliminuje jakieś głupoty typu trupy z naszego pola widzenia.

 

Nie sądzę by arno chciał zniechęcić ludzi do jeżdżenia po drogach, ale natężenie fanfaronady i ułańskiej fantazji z nieodłączną od niej głupotą, osiąga w niektórych wątkach na tym Forum taki poziom, że trudno przejść obok tego spokojnie.

 

Wiem, że lotnicy to spadkobiercy ułanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że lotnicy to spadkobiercy ułanów.

Dobrze, ze masz ta swiadomosc. Bo w zyciu jak w piosence, czasem "ułan" z konia spadnie. Nie neguje tego faktu, nie twierdze tez, ze jestemy niezniszczalni. Wiem, ze wszystko co dzieje sie na drodze powinno byc przemyslane i nigdy nie powinienes robic samochodem nic, czego Twoj mozg nie przeanalizowal 30sek temu.I majac ta swiadomosc apeluje zarowno do jednej strony sporu jak i do drugiej o umiar. Zalaczanie takich filmow jaki wrzucil Marko akurat w tym watku uwazam za przejaw kretynizmu. Niczego nie wnosi to do dyskusji a samo epatowanie potwornoscia tego co sie na nim widzi pozostawiam faktycznie bez komentarza.

 

Watek powstal po to, zeby od czasu do czasu opisac jak to sie inni czasem napinaja, zeby sprawdzic co nasze subaraki potrafia. I tak powinno zostac, bez gadek moralizatorskich, bez pouczania i bez tego wszystkiego co leci z off-u w programie tvn turbo pt. Pirat. Jesli komus to nie pasuje, moze po prostu nie ogladac tego watku. Inaczej faktycznie tylko czekam na zalozenie watku, zebysmy wywalili turbiny z wozow, albo najlepiej przykuli je do latarnii bo do jezdzenia to one sa zbyt niebezpieczne.

 

PEACE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PEACE.

No jasne, że PIS! :mrgreen:

Ja się już nie pultam (jak kiedyś), gdy ktoś szczawikom zaleca wyjęcie poduszek, wstawienie naba i kierownicy sportowej i wywalenie ABSu. Szczawikom, którzy jeszcze w życiu na śliskim nie hamowali, a wsiadają do czterołapa, który na lodzie się prowadzi, że hej! Tylko nie wiedzą, że nie hamuje tak samo.

Taki urok tego forum - przywalą, nauczą się. Może się obędzie bez ofiar.

Jednak bronię prawa tych paru osób, które zamiast opisywać swe genialne kile na MB SLR dokonywane za pomocą Imprezy 2.0, usiłują napomknąć coś o rozsądku na drodze.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przepraszam, ja w sprawie killa na Alfie 33. Było naprawde BARDZO bezpiecznie bo Alfa szybko znikała w lusterku mimo, że chłopaki wydobywali z Alfy naprawde interesujące dźwięki :twisted: Po za tym nawet w sferze psychologicznej nie było zagrożenia, ponieważ zarówno oni jak i ja mieliśmy szeroki uśmiech na ustach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon, rozmowa zeszła na taką drogę, bo jednak coś nas do tego nakłoniło.

Czy przy kaźdym killu ludzie wypisują tu takie rzeczy? Nie.

A sytuacji, kiedy na drodze występpuje udowadnianie z jednoczesnym niemaniem obowiązku jest coraz więcej. Samochody coraz mocniejsze, ludzie bez wyobraźni mogą wreszcie wsiąść do szybkich maszyn...

A ten filmik chociaż potworny, to działa doskonale otrzeżwiająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już nie pultam (jak kiedyś), gdy ktoś szczawikom zaleca wyjęcie poduszek, wstawienie naba i kierownicy sportowej i wywalenie ABSu. Szczawikom, którzy jeszcze w życiu na śliskim nie hamowali, a wsiadają do czterołapa, który na lodzie się prowadzi, że hej! Tylko nie wiedzą, że nie hamuje tak samo.

 

przepraszam bardzo za OT ale hamują własnie tak samo jak nieczterołapy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już nie pultam (jak kiedyś), gdy ktoś szczawikom zaleca wyjęcie poduszek, wstawienie naba i kierownicy sportowej i wywalenie ABSu. Szczawikom, którzy jeszcze w życiu na śliskim nie hamowali, a wsiadają do czterołapa, który na lodzie się prowadzi, że hej! Tylko nie wiedzą, że nie hamuje tak samo.

 

przepraszam bardzo za OT ale hamują własnie tak samo jak nieczterołapy :wink:

 

Toteż Gal to właśnie napisał :-) Przeczytaj powoli.

 

Przepraszam za OT, ale jednak IMHO hamują lepiej niż ośki. Bo gdy w ośce zablokuje się tył na amen, w 4 napędzie wał powinien ten tył odblokować. Mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...