Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do głównego wątku: ostatnio dałem się skopać :twisted:. Jechałem jak zwykle spokojnie ( :mrgreen: ), spokojnie ruszyłem na światłach, z boku przczajona skoda octavia model wieś-tuning-przciemniane-szyby-wydech-zrobiony-z-rury-kanalizacyjnej. Poszedł peeeeeeełnym ogniem swoich około 100 koni. Mózg wysłał do stopy naturalny sygnał "naciśnij", ale zaraz potem przyszła korekta o treści "olej barana". Co też uczyniłem 8).

 

I muszę powiedzieć, że coraz częściej mi się to zdarza. Ale to chyba nawet dobrze 8).

 

 

i w tak oto prosty sposob uczyniles kierownika skody szczesliwym czlowiekiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja podziele sie z wami moim pechem wielkotygodniowym:(

otoz pojechalem sobie imprezką na nartki w rozsadne gory (autko mam dopiero od 4 tygodni)

bylo pieknie....ale warcalem juz jako pasazer na tylnym siedzeniu...awaryjnie...przed koncem urlopu...

a teraz kibluje w domu z kolanem uwiezionym na 6 tygodni... na auto nawet z okna nie mozna popatrzec bo odstawione na strzezony...wiec:

piszcie jak najwiecej i jak najlepiej , bo czytanie mi zostalo na razie

(a jutro mialem pierwszy raz jechac do kielc.......)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QL, ja też się dziwię, że Fido mnie pozdrawia, a on się dziwi, że ja się dziwię, że jestem pozdrawiany :lol:

 

a OCB z tym pozdrawianiem, wyslalem zapytanie do Fida ale jakos nie odpisał a na googlach nic nie znalazłem :lol:

 

To sobie powiekszcie co łon tam naskrobal w zminimalizowanym tekscie, Fido_ tak wszystkich pozdrawia personalnie, ale jakie to mile nieprawdaz? :mrgreen:

 

 

ta popularnosc, mysle ze jakos wytrzymam 8)

 

a tekst malymi literkami przeczytalem, zastanowilem sie, sprawdzilem ostatnie wlasne posty... hm moze sie biedak nudzi albo privy z pytaniami zbiera :lol:

 

myślę, że Fido nas wkręca...to może my wkręcimy Fido ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja podziele sie z wami moim pechem wielkotygodniowym:(

otoz pojechalem sobie imprezką na nartki w rozsadne gory (autko mam dopiero od 4 tygodni)

bylo pieknie....ale warcalem juz jako pasazer na tylnym siedzeniu...awaryjnie...przed koncem urlopu...

a teraz kibluje w domu z kolanem uwiezionym na 6 tygodni... na auto nawet z okna nie mozna popatrzec bo odstawione na strzezony...wiec:

piszcie jak najwiecej i jak najlepiej , bo czytanie mi zostalo na razie

(a jutro mialem pierwszy raz jechac do kielc.......)

 

Oj Kolego jak ja Cie rozumiem.... ja po kupnie Imprezki też tylko sie przez 2 dni nacieszyłem :) Nirwanę przerwały wcześniej zaplanowane wakacje w Turcji.... .

Nie martw się, ja moja ma prawie dwa lata, a radość taka jak bym ją od tygodnia miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w tak oto prosty sposob uczyniles kierownika skody szczesliwym czlowiekiem

Aż strach pomyśleć, co będzie robił z tym fantem w domu... :wink: :mrgreen: Nie mówiąc już o chwale i czci na sr.pl... :mrgreen:

 

Dziś skillowało nas Tico z trzema łysymi pałami i panną na pokładzie. Ogólnie to było bardzo zabawnie, szczególnie jak przy 130 pod górkę, na ciągłej linii oni, swym latającym na boki Tico, śmigali kolumnę aut. :mrgreen: LOL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoliniTuning, masz coś do łysych ? :twisted:

Do łysych absolutnie nie, sam kiedyś goliłem się na bardzo krótko. :P

 

Za to mam coś do łysych w zestawieniu: dres+łańcuch+kajdan+blachary+wiejska fura. :twisted::mrgreen: A w tamtym poście nie dopisałem, że o takich chodziło.

 

Mati, mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja przed godziną skończyłem się znęcać nad MB 300 CDI Kombi. Pan był dzielny i zawzięty, wyprzedzał na ciągłej aby mnie do gonić, a ja jechałem ze stałą prędkością ~120km/h, jak mu się udało wyprzedzić przed obwodnicą Radzymina, to na obwodnicy pan niestety musiał skapitulować i przy 1xx zjechał na prawy pas a ja grzecznie pojechałem do przodu.... Pan miał taką minę :shock: :shock: :shock:......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeeeeeeee Az.....................

 

No litości, Range'a to JA Ci nie zaliczam :twisted:

 

To to ma kształt ..... no przepiękny, ja wiem, ten wóz to jedno z moich marzeń, ale do ścigania to to sie nie nadaje.

 

Nie wazne ile konikow i literkow pod maską - można takie cos "rozflechtować" na prostej ale działanie wycieraczek powyżej 120 km/h, test łosia przy tych prędkościach i inne tego typu sytuacje skutecznie ograniczają zapał kierowców tych potworów do wyścigów.

no niby da sie tym jezdzic 200 /h tylko w jakim stylu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie objechała ostatnio ze świateł siódemka E32 w 3 litrach w rzędowej szóstce. Do 100 byłem lepszy, ale później ten potwór sie obudził...na następnych światłach uśmiechnąłem się, uchyliłem szybkę i zagadałem kierownika beemki..nie był dresiarzem i nie miał wystających drutów z opon :mrgreen: wymieniliśmy się szybko kilkoma zdaniami i dalej w drogę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcze Polini, zgrzeszylem! Dzis stalem na prawym pasie na swiatlach pod uczelnia, az tu nagle z piskiem opon obok mnie zatrzymala sie Alfa 147 JTD. Nie moglem sie powstrzymac, po prostu nie moglem. Biedak szybko skapitulowal, bo po jakichs 15 metrach widzac, ze nie ma wyjscia, poddal sie. Nie wyrzadzilem zbytniej krzywdy, na szczescie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...