Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

ale to posty Gala czytalem glownie przed namowieniem rodzicow na obk.

 

I po lekturze moich postów zdecydowałeś się namówić rodziców na OBK...?

 

Czy mógłbyś wobec tego wysłać linka do swojej wypowiedzi do Ojca Dyrektora, cc. Subaru A.Koper...?

z tym to jzu bedzie gorzej...

ale opon nie drze, hamulce proste i hamuja (chociaz gorzej niz w hondzie cr-c, ale lepiej niz w misiu l200, patrolu czy innych terenowkach) i generalnie nic zlego sie nie dzieje...

oleju troche bierze...

a no i ten moich ordzicow to 2.5 manual-gorszy od Twojego.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa tacy co 645 postow pisza dziennie :mrgreen:

ps a jak zona Bociana :?:

milo ze pytasz, wiem tyle ile napisalem w temacie w offtopic. teraz nie umieszcza zadnych nowych info-ma mnostwo spraw na glowie, musi sie znona opiekowac i malym jeszcze...ale wszystko wraca na dobra droge, tylko najgorsze ze rehabilitacja, kolejne zabiegi, leczenie dalsze moze trwac dlugo, bardzo dlugo.... rok albo wiecej, wiesz takie cos zostawia uraz na cale zycie.

jeszcze raz dziekuje braci subarowej za wsparcie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa tacy co 645 postow pisza dziennie :mrgreen:

ps a jak zona Bociana :?:

milo ze pytasz, wiem tyle ile napisalem w temacie w offtopic. teraz nie umieszcza zadnych nowych info-ma mnostwo spraw na glowie, musi sie znona opiekowac i malym jeszcze...ale wszystko wraca na dobra droge, tylko najgorsze ze rehabilitacja, kolejne zabiegi, leczenie dalsze moze trwac dlugo, bardzo dlugo.... rok albo wiecej, wiesz takie cos zostawia uraz na cale zycie.

jeszcze raz dziekuje braci subarowej za wsparcie

pozdrawiam

Galik ja nie wsparlem tylko jakos zajrzalem na twoje forum i zobaczylem watek o zonie bociana ...to wlos na glowie sie postawil deba.ale jak jakos mozna dalej pomocy udzielic to napisz na pw jak.

pozdrawiam i pozdrow bociana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Wstyd się przyznać, ale i ja to zrobiłem.

 

Jechałem dzisiaj Foresterem 2.0 XT. W A/T niestety, ale i tak jeździ nieźle.

Podjechały dwa auta na światła - beema "trójka", e36 chyba i Astra GSi. Trzy pasy na Wielickiej.

 

Stanęli na światłach i jeden drugiego zaczynał przekrzykiwać wydechem - Remusa pewnie... :mrgreen:

 

Zapaliło się pomarańczowe, ja z nogą na hamulcu dodałem gazu, zielone i... Załatwiłem obu na cacy... :mrgreen:

 

Ale im musiało być głupio.

 

Innym razem, znowu tym samym Forysiem, udowodniłem panu w "nowoczesnym, dynamicznym dieselu od Toyoty", że nie wolno jechać prosto z pasa do skrętu w lewo i wysepki (rozdzielała jezdnie - wiecie, taka żeby na ten pas do skrętu w lewo nikt nie mógł wjechać z naprzeciwka) też nie da się ominąć, tylko trzeba się zatrzymać... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I krzyczałaby Ci do ucha szczytując: Bij mnie, rżnij mnie, mów do mnie suko!!!!!!

 

Wreszcie jakiś fajny klimat się robi. :twisted:

 

Czyz nie byl to typ bogatej, a nie dobrej dupy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to muszę nadrabiać urodą i sprytem :twisted::mrgreen::mrgreen:

 

Nie mamy ani jednego, ani drugiego, to se zorganizowaliśmy kupę koni pod maską :mrgreen:

 

A - dziś rano postanowiłem objechać outlandera w najmocniejszej wersji :twisted:. Typowy scenariusz: jechał gość spokojnie, dopóki nie zobaczył imprezy - wówczas dostał kompletnego świra. A że dziś byłem rano jakiś taki pobudzony ( :mrgreen: ) to podjąłem wyzwanie. Z właściwym skutkiem 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to muszę nadrabiać urodą i sprytem :twisted::mrgreen::mrgreen:

 

Nie mamy ani jednego, ani drugiego, to se zorganizowaliśmy kupę koni pod maską :mrgreen:

 

A - dziś rano postanowiłem objechać outlandera w najmocniejszej wersji :twisted:. Typowy scenariusz: jechał gość spokojnie, dopóki nie zobaczył imprezy - wówczas dostał kompletnego świra. A że dziś byłem rano jakiś taki pobudzony ( :mrgreen: ) to podjąłem wyzwanie. Z właściwym skutkiem 8).

 

W końcu po co się przydałem na tym forum :twisted: Uzupełniam wasze braki :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziś też nagrzeszyłem. Stoję sobie grzecznie na światłach, widzę ze będzie się zmieniało na zielone więc wpinam bieg, a tu w lewym lusterku widzę BMW serii 7 nowe dotaczające się do świateł, kiedy światyło się zmieniło i gośc dojechał do wysokości moich drzwi usłyszałem wyraźnie dwunastocylindrówkę idąca pełną parą... jako że już zdązyłem lekko ruszyć ot odwinąłem i sobie pojechałem...ciekawe jak się koleś poczuł ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez ostatnio mialem historie z BMW 7 (tym nowym, tyle ze nie V12, a V8 ).Pan chcial z lewoskretu pojechac sobie prosto, a ze ja stalem jako pierwszy, to troszke mu w tym naprzeszkadzalem.Zostal z tylu i pozniej gonil mnie zaciekle.Po kilkusetmetrach zaczynaja sie moje 3 ulubione zakrety, takze pan od BMW zostal skarcony po raz drugi.Po tym wszystkim chcial mnie jeszcze jakos zlapac, ale zostal na swiatlach, a ja na niego nie czekalem, bo sie spieszylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ja dziś miałęm chyba dwa inne wyścigi z BMW ale nie wiem bo zostali za szybko z tyłu - spieszylem się, jeden się nawet trzymał spod świateł bo próbował mnie nei wpuścić z kończącego się pasa ale potem wymiękł na dwóch szybkich łukach (dla warszawiaków -> Bitwy warszawskiej w Trasę toruńską)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...