Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Alan, STi przy predkosci 250 km/h ma 1. za malo mocy, 2. za malo mocy, 3. za malo mocy, 4. za duze straty na napedzie, 5. za duzy wsp. oporow powietrza... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, czy mowisz powaznie, czy to mialo byc szyderstwo?

Bo nie czuje intencji wypowiedzi.. :roll:

 

A temat faktycznie mocno zboczyl od zamierzonego, moze niepotrzebnie psuje zabawe kolegom, wiec sie zamykam.

 

pozdr!

 

Ty pisałeś poważnie to i ja odpisałem w tym samym tonie. Popieram Cię w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miedzy kobietami to niema że boli :!: Niema ze odpuszczę :!: Może być ciekawie na prawym z twoją Mamą :)

 

Ciekawie jest, ale odpuszcza baaaardzo szybko jak zabawa zaczyna być niebezpieczna. Co innego "ścigać się" (jeśli można tak to nazwać na dystansie 100-200 m o to kto będzie pierwszy przy przewężeniu. Dużo ludzi bardzo szybko rezygnuje jak widzi, że nie ma szans i udaje, że się w ogóle nie chciało "ścigać". Co innego ścigać zaparcie z kimś przez kilka skrzyżowań czy w trasie, a najbardziej denerwujące jest jak ktoś zaczyna dodawać gazu podczas gdy jest wyprzedzany… i tu ogromnym plusem waszych aut jest, że rozwiązują ten problem w 99% przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat jest mocno popularny. Moja Świnka Justynka nie ma szans na suchym z wiekszością aut więc nie mam ambicji robić z siebie pajaca. Na mokro pewnie było by juz inaczej ze wzgledu na lepszą trakcję. Zawiść "puszkarzy" znam jednak z perspektywy kierownicy 2 kółek. Tutaj zupełnie mnie dziwi naiwność ludzka. Bo nawet moje skromne 72 koniki zamiatają 90% katamaranów. Najczęściej jednak lubię wyprowadzać z błędu kierowników wszelkiej maści wynalazków typu GTi, GSI itp (zazwyczaj mocno leciwych)... Naiwność tych ludzi nie zna granic. Jak można mieć nadzieje na objechanie pojazdem z trudem osiągającym 100km/h w czasie no dajmy na to, że nawet 6-7sekund motocykla mającego 100km/h po nieco ponad 3,5s? Te biedne przednionapędówki kończą piszczeć gdy u mnie pojawia się 100km/h :) Wyścigi na 100, 200, 300, 400m to tylko na motocyklu...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcze Redemptorysto Pollini - prosimy o natychmiastową i zdecydowanę reakcję :mrgreen:.

Ano i się pojawiam. :twisted:

 

Przywołuję Panów Szanownych do porządku! Bezwzględnie. :D

 

Leszek, nie podważaj autorytetu, mam Twój numer. :wink: :lol::mrgreen:

 

 

 

Ja też trochę zamulę, od pewnego czasu nie znam pojęcia "ograniczone zaufanie"... Ja go po prostu nie mam jeśli chodzi o innych uzytkowników dróg. :lol:

 

Kto dziś nagrzeszył? :mrgreen:

 

Pozdrawiam,

Ojciec Prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiszpan25, na zakrętach i na nie suchej nawierzchni ?

Na winklach to pewnie dobry kierownik w dobrym autku da radę motocyklowi zwłaszcza na mokro. Start jednak nawet na mokro mam lepszy z racji mniejszej bezwładności :)

 

Na winklach i na sucho to musiała by jakaś pierdoła jechać motorem aby ktoś mógł go objechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, tak sobie czytam wasze posty i sie zastanawiam czy lojenie mocniejszych fur tez sie liczy? uwielbiam miny kierowcow, kiedy sie okazuje ze ich wspaniale wozy dostaja baty od seja. W sumie to moja padlina nie jest mocno zdlubana ale wystarcza na Calibry, Megane Coupe, wszlelakie BMW i inne wynalazki do 150KM, niestety odcinek nie moze byc zbyt dlugi bo brakuje mocy przy wyzszych predkosciach.

 

 

goraco polecam znecanie sie nad mocniejszymi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, liczy się i to x2

 

:oops: dziekowac, dziekowac, jak tylko odbije mi po maksie to kupie wlasna Impreze i nie bede sie musial na Intakowa slinic, wtedy tych mocniejszych bedzie juz duuuuuzo mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiszpan25, co to za potworek, ten Twój motor? Bo ja parę razy stanąłem koło słabszych motorków na światłach i byli zdziwieni.....

nic specjalnego. jestem posiadaczem (szczęśliwym) raptem 72 konnego pojazdu o wadze 193kg jakim jest Suzuki SV650S. Wystarczy aby 0-100km/h mieć po 3,6s , 0-160km/h w 9s, 60-140km/h napedzac sie w 10,3s a 140-160km/h przyspieszać w 2,9s. (wyniki testów podaję za Światem Moocykli sam nie mam Gtecha ).

Cossi zapewne zaskakiwał motocyklistów bo kto sie spodziewa, że auto jednak może sie napędzać? Mimo wszystko jednak 0-100km/h należy do motocykli!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jednak 0-100km/h należy do motocykli!

Za to zakręty nasze, szczeólnie dziurawe :mrgreen:

zima także zdecydowanie należy do 4 łapów :) z tego powodu zakupiłem na zime (gdy >200 koni nie potrzeba) Subarynkę Justynkę. Na zabawy na śniegu też wystarcza :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cossi zapewne zaskakiwał motocyklistów bo kto sie spodziewa, że auto jednak może sie napędzać? Mimo wszystko jednak 0-100km/h należy do motocykli!

 

 

Może być, pamiętam jednego jakiegoś nakeda który ciągnał gdzieś do momentu jak 3 bieg włożyłem, wtedy jakby mu ktoś rękaw zaciągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, chyba się z Tobą nie zgodzę na seryjnego ścigacza nie ma seryjnego samochodu na asfalcie.

 

 

Mogę dostarczyć film. Średnio wolny tor, Porsche 996 Carrera 4 (czyli nie najszybszy samochód) z mistrzem cyklu BTTC za kierownicą i Yamaha R1 z mistrzem UK w wyścigach motocyklowych. Yamaha zebrała baty. KOmentaraz tam był taki że R1 to najszybszy dostępny motocykl drogowy na torze, a od C4 można znaleźć znacznie szybsze samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...