Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

mówię sobie, olałbym go, ale jak ktoś wali na odlew w mordę, to wypada oddać, nawet, jak się jest pacyfistą (a wczoraj nim byłem :twisted:).

 

zauwazylem, ze Ciebie latwo podpuscic :wink:

 

lepiej opowiedz o Pasacie W8 albo o tej brunetce w X3 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Shift light mam ustawiony na 5K, zmieniam po piknięciu .

 

a piknal Ci kiedy na szostym biegu? Bo nam tak :twisted: I byl ustawiony wiele wyzej niz 5 tys obr ...

 

 

Swoja droga ciekawe czy MY06 tez ma odciecie przy 250?

ostatnio jechalem STI 2006 260 i licznika zabraklo wiec chyba nie ma tam zadnej blokady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem, ze Ciebie latwo podpuscic :wink:

 

Wiesz, samochód mam od niedawna... :)

 

lepiej opowiedz o Pasacie W8 albo o tej brunetce w X3 :lol:

 

Passat W8 był strasznie śmieszny - ścigał się ze mną, choć ja nie ścigałem się z nim. Dość powiedzieć, że pojechał w siną dal pełnym ogniem, my z OGS-em tempem spacerowym i... spotkaliśmy się parę świateł dalej - on najwyraźniej jechał tam, gdzie my, ale wykazał się dużo gorszym doborem drogi. Jakie musiało być jego zdziwienie, gdy impreza, której kilka minut wcześniej odjechał, zobaczył na światłach przed swoim zderzakiem :mrgreen:.

 

A brunetka w X3... hmmm... To taki typ zimnej suki. Ale takie lubię :mrgreen:. I też się z nami ścigała, choć my nie ścigaliśmy się z nią :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy grzeszy... 8) ..i ja tez ostatnio nagrzeszyłem, pędząc z raszyna w strone centrum ok 130 km/hi klejąc szykanę przy pętli na okęciu od lewego do prawego...wkleiłem się konkretnie do prawej, hamując do zera, bo jakiś ku..s zjechal bez kierunków, nie patrząc we wsteczne na mój pas...klakson, długie i tle kurew z mojej strony poleciało.Aż mi wstyd się zrobiło, wiem, że szybko leciałem jak na miasto ale kierowca jest kierowcą i pewne zachowania są niewytłumaczalne!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A brunetka w X3... hmmm... To taki typ zimnej suki. Ale takie lubię :mrgreen:. I też się z nami ścigała, choć my nie ścigaliśmy się z nią :).

 

Ja kiedys trafilem na blondi w RAV4.Tak bardzo chciala mnie wyprzedzic, a ja nie tyle ze sie z nia scigalem, co caly czas jechalem obok niej, leciutko wychodzac przed nia, co chyba bardzo ja denerwowalo.Echhhhh.....kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szanowni koledzy ze sie milo czyta te opowiesci :)

ja to mlody jestem, jedyne subaru ktore rodzice maja to obk ale niektorym dresom tez daje z bratem popalic.

wychowalem sie glownie na terenowkach wiec przezycia troche inne.....ale jak kierownik dobry i planowac potrafi to terenowka tez moze smignac innych.. zwlaszcza na torach kolejowych albo baardzo dziurawcyh drogach :)

a wczoraj widzialem kolege Jarmaja w Gliwicach... nie wiem czy zgrzeszyl bo pedzil glowna ulica-Zwyciestwa, ok 19.40-piekna imprezka.... zazdroszcze Wam tych samochodow.

pozdrawiam wszystkich forumowiczow.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to posty Gala czytalem glownie przed namowieniem rodzicow na obk.

 

I po lekturze moich postów zdecydowałeś się namówić rodziców na OBK...?

 

Czy mógłbyś wobec tego wysłać linka do swojej wypowiedzi do Ojca Dyrektora, cc. Subaru A.Koper...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...