Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

a AT nie zna zadnych sztuczek

 

jak to nie?

 

Obroty do odciecia i wrzucasz z "N" na "D" :mrgreen:

 

Ostanio jak patrzyłem ja "Jazdę Polską" Kuba Bielak sprawdzał czy da się tak zepsuć skrzynie AT w jakiejś Hondzie :P Nie udało mu się chociaż robił też coś takiego że jechal na R i nagle D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AT nie zna zadnych sztuczek :roll:

 

Jest jedna. Skrzynia na D, lewa noga na hamulcu, prawa daje gaz. Start jest piekielny po puszczeniu hamulca ale obawiam się, że skrzynia długo nie pożyje przy takich startach. Gdzieś ten moment musi jednak ujść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a AT nie zna zadnych sztuczek

 

jak to nie?

 

Obroty do odciecia i wrzucasz z "N" na "D" :mrgreen:

 

Ostanio jak patrzyłem ja "Jazdę Polską" Kuba Bielak sprawdzał czy da się tak zepsuć skrzynie AT w jakiejś Hondzie :P Nie udało mu się chociaż robił też coś takiego że jechal na R i nagle D :P

 

Jak nie jego to katuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynie AT są zabezpieczone przed przypadkowym przełożeniem wajchy zmiany biegów. Jeżeli jedziemy np. 140 i przerzucimy na 2 to kompletnie nic się nie stanie. Komputer zmieni przełożenie na 2 dopiero wtedy kiedy pozwoli na to bezpieczny zakres prędkości obrotowej dla tego biegu.

Wrzuciłem tak kiedyś 2 przy dużej prędkości (miało być z 3 na D i się pomyliłem) i samochód w ogóle nie zareagował. Ze skrzyni również żadnych niepokojących dźwięków. Było po prostu za szybko na 2 i komputer nie pozwolił na redukcję. Dalej leciałem na 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad otwarciem nowego wątku, bo kopię co chwilę jakieś golfy tdi, gti, focusy st, czy nissany 350 a to się tu nie nadaje :?

 

Stritrejsingu oficjalnie na forum nie popieramy :mrgreen:

 

Jasne a każdy dzielnie uprawia :lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad otwarciem nowego wątku, bo kopię co chwilę jakieś golfy tdi, gti, focusy st, czy nissany 350 a to się tu nie nadaje :?

 

Stritrejsingu oficjalnie na forum nie popieramy :mrgreen:

 

Jasne a każdy dzielnie uprawia :lol::twisted:

 

Ty to napisałeś :lol:

Ale nikt się tym nie chwali :P

 

A przeczytałeś cały wątek? :roll: :D

Poza tym to nie w kwestii chwalenia się przecież :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad otwarciem nowego wątku, bo kopię co chwilę jakieś golfy tdi, gti, focusy st, czy nissany 350 a to się tu nie nadaje :?

 

Stritrejsingu oficjalnie na forum nie popieramy :mrgreen:

 

Jasne a każdy dzielnie uprawia :lol::twisted:

 

Ty to napisałeś :lol:

Ale nikt się tym nie chwali :P

 

A przeczytałeś cały wątek? :roll: :D

Poza tym to nie w kwestii chwalenia się przecież :wink:

 

czytanie ze zrozumieniem to obecnie cenna przypadlosc...heh....kopanie lezacego a streetracing....to jakze dwa odlegle od siebie bieguny....ale Ty tego niestety nie mozesz pojac...powodzenia...w wyszukiwaniu fordow st, golfow tdi etc....zal...heh :mrgreen: :| ps....o ustawieniu sie z bmw nie wspomne nawet...heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą po Wawie się kręciłem i na 1 ze świateł obok mnie stanął CLS 63 AMG, start spóźniony ale chciałem zobaczyć jak to AMG pójdzie i gość dał się podpuścić i odkręcił :shock: dźwięk się super nagrał o co mi chodziło

8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeczytałeś cały wątek? :roll: :D

A Ty przeczytales? Bo na razie wyglada na to, ze Ty nie wiesz o co w tym wątku chodzi.

Jest tu taki magiczny przycisk ignoruj....ten to dopiero rozluznia i pozwala odpoczac psychice podczas wizyty na forum....ktora z definicji to ma rozluznic...polecam w kwestii przypadku skiby STI to naprawde dziala... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akow, socko, to przeczytajcie chłopaczki drobne pierwszy post i się nie panoszczie tak bo popękacie.

Wątek założył Przemeq, który to kopie 7-kę bmw. Do waszej wiadomości cwaniaczki, najmniejszy silnik montowany w siódemkach ( BMW 7 series) to 3.0i i do dziś rośnie w centymetry sześcienne, moc i niutonometry. W wątku pierwszym nie ma mowy o modelu, ale nawet jeśli było to dziadzisko E32 to miał 188KM ( i to była najsłabsza siódemka od 26 lat :!: )

Przestańcie, więc mi pier.... ć akow i socko

Wymieniam wesołe zdania i żartuję z antolll, a nie się z nim kłócę, ale widzę, że inteligencją nie grzeszycie pajace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akow, akow, to przeczytajcie chłopaczki drobne pierwszy post i się nie panoszczie tak bo popękacie.

Wątek założył Przemeq, który to kopie 7-kę bmw. Do waszej wiadomości cwaniaczki, najmniejszy silnik montowany w siódemkach ( BMW 7 series) to 3.0i i do dziś rośnie w centymetry sześcienne, moc i niutonometry. W wątku pierwszym nie ma mowy o modelu, ale nawet jeśli było to dziadzisko E32 to miał 188KM ( i to była najsłabsza siódemka od 26 lat :!: )

Przestańcie, więc mi pier.... ć akow i socko

Wymieniam wesołe zdania i żartuję z antolll, a nie się z nim kłócę, ale widzę, że inteligencją nie grzeszycie pajace

 

 

no i elegancko....wiec nie bedziem Panie juz grzeszyl inteligencja i zamilkne....a Ty se kiiiiiiiiiiiiiiluj.....ile tam se chcesz.....buahahhahahhha.... :mrgreen: zal

 

-- 30 cze 2012, o 22:15 --

 

akow, akow, to przeczytajcie chłopaczki drobne pierwszy post i się nie panoszczie tak bo popękacie.

Wątek założył Przemeq, który to kopie 7-kę bmw. Do waszej wiadomości cwaniaczki, najmniejszy silnik montowany w siódemkach ( BMW 7 series) to 3.0i i do dziś rośnie w centymetry sześcienne, moc i niutonometry. W wątku pierwszym nie ma mowy o modelu, ale nawet jeśli było to dziadzisko E32 to miał 188KM ( i to była najsłabsza siódemka od 26 lat :!: )

Przestańcie, więc mi pier.... ć akow i socko

Wymieniam wesołe zdania i żartuję z antolll, a nie się z nim kłócę, ale widzę, że inteligencją nie grzeszycie pajace

 

 

no i elegancko....wiec nie bedziem Panie juz grzeszyl inteligencja i zamilkne....a Ty se kiiiiiiiiiiiiiiluj.....ile tam se chcesz.....buahahhahahhha.... :mrgreen: zal

 

 

 

 

 

 

 

ps....tak wiem nie zrozumiales dlaczego sie tu Ciebie bidoku sie czepiamy.....ale juz nie bedziemy....przynajmniej nie ja....obiecuje.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja moderatora

 

I. Ogólne zasady.

3. Na Forum Subaru możemy rozmawiać o wszystkim pod warunkiem zachowania kultury wypowiedzi oraz poszanowania obowiązującego prawa.

6. Atmosferę panującą na forum tworzymy wszyscy; dołóż wszelkich starań aby inni nie poczuli się dotknięci Twoją wypowiedzią.

 

II. Zasady.

3. Administrator/Moderator ma prawo usunąć/edytować post jeżeli uzna, że łamie on Regulamin Forum Subaru. Od jego decyzji nie przysługuje odwołanie, można napisać do niego PW z prośbą o wyjaśnienie, Administrator/Moderator ma OBOWIĄZEK podać przyczyny usunięcia/edycji postu (istnieje możliwość przywrócenia postu po wyjaśnieniu sprawy z Administratorem/Moderatorem – z wyłączeniem zasad zawartych w pkt. 7 „Zasad ogólnych”).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to można nazwać skopaniem ale sytuacja dość zabawna.

 

Miejsce zdarzenia:

 

Warszawa, Puławska, kierunek Piaseczno, odcinek przy wyścigach konnych

 

Jadę sobie spokojnie słuchając wydechu i muzyki na prawym pasie Puławską, przy okazji sprawdzając czy nie pojawiło się jakieś fajne nowe graffiti na murze gdy tu nagle na dupie siada mi VelSatis (czy jak on się tam nazywa). Moja reakcja była natychmiastowa - stwierdziłem że przyspieszę bo nie lubię jak mi ktoś siedzi na dupie, zjechać nie ma jak bo oczywiście 2 pasy jadące prosto w stronę Piaseczna kompletnie zablokowane. Wjechaliśmy na wiadukt w stronę USN. Oczywiście kierownik Renault na zakręcie zwolnił bardzo mocno, ale przy wyjściu z zakrętu zaczął znacznie przyśpieszać. Widać gość był na USN po raz pierwszy albo do tej pory nie próbował w tych okolicach nikogo "objeżdżać", bo zemściło się to na nim sromotnie. Ja - kierownik biednego GT'ka zwolniłem do 60 km/h bo wiem że taką tolerancję ma USN'wski fotoradar niestety kierowca VelSatisa w ogóle chyba postanowił go zignorować i z prędkością na pewno przekraczającą 100 km/h minął karmink, który to mrugnął w jego kierunku zalotnie "oczkiem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emdzejj, ja mogę czytać "googlując" po japońsku, choć ni w ząb nie znam języka i tak też odpowiadać, ale oczekuję, że osoby tu zaglądające mówią i rozumują w j.polskim a co za tym idzie czytają ze zrozumieniem i nie umieszczają głupich komentarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emdzejj, ja mogę czytać "googlując" po japońsku, choć ni w ząb nie znam języka i tak też odpowiadać, ale oczekuję, że osoby tu zaglądające mówią i rozumują w j.polskim a co za tym idzie czytają ze zrozumieniem i nie umieszczają głupich komentarzy

 

 

Zgodzę się z Tobą w przypadku wątku "Zakup Subaru Imprezy WRX" wszedłem tam 2 razy, po pierwszym razie wyłączyłem komputer i wyszedłem na spacer :cry:

 

Ale tutaj, może "koledzy: nie zrozumieli, ale nikogo nie obrażali, rozumiesz sprawę, nie :?: :wink:

Żadnego ataku w Twoim kierunku, czasem warto nie dać się prowokować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...