Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Parę miesięcy temu ja staaarą, zardzewiałą Starletą 1.3 pb95 na całej długości ul. Powstańców Śląskich kopałem sobie co światła... piękne porshe 911 :) Ruch umiarkowany, ale raczej ciasno. Porsh - ósmy cud świata, ale jak to się mówi "maszyna gwizda, ino maszynizda..." :arrow: łomot dostawał, bo głupio kombinował i w złych momentach zmieniał pasy. Ja zmieniałem pas ok. 3-4 razy rzadziej i cały czas lądowałem obok niego, ku mej uciesze i jego narastającej frustracji :mrgreen: Cóż, pięknie było póki nie trafiliśmy obaj na pole position... :| Ruszyłem dynamicznie, a tymczasem on... cóż, chyba wyparował... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna7f, a tak wracając do tego paradoksu bliźniąt Einsteina, to nie masz przypadkiem starszej bliźniaczki. Byl bym zainteresowany :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

z tego co wiem to nie :shock: :? ale rodzice podobno mało mówią swoim dzieciom więc nic nie jest przesądzone :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama mazda - bardzo fajny, ładny, szybki i nowoczesny samochód (pozdrowienia dla misiek_waw :mrgreen:).

 

nie było na forum Mazdy czyli pan mądrzejszy niż Ci się wydaje albo jeszcze głupszy bo forum nie znalazł :mrgreen: a Ty uważaj żebyś nie miał kiedyś zagwozdki z MPS jak z Octavią w TDI :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 letnie audi a4 2.0 tdi.... niedzielny kierowca, czlonek klubu 'poszukiwaczy pierwszego biegu na zielonym swietle' :twisted:

kilka razy zostal skopany przez czarne, wsciekle...... 1.4 tdi :mrgreen:

zaraz biore sti na spacer, bedzie sie dzialo :mrgreen: duzo rowerzystow na drogach, bedzie kopanko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do przemyślenia dla niektórych kopaczy. Podkreślam NIEKTÓRYCH !

 

materiał daje mocno do myślenia. :(:(

Często oglądam też kraksy z rajdów - widać w tedy że nawet zawodowcy popełniają błędy

 

Właśnie dzisiaj robiłem trasę do Zakopanego i jadąc sobie spokojnie zgodnie z przepisami, bez napinki

często wyprzedzający mnie kierowcy patrzyli na mnie jak na idiotę - wielka płetwa, znaczek STi a jedzie jak kapelusz.

Mimo wszystko jestem z siebie dumny bo bezpiecznie dojechałem na miejsce, bez niebezpiecznych sytuacji,

spokojnie nie nerwowo i mogę cieszyć się urlopem :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jestem z siebie dumny bo bezpiecznie dojechałem na miejsce, bez niebezpiecznych sytuacji,

spokojnie nie nerwowo i mogę cieszyć się urlopem :mrgreen::mrgreen:

I to jest piękne. :)

Przy dzisiejszych kierowcach i naszych drogach bezpieczne i spokojne dotarcie do celu może być powodem do dumy.

Miłego wypoczynku.

Ja jutro wracam. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no daje do myślenia

Daje, daje, ale zawiera kilka rażących błędów ten klip, takie rycie beretu na siłę, mega wyolbrzymione sytuacje (dzieci uderzone przez Vitarę to na przejście "z kanału wyszły" lub/i stojąc przed autem zawiesiły się, wpatrując się w znaczek na masce) :roll:

Sytuacja pierwsza: baba z wózkiem musiałaby wychodzić na pasy zanim merc dostawczak się zatrzymał - a więc już jej nierozwaga!

Auto pirata blokuje koła, a jak bierze wózek na maskę to nie ma zblokowanych kół i jedzie bez hamulca, nie nurkuje! Wózek się przewraca i sunie na bok, ale nie została mu nadana taka energia, z jaką w następnej klatce uderza o krawężnik, przycumował jakby nim szatan miotał. Samochód zatrzymuje się przednia osią tuż za końcem pasów (jakieś do 50cm max), a klatkę wcześniej w momencie jak uderza wózek i bierze mamuśkę na maskę, przejeżdża za pasy aż tylną osią.

Zbombardowanie widza tragizmem perfekcyjne, dbałość o szczegóły marna.

Robią wodę z mózgu (ale akcja potrzebna i słuszna!), a kierowcy w tym "spocie reklamowym" to zupełnie jacyć beztrosko upośledzeni "...

 

Ps. NIe wiem dlaczego, ale jak siadam do Subaru, to mam takie poczucie spełnienia, że toczę się po mieście bez napinki.

Za mną natomiast nerwowo latające od boku do boku Tica, Seje, golfy itp, bo "we wsi" nie było dotąd żadnego GC8. A że ogólnie są jedynie 3 Imprezy to, kierowcy wykazują ADHD i każdy na wariata chce wyprzedzić, bez względu czy to przejście dla pieszych czy skrzyżowanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no daje do myślenia

Daje, daje, ale zawiera kilka rażących błędów ten klip, takie rycie beretu na siłę, mega wyolbrzymione sytuacje (dzieci uderzone przez Vitarę to na przejście "z kanału wyszły" lub/i stojąc przed autem zawiesiły się, wpatrując się w znaczek na masce) :roll:

Sytuacja pierwsza: baba z wózkiem musiałaby wychodzić na pasy zanim merc dostawczak się zatrzymał - a więc już jej nierozwaga!

Auto pirata blokuje koła, a jak bierze wózek na maskę to nie ma zblokowanych kół i jedzie bez hamulca, nie nurkuje! Wózek się przewraca i sunie na bok, ale nie została mu nadana taka energia, z jaką w następnej klatce uderza o krawężnik, przycumował jakby nim szatan miotał. Samochód zatrzymuje się przednia osią tuż za końcem pasów (jakieś do 50cm max), a klatkę wcześniej w momencie jak uderza wózek i bierze mamuśkę na maskę, przejeżdża za pasy aż tylną osią.

 

 

so what? chyba nie o to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no daje do myślenia

Daje, daje, ale zawiera kilka rażących błędów ten klip, takie rycie beretu na siłę, mega wyolbrzymione sytuacje (dzieci uderzone przez Vitarę to na przejście "z kanału wyszły" lub/i stojąc przed autem zawiesiły się, wpatrując się w znaczek na masce) :roll:

Sytuacja pierwsza: baba z wózkiem musiałaby wychodzić na pasy zanim merc dostawczak się zatrzymał - a więc już jej nierozwaga!

Auto pirata blokuje koła, a jak bierze wózek na maskę to nie ma zblokowanych kół i jedzie bez hamulca, nie nurkuje! Wózek się przewraca i sunie na bok, ale nie została mu nadana taka energia, z jaką w następnej klatce uderza o krawężnik, przycumował jakby nim szatan miotał. Samochód zatrzymuje się przednia osią tuż za końcem pasów (jakieś do 50cm max), a klatkę wcześniej w momencie jak uderza wózek i bierze mamuśkę na maskę, przejeżdża za pasy aż tylną osią.

 

 

so what? chyba nie o to chodzi?

 

Dokładnie, liczy się przekaz a nie czy pojazd zatrzymał się 2cm za wcześnie albo za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dałem się dzisiaj skopać właścicielowi błękitnego avensisa który przez dłuższy czas jechał dość spokojnie , ale jak dojechał bliżej i zobaczył znaczek subaru to dosłownie jakby małpiego rozumu dostał :shock: .Próbował wyprzedzać w takich miejscach że włos się jeży i po kolejnej próbie najnormalniej puściłem dziada przodem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...