Skocz do zawartości

Polary forum.subaru.pl - głosowanie


landm

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ powstał pomysł zrobenia polarów forumowych poniżej przedstawiam propozycje. Wszystkie oczywiście w kolorze niebieskim z haftem logo Subaru + napis forum.subaru.pl + nick z przodu - tak jak na koszulkach - przykład haftu na zdjęciu.

 

1. Bluza z krótkim zamkiem

300 g/m2, 100% poliester, pod szyją zamek błyskawiczny w kolorze bluzy, kołnierz w kontrastowym kolorze, 2 ukośne kieszenie na zamek, bluza ściągana elastycznym sznurkiem.

 

Koszt wykonania: 125 zł - z nikiem do 10 znaków;

 

2. Polar z krótkim zamkiem

360 g/m2, zmek błyskawiczny, proste zakończenie rękawów bez mankietów, boczne kieszenie, kontrastowe oblamowanie na zamku błyskawicznym i rękawach.

 

Koszt wykonania: 130 zł - z nikiem do 10 znaków;

 

3. Polar z długim zamkiem

330 g/m2, 100% poliestru typu polar, zamek na całej długości, duże kieszenie boczne, ściągacze przy rękawach, dół regulowany elastycznym ściągaczem.

 

Koszt wykonania: 120 zł - z nikiem do 10 znaków;

 

4. Polar z długim zamkiem de lux

330 g/m2, polieter typu polar, podszewka z nylonu, boczne kieszenie zapinane na zamek, kieszenie wewnętrzne, regulacja w pasie, ściągacze przy rękawach, zamek błyskawiczny na całej długości rozpinany z dwóch stron.

 

Koszt wykonania: 200 zł - z nikiem do 10 znaków;

 

Wszytkie dostępne w rozmiarach: S, M, L, XL i XXL.

 

Czekamy na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chcę być pierwszym, który marudzi w tym wątku, ale według mnie te metalowe, srebrne suwaki są strasznie niefajne... :twisted:

 

Ale żeby nie było, że daję problem, a nie proponuję rozwiązania, to zaproponuję fason polarów taki sam, jak mają polary SPRT z podpisem Kuziego - według mnie super leżą i wyglądają 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na 4. Jako rezerwę traktuję 3.

 

Przy okazji mam pytanie (w imieniu żony) o ten czerwony polar, który jest na zdjęciu jako 3 - czy ten kolor w naturze wygląda tak samo, a jeśli tak, to czy ewentualnie jest do nabycia...?

 

I postulat: przydałoby się "zwymiarowanie" poszczególnych rozmiarów w centymetrach, tak, jak kiedyś przy koszulkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie wpłacic kase, gdzie wpłacic kasę, dajcie konto i przysyłajcie, fajnie, strasznie czekałem, żeby gdzies jakiś polar Subaru dorwac, jak dla mnie 1 albo 4. Kiedy będą, w sumie to coś małżonce coś wziąśc muszę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...