Skocz do zawartości

Polary forum.subaru.pl - głosowanie


landm

Rekomendowane odpowiedzi

Że tak się wtrącę do rozmowy...

 

na innych materialach, szczegolnie w Polsce jest stosowany inny (prostszy w obrysie)

 

o który chodzi ?

1

2

3

 

i o ile dobrze kojarzę (poprawcie mnie jeżeli się mylę) to jest jeszcze takie jakby "i" w tym jajku, ale google o czymś takim nie słyszało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mr_iwo, Pierwszy obrazek który umieściłeś to jest właśnie najnowsze logo Subaru. Proponowałbym to logo umiescić na polarkach... drugi to jrst znaczek króty był wcześniej (do tej pory). Trzeci tak samo. Mówię oczywiście o układzie gwiazdek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr_iwo, Pierwszy obrazek który umieściłeś to jest właśnie najnowsze logo Subaru. Proponowałbym to logo umiescić na polarkach... drugi to jrst znaczek króty był wcześniej (do tej pory). Trzeci tak samo. Mówię oczywiście o układzie gwiazdek.

CracowDragon - popieram, masz racje. Taki byc powinien!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr_iwo, Pierwszy obrazek który umieściłeś to jest właśnie najnowsze logo Subaru. Proponowałbym to logo umiescić na polarkach...

 

Mówisz - masz :D Ale oczywiście czekam na oficjalną decyzję w tej sprawie :) i czy Olga nie zmieni decyzji co do firmy haftującej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr_iwo, a to ty się tym zajmujesz....??

Ten wzór haftu, który jest na pierwszej stronie jest ode mnie, ale czy się będę tym zajmował to się przekonam dopiero jak dostane zamówienie :wink: :D Na razie sobie podglądam rozmowę w tej sprawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa w tej sprawie - jak by nie patrzec (czy moze sluchac) - zmierza ku jednemu: kiedy te polary beda, bo, jak sama nazwa wskazuje, przydaja sie najbardziej jak jest polarnie... Troche wiec sie dziwie (choc z przyjaznia!), dlaczego nie mozna sie bylo tym zajac poznym latem?

Czekamy wiec niecierpliwie - Wasz pospiech jest tu jak najbardziej uzasadniony kalendarzem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazylia, bez przesady, polarki przydają się też, na wieczorne ognisko, go-karty, wypad do miasta z dziewczyną, jak również gdy pada "ciepły,letni deszcz..." :wink: Więc nic straconego... Tym bradziej, że jeszcze zima nie puściła więc zanim sie wiosna skończy to może troszkę zająć... ale oczywiście też czekam na polarek... 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polarki na wzór - pierwsze sztuki powinny dotrzeć do nas jutro i jak wszystko będzie z nimi ok, to prosimy Dyrekcję o błogosławieństwo i ruszamy z produkcją.

 

Olga nie zmieni decyzjo co do firmy haftującej, bo przedstawiona oferta była najlepsza 8)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mogę mieć jeszcze propozycję co do małego gadzetu, który moze sie spodobać...:?: oczywiście nie teraz, ale na plejady były by super sprawą... mowa o wyhaftowanych flagach zamochodowyh... takie jakie są na szyby samochodowe na plastikowych niewielkich masztach... wyglądało by to moim zdaniem bosko gdyby furaki czymś takim przyozdobić... :wink:

 

http://www.allegro.pl/item91765613_flag ... olski.html

 

Kiedyś chciałem dla siebie coś takiego wykonać i maszty nawet nie drogo kupiłem.... sporo wyszedł kurier, ale przy większej ilości to się rozkłada... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten niebieski to bedzie taki jaśniejszy, czy bardziej granatowy ?? Bo osobiście wolałbym czarny... głosowałem na opcję 4. To co oferuje SIP na swojej stronie jakoś średnio mi się podoba. Mogli zrobić polarki niebiesko czarne a nie niebiesko-granatowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...