Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2012


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wpisujcie narazie czasow do tabel w google docs - ja to wszystko uzupelnie, jak zostana podane oficjalne wyniki 8)

 

-- 13 cze 2012, o 22:54 --

 

btw, oto na szybko tabela dla terenowej - wpisujcie sie na liste startowa i zmieniajcie nazwy OSow (tutaj jeszcze sa szosowe) :-) W tym takze pozniej uzupelnie wyniki :!:

 

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... zRnRUMwb2c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Primi

    1471

  • szubaru

    1339

  • BartZ

    1294

  • dzioba

    1120

Top użytkownicy w tym temacie

A to już wystarczająco do niej nawaliliśmy? Chyba jeszcze nieeeee ... Smrodu nie czuć.

 

-- 14 cze 2012, o 06:55 --

 

no to jeszcze apropos zlotu...

 

powiem Wam tak w 100% szczerze co miałem w głowie, wiem iż praktycznie niemożliwym byłoby abym dostał się na scenę w klasie outlaw, ponieważ nie mam jeszcze tyle "pary" co konkurenci, ale czysto hipotetycznie i teoretycznie powiem co miałem/miałbym/mógłbym zrobić...

 

wielu z Nas irytuje stanowisko dyrekcji o dyskryminowaniu klasy outlaw, jedni to rozumieja, inni akceptują, a jeszcze inni się z tym pogodzić nie mogą...

 

dowiadując się o szansie na teoretyczne zwycięstwo, po pierwszym dniu - miałem pewien plan w głowie...

 

jeżeli na kolejnych Plejadach uda mi się odnieść zwycięstwo (chcialbym, ale daleka droga) - zabrałbym ze sceny tylko i wyłącznie puchar i dyplom, nic poza tym - całość nagród pozostawilbym nietkniętych, tylko po to , aby dać do zrozumienia iż nie dla "opon i walizek" się tam spotykamy i że tylko outlaw w takiej postaci podtrzymuje charakter marki Subaru. bo to co się dzieje to "gnojenie" marki...

mam nadzieję iż znalazłbym w sobie na tyle odwagi i "beszczelności" aby to zrealizować... ale ktoś musiałby, a kto jeśli nie carlos :D

 

Ja połączyłbym turbo z outlaw i tyle. Jak ktoś z Was zauważył nie szata zdobi człowieka. Tak na marginesie i w ramach mojego specyficznego poczucia humoru, to ciekawe w jakiej klasie jechałby Pan Chuchała? :P Mogliby też nieco bardziej zmobilizować się nasi przyjaciele z firm tuningowych i zorganizować cześć nieoficjalną z wręczeniem nagród dla klasy outlaw :twisted: Oj działoby się, działo!

 

 

P.S. To w ramach porannego rozruchu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos - tak jak pisałem - miałem plan w tym roku na garnuszki i jakies gasdzety za II i III miejsce w outlaw - biorąc pod uwagę zeszły rok i poprzednie - ale jak pojawił się regulamin, w którym zaznaczono że outlaw tez dostanie nagrody za II i III miejsce - to myslelm ze w koncu bedzie FAIR i pomysł upadł. Niestety naiwnie w to uwierzyłem i pomysł na dzbanki itp odłożyłem, bo okazało się jak zawsze, że regulamin i fair play to można sobie w majtki włożyć.

 

Ale gdybym był na scenie zrobiłbym dokładnie tak samo - całą nagrodę podzielił pomiędzy całe podium.

 

Nie rozumiem / bo nie znam - jest to widzę wielka tajemnica/ stanowiska - dlaczego klasa outlaw nie jest nagradzana albo przynajmniej wymieniana w całości jak pozostałe za 3 miejsca. Dlaczego ostatniego dnia jest robione jak zwykle. To po co się ustanawia regulamin, skoro jest też jego część nieoficjalna :?: :?:

 

Ty i Premo oczywiście możecie się upomnieć o nagrody rzeczowe i puchary u organizatora - przewidziane zgodnie z regulaminem za zajęte przez Was miejsca - bo się Wam one należą z tego tytułu i z tytułu obowiązującego regulaminu - i nie wiem czy jednak nie powinniście tego wyegzekwować, żeby bylo fair play :!: :!: :twisted::mrgreen:

 

 

regulamin pkt

12.2 Nagrody

- za zajęcie miejsca I, II, III w klasie po 2 puchary oraz nagrody rzeczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty i Premo oczywiście możecie się upomnieć o nagrody rzeczowe i puchary u organizatora - przewidziane zgodnie z regulaminem za zajęte przez Was miejsca - bo się Wam one należą z tego tytułu i z tytułu obowiązującego regulaminu - i nie wiem czy jednak nie powinniście tego wyegzekwować, żeby bylo fair play :!: :!: :twisted::mrgreen:

 

 

regulamin pkt

12.2 Nagrody

- za zajęcie miejsca I, II, III w klasie po 2 puchary oraz nagrody rzeczowe.

 

 

siekla daj spokój :!: ależ absolutnie nikt niczego nie będzie się domagał :oops: - chyba spaliłbym się ze wstydu, na samą myśl o takim pomyśle i wogóle jakoś tak się czuję zażenowany z samego rana.... :roll:

 

-- 14 cze 2012, o 09:09 --

 

proponuję zatem zrzutkę forumową :

 

na 4 dzbanki, dyplomy i jakieś gadżety dla Carlosa i Premo wraz z pilotami - od forum - za zajęcie II i III miejsca na trasie szosowej w klasie OUTLAW.

 

akurat trafił mi się 4444 post :mrgreen:

 

:lol: nie wygłupiajmy się - proszę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by już tak żwirek w ty kuwecie wymienić?

 

A jak kotek jest dumny z kupki i się obrazi? :mrgreen:

 

 

Matuś... są Plejady, muszą być dymy... gdyby nie było znaczy, że coś nie tak z tą Polską :wink:

 

 

Czekamy jeszcze a na komisje:

 

- dzbankową

- stoperową

- wódkową

- wyrypową

- słupkową

- krawężnikową

- wydechową

- oponową

- mapową

- latarniową

- zawieszeniową

 

Bosz ale wątek ma potencjał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ absolutnie nikt niczego nie będzie się domagał :oops: - chyba spaliłbym się ze wstydu, na samą myśl o takim pomyśle i wogóle jakoś tak się czuję zażenowany z samego rana.... :roll:

moim zdaniem niepotrzebnie, sam przecież wiesz co chcesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy jeszcze na komisje

Powinna być jeszcze komisja nagród forumowych, która będzie (obok nagród oficjalnych) przyznawała na Plajadach nagrodę Forum Subaru. Nazwa nagrody do ustalenia, ale jakby co to mam kilka propozycji:

 

1) Spalonej gumy

2) Kutego tłoka

3) Wyciętego kata

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx, popieram, ale rezygnacja z nagród nic nie da. Jeżeli Dyrekcja ma powody do podtrzymywania teorii, że król jest tylko jeden, to postarajmy się jako Forum do przekonania Dyrekcji, żeby uhonorować choćby dyplomami i zaproszeniem na scenę załóg z 2, 3 i może nawet z 4 miejsca w tej klasie ..... np pod pozorem wspólnego zdjęcia z "Królem"

 

Co koledzy na to???

 

A nad rozlanym mlekiem nie ma co dyskutować i tracić nerwów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekla nie róbmy takiego dymu bo naprawdę szkoda i Plejady nie zasługują na przysłanianie najważniejszej części takim fragmentem. Zaraz po ceremonii rozmawialiśmy z Dyrekcją na ten temat. Kazdy z nas miał swoje zdanie na ten temat, my zapewnialiśmy że nie walczymy o cenne nagrody tylko o wyczytanie i 2 min na scenie żeby podziękować, ci co mogą 8) , swoim serwisom za opiekę nad autem , Premo MTSowi z Marasem na czele, a Carlos PKociałkowi i Edwinowi, dzbanek byłby już mega nagrodą. Walczymy na maxa ile sprzęt i umiejetności pozwalają, jesteśmy na tym samym zlocie z tym samym wpisowym, kwaterami , a w finale gramy jakby w innej lidze

Dyrekcja przedstawiała to z innej strony, mówiąc o naszych niehomologowanych przeróbkach i o tym ze generalny dystrybutor nie może tego firmowac. To rozumiem, ale naprawdę wydaje mi się że samo wyczytanie nie zrobiłoby większej różnicy. Z drugiej strony to nie my ustalamy zasady i należy to zaakceptować. Może jest mi odrobinę łatwiej bo akurat ja pojawiłem się na scenie, ale np w Wałbrzychu tez zająłem 2 m w outlaw i zostałem pod sceną więc wiem jakie to jest nieprzyjemne ściskanie w dołku

 

Tak czy inaczej należą się Dyrekcji największe słowa pochwały za całokształt. Ogarnąć tak wielką imprezę na tylu trasach to jest naprawdę coś. Ta impreza to jest ewenement conajmniej na skalę polską. Gdyby nie Plejady jeździłbym pewnie na lotnisko na 20 osobowe zloty evo i nudził się jak pies :twisted:

 

Nie psujmy radochy z tego że kolejna edycja była tak udana. Proponuję zakończyć ten podwątek i przejść do zdjęć ze środowej i sobotniej imprezy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekla nie róbmy takiego dymu bo naprawdę szkoda i Plejady nie zasługują na przysłanianie najważniejszej części takim fragmentem. Zaraz po ceremonii rozmawialiśmy z Dyrekcją na ten temat. Kazdy z nas miał swoje zdanie na ten temat, my zapewnialiśmy że nie walczymy o cenne nagrody tylko o wyczytanie i 2 min na scenie żeby podziękować, ci co mogą 8) , swoim serwisom za opiekę nad autem , Premo MTSowi z Marasem na czele, a Carlos PKociałkowi i Edwinowi, dzbanek byłby już mega nagrodą. Walczymy na maxa ile sprzęt i umiejetności pozwalają, jesteśmy na tym samym zlocie z tym samym wpisowym, kwaterami , a w finale gramy jakby w innej lidze

Dyrekcja przedstawiała to z innej strony, mówiąc o naszych niehomologowanych przeróbkach i o tym ze generalny dystrybutor nie może tego firmowac. To rozumiem, ale naprawdę wydaje mi się że samo wyczytanie nie zrobiłoby większej różnicy. Z drugiej strony to nie my ustalamy zasady i należy to zaakceptować. Może jest mi odrobinę łatwiej bo akurat ja pojawiłem się na scenie, ale np w Wałbrzychu tez zająłem 2 m w outlaw i zostałem pod sceną więc wiem jakie to jest nieprzyjemne ściskanie w dołku

 

Tak czy inaczej należą się Dyrekcji największe słowa pochwały za całokształt. Ogarnąć tak wielką imprezę na tylu trasach to jest naprawdę coś. Ta impreza to jest ewenement conajmniej na skalę polską. Gdyby nie Plejady jeździłbym pewnie na lotnisko na 20 osobowe zloty evo i nudził się jak pies :twisted:

 

Nie psujmy radochy z tego że kolejna edycja była tak udana. Proponuję zakończyć ten podwątek i przejść do zdjęć ze środowej i sobotniej imprezy :twisted:

beben - absolutnie nie mam zamiaru psuc niczego ani robić dymu- chwala za to ze sa plejady i duzy + za profesjonalne ogarnięcie imprezy - szkoda tylko ze sa rowni i rowniejsi - auta z klasy turbo tez mialy juz niehomologowane przeróbki - a nadal jechały w turbo co niektóre - i nikt z tego nic nie robił, jak przychodzi outlaw, to jest jakiś taki niedosyt. Napisałem to tylko po poście carlosa, i przyłączam sie do tego - to samo wpisowe itp, ten sam regulamin itp - a wychodzi siara. Przeciez generalny dystrybutor tego nie firmuje, dzieli na klasy i sam określa w regulamienie - ze sa to niehomologowane przeróbki auta. Na trasie turystycznej czy terenowej tez jezdza auta z nie homologowanymi przeróbkami /wydechy, mapy, hamulce, świnie itp./ i nikt na tym nie cierpi i sa wszsytkie miejsca nagradzane. I tak co roku ...., szkoda.

Ja mam co roku przeprawę /przepraszam w tym roku nie miałem po raz 1 :mrgreen: / zeby wytlumaczyc w biurze ze moje auto nie mogło być nabyte w SIP, bo jak je kupowałem to SIP nie istniał jeszcze w Polsce. :mrgreen:

 

-- 14 cze 2012, o 09:34 --

 

Nie psujmy radochy z tego że kolejna edycja była tak udana. Proponuję zakończyć ten podwątek i przejść do zdjęć ze środowej i sobotniej imprezy :twisted:

 

tak, pozdrawiam moderatornię, która tłumnie mi się w środę na szybie umieściła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem dlaczego taka akcja, ale na wszelki wypadek tez sie podpisałem 8) :mrgreen:

 

siekla, chodzi mi tylko o to żeby wziąść to na klatę i nie brnąć dalej w tą dyskusję. Skupmy się na relacjach z lini frontu, bo mam wrażenie że ta dyskusja przytłoczyła inne podwątki i zniechęciła forumowiczów do podzielenia sie swoimi wrażeniami.

 

Każda ze stron zna zdanie drugiej. Do tematu możemy wrócić za niespełna rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały rok czeka się na spotkanie zwane Plejadami i zaraz przed następuje mobilizacja sił i środków. Każdy z nas szykuje w głowie przemówienia z podziękowaniami mając nadzieję, że w tym roku ... Nie ma co się czepiać, przez moment mogliśmy urwać się od codzienności smakując innego życia i klimatu rajdu. W każdym z nas budzą się w tym kierunku ambicje, ujawniają się słabości i dochodzą do głosu kompleksy. Dyskusja następująca po Plejadach na tym Forum jest niczym więcej jak upustem energii i chęcią wytłumaczenia się bądź podzielenia swoją radość. Nie ma co tępić takiego zachowania tylko wysłuchać, pocieszyć lub pogratulować. Przecież nikt nie powiedział, że Plejady są do bani wręcz przeciwnie są nam bardzo potrzebne co widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję zatem zrzutkę forumową :

 

na 4 dzbanki, dyplomy i jakieś gadżety dla Carlosa i Premo wraz z pilotami - od forum - za zajęcie II i III miejsca na trasie szosowej w klasie OUTLAW.

 

Ja brdzo dziękuje ale... nie chcę.

 

Nie jechałem dla forumowiczów tylko dla siebie więc nie widzę powodu żeby forumowicze się mieli na to zrzucać. Dzbanka nie potrzebuję, mam już kilka, a na scenę chciałem wejść tylko po to alby powiedzieć że:

 

- moje auto przygotowuje (prawie :mrgreen: ) zwykły autoryzowany serwis Subaru - M.T.S... czyli można :wink:

 

- i chciałem podziękować żonce za to, że zapiepszała z 2 dzieci po to żebym ja mógł sie pare dni pobawić.

 

Tyle...

 

Także dzięki Siekla ale nie o to chodzi żeby wojować, szczególnie ze znajomymi. Chcesz żeby się to zmieniło to 3 miesiące przed następnymi plejadami załóż temat - petycja z prośbą do Dyrekcji, zbierz podpisy może to Dyrekcję przekona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję zatem zrzutkę forumową :

 

na 4 dzbanki, dyplomy i jakieś gadżety dla Carlosa i Premo wraz z pilotami - od forum - za zajęcie II i III miejsca na trasie szosowej w klasie OUTLAW.

 

Ja brdzo dziękuje ale... nie chcę.

 

Nie jechałem dla forumowiczów tylko dla siebie więc nie widzę powodu żeby forumowicze się mieli na to zrzucać. Dzbanka nie potrzebuję, mam już kilka, a na scenę chciałem wejść tylko po to alby powiedzieć że:

 

- moje auto przygotowuje (prawie :mrgreen: ) zwykły autoryzowany serwis Subaru - M.T.S... czyli można :wink:

 

- i chciałem podziękować żonce za to, że zapiepszała z 2 dzieci po to żebym ja mógł sie pare dni pobawić.

 

Tyle...

 

Także dzięki Siekla ale nie o to chodzi żeby wojować, szczególnie ze znajomymi. Chcesz żeby się to zmieniło to 3 miesiące przed następnymi plejadami załóż temat - petycja z prośbą do Dyrekcji, zbierz podpisy może to Dyrekcję przekona :wink:

 

dobra przekonałes mnie - zmiana zrzutki - zrzutka na scenę, żebyś mógł to powiedzieć. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...