Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2012


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Primi

    1471

  • szubaru

    1339

  • BartZ

    1294

  • dzioba

    1120

Top użytkownicy w tym temacie

:arrow: maciekSubru,

 

Ale wy się napinacie na wyniki.

 

Dlatego jadę turystyczną - luzik, mamy czas na zwiedzanie, np. nikt w tym roku nie sprawdzał czasów z iterinera (który był z błędami i bez nazw ulic w Łodzi) :oops: :roll:

 

Czasy na próbach się nie liczą - liczą się ludzie z którymi fajnie spędza się czas na Plajadach.

 

Całkowicie się pod tym podpisuje 8)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodalem karte "wyniki koncowe generalka", w ktorej recznie czesciowo uzupelnilem. Jak juz lista zgloszen/startowa bedzie troche bardziej kompletna to wszystko sciagne do excela i kaze mu samemu pouzupelniac ;)

 

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... 005cktFclE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodalem karte "wyniki koncowe generalka", w ktorej recznie czesciowo uzupelnilem. Jak juz lista zgloszen/startowa bedzie troche bardziej kompletna to wszystko sciagne do excela i kaze mu samemu pouzupelniac ;)

 

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... 005cktFclE

 

 

super pomysł TJ... dopisywać się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, dopiero dzisiaj mogę normalnie zebrać myśli :mrgreen:

 

To były moje pierwsze plejady i mogę śmiało powiedzieć, że ta impreza jest na stałe wpisana w mój przyszły życiorys.

Było świetnie :!: 8) :D

 

Dziękuję Dyrekcji, SIP'owi i każdemu kto się przysłużył do Plejad za całą organizację i świetne nagrody. Wiem, że ogarniecie takiej "hołoty :P " to duża sztuka i można śmiało powiedzieć, że się udało. Z mojej strony mogę tylko zasugerować, aby na trasach turystycznych nie dopuścić do pojawiania się pytań, na które odpowiedzi można niejednoznacznie interpretować.

 

Oczywiście pełen szacun i gratulacje należą się dla chłopaków z KWIT'u. Pokazaliście wielką klasę i udowodniliście, że nie ma na Was bata,

 

ale....

 

 

 

Ł(K)RT nie odpuści i za rok nie będziecie mieli tak łatwo :!: :twisted:

 

I tutaj chcę oczywiście chcę gorąco podziękować mojemu teamowi:

Apacz, co tu dużo pisać. Plan wykonany w 100% i to z pełną klasą. Naprawdę wielkie gratulacje i za rok nie musi być lepiej, może być tylko w innej klasie :wink:

piter, dzięki za świetne towarzystwo. Szkoda, że pierwszego dnia pojawiły się taryfy :evil: , bo kąbiak i kierownik daje rade :!: 8) Sorry i za razem dzięki za sobotnie, wieczorne holowanie :evil: Pamiętam, że z kimś piłem absynt i po tym było słabo :roll:

Dziewczyny z tur-ter, super, że okazałyście się najlepszą, kobiecą załogą. Po tym zamieszaniu z odpowiedziami już nic nie było pewne, a Wam jak najbardziej pudło się należało :idea:

Pan Dziedzic, pomysł z "budą" był pierwsza klasa :idea: I to na najlepszym parkingu 8)

slesz, tutaj należą Ci się szczególne podziękowania za ogarnięcie tematu teamu. Wszystko zostało przypilnowane do ostatniego szczegółu :D

Rafcio78, masz teraz w silniku tą jedyną, magiczną rurkę i fura musi być już na każdych Plejadach :P 8)

Fabs, również gratki za ogarnianie :D Pozdrów kolegę od EVO i przypomnij mu, że nie tylko mocą człowiek żyje :wink: Klimat i spotkania są najważniejsze :idea:

 

Pozdrowienia i gratulacje dla Radka i Młodego z Forka N/A startującego w klasie dłubanej. Fura ma już przydomek "Traktor Outlaw" :P

 

I oczywiście wielkie podziękowania dla ekipy z Łodzi, która formalnie nie biorąc udziału w zlocie nas odwiedzała i wspierała 8) :D:idea:

 

Do zobaczenia za rok 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodalem karte "wyniki koncowe generalka", w ktorej recznie czesciowo uzupelnilem. Jak juz lista zgloszen/startowa bedzie troche bardziej kompletna to wszystko sciagne do excela i kaze mu samemu pouzupelniac ;)

 

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... 005cktFclE

 

w wolnych chwilach coś tam dopisuję 8)

poza tym dopiero teraz zauważyłem, że siekla ma ten sam wynik końcowy, więc mamy w generalce 25-te miejsce ex-equo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj zaczynamy dochodzić do siebie :)

Zrobiliśmy równo 2200km, wspaniała impreza.

 

Dziękujemy Dyrekcji i organizatorom za bardzo dobrą organizację.

Wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę.

Wszystkim ponownie spotkanym, oraz tym, których teraz dopiero poznaliśmy.

Pozdrawiamy cały team KRT, bez coach'a zajęliśmy 4 miejsce :mrgreen:

 

Chciałbym zasugerować więcej prób "rowerowych" na turystycznej :)

Rzut monetą był trochę... trudny :shock:

 

Pomysł z Polonezem świetny- bardzo chętnie bym widział taką próbę na Tur-Szosie w przyszłym roku :twisted:

Niespodzianka podczas wieczornej imprezy- genialna :D

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojde tam gdzie Primi, niewazne gdzie, wazne zeby z nim rywalizowac - wiec jak bedzie trzeba to zrobimy to :mrgreen:

 

[ http://cache.gawker.com/assets/images/12/2010/02/500x_weird_subaru_legacy_2.jpg ]

:mrgreen::mrgreen:

 

Pogadam z Carfitem, mały lift, MT-ki i jedziemy :mrgreen::twisted:

 

Już się nie mogę doczekać X zlotu - w moim przypadku to będą 2 lata czekania, nie wiem czy wytrzymam to ciśnienie :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodalem karte "wyniki koncowe generalka", w ktorej recznie czesciowo uzupelnilem. Jak juz lista zgloszen/startowa bedzie troche bardziej kompletna to wszystko sciagne do excela i kaze mu samemu pouzupelniac ;)

 

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... 005cktFclE

 

 

 

panowie, a dopiszecie i mnie. czekam i czekam w nic nie mogę wejść, nie mogę się zalogować i cały czas ten komunikat:

"Trwa próba uzyskania dostępu do witryny google.com..."

załoga nr. 144 jedras/gradziak turbo

 

fnx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodalem karte "wyniki koncowe generalka", w ktorej recznie czesciowo uzupelnilem. Jak juz lista zgloszen/startowa bedzie troche bardziej kompletna to wszystko sciagne do excela i kaze mu samemu pouzupelniac ;)

 

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... 005cktFclE

 

 

 

panowie, a dopiszecie i mnie. czekam i czekam w nic nie mogę wejść, nie mogę się zalogować i cały czas ten komunikat:

"Trwa próba uzyskania dostępu do witryny google.com..."

załoga nr. 144 jedras/gradziak turbo

 

fnx

 

dopisany 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...