Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2012


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Mi po prostu żal Kosmita.

 

zamieszanie, żeby było jasne, nie mam żadnych wątpliwości, że w pełni zasłużyliście na swoje miejsce. Byliście w końcu jedną z najrówniej jadących ekip. Gratulacje :idea:

 

 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Primi

    1471

  • szubaru

    1339

  • BartZ

    1294

  • dzioba

    1120

Top użytkownicy w tym temacie

Uważam że takie chłopaki jak my, nie powinny w ogóle się scigać na tak amatorskiej imprezie :idea:

 

A tego już kompletnie nie rozumiem, podaj mi choć 1 powód dlaczego ja miałbym nie uczestniczyć w Plejadach :?: :shock:

 

...i tak cie kocham :mrgreen:

 

 

z wzajemnością :mrgreen:

 

-- 11 cze 2012, o 21:37 --

 

Kosmit byl jednym ze zwyciezcow koncowej imprezy :mrgreen::mrgreen: a carfit osobiście nie dotrwał do mety :wink:

 

oj tak, ale głowa nas obydwu chyba tak samo bolała :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku obserwowałem Plejady na Terenowej z pozycji tylnej kanapy u Bartkafi i Kosmita - dziękuję raz jeszcze chłopaki!!!

Przez te kilka dni tak bardzo mnie w gardle ściskało, że nie mam już Forestera którym mógłbym stanąć na starcie aby móc przeżyć to co Wy wszyscy i walczyć o jak najlepsze czasy 8) :P:twisted:

 

I oczywiście Outback jest zajefajny na 361 dni w roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście Outback jest zajefajny na 361 dni w roku :wink:

 

 

Nie gadaj mnie tu o jakimś Karawanie :twisted: , tylko gdzie są fotki :?: :mrgreen:

 

Bedo :wink:

Właśnie Twoje kółka wtoczyłem do garażu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że takie chłopaki jak my, nie powinny w ogóle się scigać na tak amatorskiej imprezie :idea:

 

A ja uważam że na niektóre amatorskie imprezy to zawodowcy nie powinni przyjeżdżać bo mają za słaby sprzęt :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, dotarlem do "domu" i w pierwszej kolejnosci musialem zajac sie obowiazkami - teraz czas na chwile refleksji ;)

 

W pierwszej kolejnosci chcialbym poniekad powtorzyc wlasne slowa ze sceny: DZIEKI WAM WSZYSTKIM :!: Uczestnikom (tym, ktorzy sie udzielaja na forum i tym ktorzy tylko czytaja lub jeszcze forum dla siebie nie odkryli ;) ) - za wspaniala atmosfere i zabawe! Organizatorom - za kupe roboty jaka wkladaja w to wszystko dla naszej satysfakcji. Chlopakom z SPRT za cenne porady techniczne (bez nich jechalbym na 2,8 bara - i nie chodzi o doladowanie turbiny :shock: ). Mamie - za pozyczenie felg :twisted: No i Dyrekcji - za tak uogolnie :mrgreen:

 

To jest niesamowite, ze z Wami spedza sie tak fantastycznie ten czas :D Strasznie mi bylo smutno w niedziele rano, ze to juz koniec i ze do nastepnych Plejad 12 miesiecy!! :shock: Gdybym sprobowal wszystkich napotkanych i poznanych forumowiczow pozdrowic to by byla strasznie dluga lista i pewnie i tak bym o kims zapomnial, wiec prosze nie czuc sie obrazonym jesli kogos pomine (szczegolnie jesli to ktos kogo poznalem w srode wieczorem - jestem usprawiedliwiony :!: :lol: ). Zaluje tylko, ze niektorym z Was pomimo przebywania w zblizonej czasoprzestrzeni nie mialem okazji uscisnac dloni :(

 

DZIEKUJE KFIT :!: Jestescie WSPANIALI! RZONDZICIE i koniec kropka. CARFIT, ALEX, BEBEN, SZYMSOCHO, CARLOS, GORAL, CYBEL, RAJU, KOSMIT i wszyscy pozostali oraz oczywiscie ... GUMA, ktory mnie przeprowadzil przez te labirynty pacholkowe :shock: Ja wiem, ze Tobie doskwieraja te dwie pomylki, ale uwierz, ze tyle razy ile Ty mnie za to uratowales mowiac odpowiednie komendy i wrzeszczac na mnie "PODETNIJ GO" albo "GAZ GAZ ZAPI**DALAJ!!".... to tylko dzieki temu stanelismy tam gdzie stanelismy :mrgreen:

 

oprocz tego pozdrowienia dla Pumexa, Smiecha-taryfiarza, Subaryty, ape ("ej, Subaryta - ktory to ten ape? -hmmm ktory to ape... aa TO TEN STOJACY OBOK CIEBIE!!" :mgreen: ), aflinty z rodzinka, Premo i Tomasza_555 (alez ta fura robi wrazenie :mrgreen: ), Marasa ktorego musze hamowac bo juz chcialby zrobic z mojego auta rajdowke z aktywnymi dyframi i kompresorem :mrgreen: za nocne rozmowy :D , Chojnego i Zuuouoi, Pablonasa, Cichaczu (szacun za przyspieszenie drugiego dnia i wbicie na podium 8) ), BartZ, PRIMARa z lepsza polowa, dziadka Zelaznego zwanego tez Ur-Zelaznym, herrkama za ogarniecie (ale jeszcze jest potencjal w orga :P ), MAMUSI, Primiego ktory nie startujac w tym roku w N/A oddal tym samym wygrana :shock: , RADIXA z luba czyli MISTRZOW POLONEZA (Chojny myslales ze byles szybki w Poldku krecac 46 sek?? Radix wklepal Ci 5 sek! :mrgreen: ), apacza za mega mega mega jazde (chlopie jak Ty masz ten samochod od tygodnia i w dodatku reczny nie dzialal to ja nie chce wiedziec co bedzie w przyszlym roku :shock: ), BartekFi i Allrada (sorry, ze tak srednio sie angazowalem w rozmowe, ale oprocz srody to we wszystkie wieczory mnie gnebila nauka :( ), Urabus za wbicie sie FORESTEREM tak wysoko w szosowce :shock: i Siekli

 

@beben, carlos: mam nadzieje, ze dobrze sie wywiazalismy z roli szpiega na trasie 8)

 

Kontynuujac o wlasnym wystepie: przede wszystkim KOCHAM TO AUTO! O ile w zeszlym roku recznego nie bylo i musielismy jechac wszystko na okraglo, to w tym z nowymi szczekami i tarczami i drobnymi modyfikacjami masy, zawijal sie az milo :D Fakt, brak szper powodowal, ze maksymalny obrot to 180° i troche zalowalem, ze jednak nie spadl deszcz - ale i tak niektore przejazdy wyszly calkiem znosnie :)

 

Cieszy mnie tez niezmiernie fakt, ze udalo nam sie pokazac, ze wbrew takiej niegdys wygloszonej tu opinii (chyba Przemeq...? ) Spec.B to jak najbardziej moze byc czesciowy substytut dla STI i potrafi byc szybkie :) A na dodatek podczas calych Plejad spalilo srednio 11,2 l i nie zjadlo ani kropli oleju :mrgreen:

 

Ciekaw jestem czasow z poszczegolnych prob, ale w wynikach koncowych - oczywiscie oprocz wygranej w klasie wolnossacej - jestem mega zadowolony, ze w generalce niewiele zabraklo zeby sie wbic do pierwszej dziesiatki - i to biorac pod uwage dwie tyryfy :)

 

 

Storzylem plik ogolnodostepny z klasyfikacji trasy szosowej - wpisujcie smialo Wasze nr startowe i inne info. Jak zostana udostepnione wyniki poszczegolnych OSow, to to wszystko ladnie scalimy i bedzie git :) Nazwy OSow tez mozna wpisywac na kartach na dole, jesli ktos pamieta.

 

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... 005cktFclE

 

A propos: ma ktos mapki :?:

 

 

GWIAZDA :!: :mrgreen:

 

DSC_7368.JPG

 

"lepiej szybko schowam tego puchara zanim mi go ktos podpindoli" :mrgreen:

 

DSC_7766.JPG

© Siekla)

 

Pamiętacie "Anty-Terrorystów" w Tico, na rynku w Kamieńsku?

 

szkoda że foty nie cykłem, bo zdjęcie pewnie by zmiażdżyło...

 

Jak to sie mowi?

Odkorbiony na maksa STI - 300.000 zl

wpisowe na Zlot Plejad - 500 zl

paliwo na dwa dni jazdy - 700 zl

moment kiedy czeterech uzbrojonych po zeby pseudo-antyterrorystow wjezdza na plac w Daewoo Tico - bezcenny! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

Ja jeszcze w drodze do Trójmiasta, 90km od bazy zlotu :)

 

Wielkie podziękowania dla Wszystkich za wspaniałą rywalizację i zabawę.

Wczoraj wyjeżdżałem chyba jako ostatni, po 19:00.. Carfit i Alex- skrzydło i p.III odbudowali, nie ma śladu Misia i pszczół, wszystkie ule "wyjechały", zabrał je konduktor z młotkiem :D

 

BartekFi, rpw, Carfit, Dziba, dziękuję, lecz czekajmy szczegółowe na wyniki, czasami coś wypadnie, ale w większości (ja na pewno) na Plejady jedziemy spotkać się i dobrze bawić na trasach, oraz wieczorami :mrgreen:

 

ZBROJENIA;

to są moje 7 Plejady, i tak naprawdę dopiero w tym roku 90% Forków było na A/T lub M/T, kilka lat temu może jeden lub dwa, ale pudła nie byli, więc niech każdy przygotuje się jak chce, bo i tak najwięcej zależy od tego na ile sami sobie pozwolimy, M/T i A/T nie zawsze pomagają. To jest kompromis pomiędzy wynikiem a uszkodzeniem samochodu, delikatnym, gdyż wszyscy chyba dojechali (ja jeszcze nie). Na pewnych próbach turbo ma przewagę, na innych wolnyssak z reduktorem, bo jak chcemy off-road to trzeba baaaardzo przerobić Forka albo zainwestować w inna markę i jeździć na rajdy a nie Zloty, a Plejady są dla zabawy z dużym dodatkiem rywalizacji i adrenaliny.

..zaczynam pisać głupoty.. idę spać

 

PS

ostatnia impreza skończyła się przed 6:00 (w ulu- ale nie pamiętam dlaczego tam :!: :mrgreen:), jest parę fotek z najwytrwalszymi i wielką metalową kuwetą z drinkami, wrzucę coś jak dojadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też coś w końcu napiszę. Razem z "Apaczami" bardzo długo wracaliśmy z wyprawy .... ale wreszcie dojechaliśmy do domowych pieleszy :twisted: No a później przyjechały "nakaraiby.pl" więc nie miałem nawet czasu na the forum, a rano zamiast się wyspać i spokojnie powspominać z jednymi z najlepszych moich plejadowiczów (żoną Olą i najlepszym przyjacielo-konkurentem Marcinem) musiałem ratować pożar w b...... w firmie.

 

Ale co tam i tak Plejady to najlepsza impreza w jakiej biorę udział od kilku lat :!: a tworzą ją ludzie :!: i tak jak pisze miszcz Carfit kocham markę Subaru, bo pozwoliła mi poznać zajefajnie zakręconych ludzi .... i mam nadzieję, że to nie koniec :twisted: Faktem jest, że coraz trudniej napić się ze wszystkimi, nie mówiąc o spokojnym pogadaniu :wink: :twisted:

 

Dobra dość sentymentów i do rzeczy bo następne Jubileuszowe Plejady coraz bliżej :twisted::twisted::twisted:

 

PODZIĘKOWANIA

dla pilota DOMINIKA ... no dobra raz było blisko ale ja byłem trzeźwiejszy niż w tamtym roku na sosenkach i poskładałem te pachołki "na kateringu" pomimo, że chciałeś mi wyrwać kierownicę z rąk :twisted::twisted::twisted: Szacun, że dałeś radę drugiego dnia w tym amoku pościgu :twisted:

ŻONOM dzielnie sunącym za nami Hilluxem wraz z córkami i nieocenionym wsparciem technicznym i duchowym :wink: :lol:

a w szczególności mojej żonie ... MYSZA nie martw się będziesz miała czym wozić dzieci do przedszkola :twisted: Jak Edwin poskłada swojego to my też damy radę :twisted:

ZAŁODZE KFIT ..... Panowie to był zaszczyt zdobywać dla was punkty .... w takim towarzystwie .... MEGA SZACUN

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM trasy terenowej za możliwość rywalizacji i spędzania czasu z pozytywnie zakręconymi ludźmi (doctore szacun)

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM PLEJAD za wspólne rozmowy Polaków do świtu, wypicia morza alkoholu ... no i później wody mineralnej :twisted::P:mrgreen::mrgreen: no i zabawy do białego rana.

W przyszłym roku musimy to powtórzyć ... KONIECZNIE :!: :!: :!:

no i KONIECZNIE wszyscy bez wyjątków przyjeżdżamy dzień wcześniej :twisted::twisted::twisted:

 

No i na sam koniec PODZIĘKOWANIA DLA SIP na czele z Ojcem Dyrektorem. Proszę nie ustawać w wysiłkach mających na celu zadowolenie klientów i organizowanie Plejad do końca świata lub do wyczerpania zapasów paliw kopalnych i innych wysoko procentowych :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Jeszcze raz wielki SZACUNEK za zaangażowanie i niekończące się chęci :!:

 

Starałem się nie wymieniać w moich wypocinach nikogo imiennie, bo bym o kimś na pewno zapomniał i miałby do mnie pretensje i stąd ten "anonimowy ton"

 

No dobra PODSUMOWANIE

Gratulacje dla wszystkich, którzy stanęli na podium i dla pozostałych bez których nie byłoby rywalizacji a zabrakło dla nich tam miejsca :!:

Podziękowania dla wszystkich uczestników

Podziękowania dla organizatorów z ogrom pracy i zaangażowania

 

NO I DO ZOBACZENIA NA NASTĘPNYCH JUBILEUSZOWYCH PLEJADACH

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czas na podsumowanie z prawego fotela 234.

 

Primo - było super. Drugie moje Plejady, drugie miejsce na mecie - czego chcieć więcej? :)

Z carfitem i Alexem wygrać się nie dało. Nie tylko dlatego, że chłopaki mają przewagę sprzętową - która czasem pomaga, a czasem lekko przeszkadza, jak przytomnie zauważył carfit. Po prostu świetnie ogarniają. Zero taryf, zero błędów. Wielki szacun.

U nas na wynik wpłynęło kilka elementów i chętnie podzielę się tą wiedzą :)

Po pierwsze - brak większych błędów. Taryfa pierwszego dnia za zakopanie się na trasie została zniwelowana przez załogę, która najgorzej na tym wyszła - Karaiby. Wasz świetny czas (ca. 50") spowodował, że straciliśmy realnie ledwie 25 pkt. Z kolei Wasza taryfa na próbie 2. dnia zepchnęła Was o 50 pkt. w tył. Taki sport, szacun dla Was. Gdybyście dobrze obejrzeli trasę odcinka, bylibyście dużo wyżej.

 

Po drugie - jechaliśmy prawie na końcu, przypadkiem. Myśleliśmy, że zgłosi się więcej załóg i będziemy w połowie stawki. Pierwszego dnia wjeżdżaliśmy w rozrytą trasę, ale drugiego dnia przesychała, i to nam trochę pomogło. Mogliśmy też na bieżąco śledzić wyniki konkurencji. Nie kontrolować - to byłaby przesada w sytuacji gdy w czołówce było naprawdę ciasno. Sekunda, dwie, trzy - takie były różnice.

 

A po trzecie - absolutny brak błędów drugiego dnia. Dziękuję mojemu driverowi za zaufanie i dobrą, równą jazdę bez napinki.

 

Olbrzymią przyjemnością było cięcie się na sekundy z całą czołówką, z carfitem i Alexem, Kosmitem, Góralem, ale też Januszem czy chłopakami z 3miasta, którzy kręcili wspaniałe czasy. Naprawdę wielka frajda.

 

Podziękowania dla naszego teamu SBRT - nie pamiętam wszystkich (przepraszam!), bardzo pomógł nam Dzioba, Radix99 służył dobrymi informacjami.

 

Minusem był intinerer dnia drugiego. Nie wiem jakim cudem 0,3 + 0,4 potrafi dać 3,5. Nie wiem jak trasa total może mieć wskazania 5 km, potem 7 a potem 6. Drugim minusem jest to, że w ferworze radosnej walki z drinkami made by Sobieski posiałem gdzieś dyplom. Wstyd. Jakby ktoś odnalazł... Mam też nadzieję, że moja spontaniczna radość na imprezie kończącej nie była zbyt uciążliwa.

 

Wielkie podziękowania dla wszystkich, w tym dyrekcji - świetna impreza, po której cholernie ciężko wkleić się z powrotem do codzienności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny myslales ze byles szybki w Poldku krecac 46 sek?? Radix wklepal Ci 5 sek!

 

Myślałem, że Siemanko jedzie abyśmy mogli się porównywać do mistrza. 8)

 

Przepraszam, że podzieliłem się z Tobą radością jaką dała nam jazda Poldolotem, następnym razem uciesze Cię tylko naszymi niepowodzeniami :wink:

 

PS Zrobiłem 45 sekund :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i zytam i w sumie się cieszę że się podobało...bardzo to motywujące co Wam jeszcze zmienić :?: :mrgreen:

 

 

Tomek - zdecydowanie dłuższe próby by sie przydały i zdecydowanie szybsze.... taki WORD to powinno być absolutne minimum :P ...fura musi się mieć gdzie napędzić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, oj no nie zloszczaj sie

 

Za późno... pizgam focha... :twisted:

 

to wszystko przeze mnie. to ja przepraszam :mrgreen:

 

 

Nie Twoja wina że Tata miał Poloneza :mrgreen:

 

 

BTW mój też, tyle że krócej... więc to jego wina :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...