Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2012


guma

Rekomendowane odpowiedzi

szubaru napisał(a):

ale mnie niestety nie było w środę

 

W takim razie popalasz po kryjomu, diable jeden

 

nie taki diabeł straszny a popalam ognisko czasami :wink: :mrgreen:

 

Szubaru tylko udaje luzaka

W Cedzynie byłem crazy forkiem jedno miejsce przed Nim, i o mało mnie nie zamordował

 

ja :?: :?: :shock: nie pamiętam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Primi

    1471

  • szubaru

    1339

  • BartZ

    1294

  • dzioba

    1120

Top użytkownicy w tym temacie

hmm, wyniki się troszkę nijak mają w moim przypadku do karty drogowej i nagrań z onboardów - miałem dwa razy wpisany na kartę czas już z doliczeniem kary - a w wynikach końcowych wpisują mi czas z karą plus jeszcze kara :|

 

niektórzy sędziowie wpisywali czas osiągnięty i adnotacje o rodzaju kary i jej ilosci, inni wpisywali w kartę czas już z karą bez żadnej adnotacji.

 

No i masz babo placek, wiedziałem ze jestem najlepszy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań, super było a za rok będziemy... w wolnossącej albo w Gambii

 

Yes, yes, yes! Gambia rules! :twisted:

 

-- Pt cze 15, 2012 2:54 pm --

 

hmm, wyniki się troszkę nijak mają w moim przypadku do karty drogowej i nagrań z onboardów - miałem dwa razy wpisany na kartę czas już z doliczeniem kary - a w wynikach końcowych wpisują mi czas z karą plus jeszcze kara :|

 

niektórzy sędziowie wpisywali czas osiągnięty i adnotacje o rodzaju kary i jej ilosci, inni wpisywali w kartę czas już z karą bez żadnej adnotacji.

 

No i masz babo placek, wiedziałem ze jestem najlepszy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

grysia

+1 :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szubaru tylko udaje luzaka

 

 

To pewnie tak samo jak Premo... myśle, że obaj korzytali z lekastw z zagubionej torby bo normalny człowiek tego nie wyrobi :mrgreen:

 

A dzisiaj właśnie przyszła paczka z torbą i lekami za co bardzo dziękuje ;-)

 

A co do stresu to występuje on jedynie w samochodzie i odbija się tylko na pilocie ;-)

Dlatego współczuje moim pilotom :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie łeb w łeb, ty znów niestety przespałeś pierwszy dzień. BYłbys dużo wyżej i na pewno walczyłbys bardzo mocne o pudło i to moze to najwyzsze, chociaz w przypadku outlaw to raczej pojedyńcza wieża 8) :wink:

 

-- 15 cze 2012, o 14:58 --

 

cichaczu w takiej sytuacji musisz to wyjasnic na miejscu , po wpisaniu w karte jest pozamiatane. Bylo duzo osób oglądających ktos by to pewnie potwierdził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie łeb w łeb, ty znów niestety przespałeś pierwszy dzień. BYłbys dużo wyżej i na pewno walczyłbys bardzo mocne o pudło i to moze to najwyzsze, chociaz w przypadku outlaw to raczej pojedyńcza wieża 8) :wink:

 

-- 15 cze 2012, o 14:58 --

 

cichaczu w takiej sytuacji musisz to wyjasnic na miejscu , po wpisaniu w karte jest pozamiatane. Bylo duzo osób oglądających ktos by to pewnie potwierdził

 

Powinienem był skorzystać z Twojej rady i przyjechać dzień wcześniej :D

Wtedy obudziłbym się 1 dnia :-)))) i byłoby ciekawiej.

 

Pozdro i dzięki za fajną zabawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, jesli byles tego pewien to nalezało poprosic kilka osób zeby potwierdzili twoją wersję 8)

 

Bzyku na nastepne plejady wybieramy się w poniedzialek :!: , koniecznie wpadnij wczesniej, imprezowy armagedon murowany i stres znika. Spójrz na mnie :mrgreen: , siła spokoju tylko skupienie przed odliczaniem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, jesli byles tego pewien to nalezało poprosic kilka osób zeby potwierdzili twoją wersję 8)

 

Bzyku na nastepne plejady wybieramy się w poniedzialek :!: , koniecznie wpadnij wczesniej, imprezowy armagedon murowany i stres znika. Spójrz na mnie :mrgreen: , siła spokoju tylko skupienie przed odliczaniem :twisted:

 

DOKŁADNIE !!! 8) 8) 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, jesli byles tego pewien to nalezało poprosic kilka osób zeby potwierdzili twoją wersję

 

ja z kolei zauważyłem sporo ludzi, którzy "ochoczo pomagali" sędziom gdy tylko ktoś złapał taryfę... wstydźcie się tak kablować! czasami czułem się jak w przedszkolu:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Action, spoko ja widziałem, jak czarne kombi legacy w dieselu dostało taryfe mimo ,że pojechał dobrze :mrgreen:

 

-- 15 cze 2012, o 17:44 --

 

Than_Junior, nazwysą na poprzedniej stronie ;)

 

Mam mapki w razie co, ale.... nie chce mi się skanować ,mogę wysłać pocztą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichaczu w takiej sytuacji musisz to wyjasnic na miejscu , po wpisaniu w karte jest pozamiatane. Bylo duzo osób oglądających ktos by to pewnie potwierdził

wykłócałem się, ale potem machnąłem ręką, bo szkoda było się denerwować

 

a nikt nie nagrał Cię na tej próbie? materiał wideo byłby decydujący - nikt nie mógłby Ci zarzucić błędu

 

-- 15 cze 2012, o 18:53 --

 

HALO HALO! Potrzebuje liste nazw OSow w kolejnosci jezdzenia :!:

 

I najlepiej mapki do kompletu ;) (Herrkam??)

 

przecież wpisałem je po kolei do Twojego pliku. edit: znów ktoś pomieszał, więc ustawiłem je po kolei i ponumerowałem 8)

 

-- 15 cze 2012, o 18:56 --

 

ok, jesli byles tego pewien to nalezało poprosic kilka osób zeby potwierdzili twoją wersję

 

ja z kolei zauważyłem sporo ludzi, którzy "ochoczo pomagali" sędziom gdy tylko ktoś złapał taryfę... wstydźcie się tak kablować! czasami czułem się jak w przedszkolu:/

 

nie bardzo rozumiem. jak ktoś pojechał nie po trasie, to ma taryfę i już. wszyscy są traktowani tak samo. i nie ma tu nic do rzeczy, czy ktoś podpowiada sędziom, że jest taryfa.

 

najbardziej żal było nam załogi 173 na motodromie :( pomyłka na pierwszym metrze po starcie, ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, no to szacun, bo ja myslalem ze tam ide wszystko :mrgreen:

 

Oto link do szczegolowych wynikow - na kartach na dole mozna przegladac poszczegolne OSy oraz wyniki z poszczegolnych dni :) Tym razem wylaczylem mozliwosc edycji, zeby wlasnie ktos niepowolany nie namieszal. W razie spostrzezen piszcie mi pw.

 

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... mlOQ0xnSlE

 

Marti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...