Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2012


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Primi

    1471

  • szubaru

    1339

  • BartZ

    1294

  • dzioba

    1120

Top użytkownicy w tym temacie

Than_Junior, wyniki jak zawsze są umowne :mrgreen: :wink:

 

 

To cos nowego, zazwyczaj byly losowe 8)

 

miło że zauważacie że sie poprawiamy :mrgreen: za rok będzie gps z gprs +edge +cośtamcośtam 8) szykujcie po 1k kaucji za urządzenie satelitarne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze, przegladam wyniki (spoko, zaraz wszystkie wstawie) i najwieksze wrazenie do tej pory zrobil na mnie zawodnik 137 na OS 14 GIlette (RENA), ktory tam wolnossacym Legasiem (diesel?) wklepal wszystkim ponad sekunde :shock:

 

 

cofam to. Niemozliwym jest, zeby gosc ktory zwykle ladowal na wszystkich pozostalych odcinkach na 40tej pozycji, nagle zrobil taki czas - chyba to pomylka i mialo byc 59,9 a nie 49,9 ;-)

 

 

do poprawki: radix99 - os 18 - mieliśmy 0:40:49, a nie 0:40:90

 

dalej nie wiem, czemu raz wyniki są zaokrąglane w górę, a raz w dół...

 

chlopie, patrz wyzej - i Ty sie bedziesz cztery dziesiate wyklocal???!!! :mrgreen:

 

ale to są ze 3 pozycje w górę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kj5d, ale gdyby tylko czasy byly zamienione to by sie wciaz nie zgadzalo bo CKD2 pojechalem prawidlowo, a na Polibudzie dostalem taryfe... :roll: No mniejsza o to, poniewaz czasy na CKD byly nizsze to i taryfa nizsza, nie bede plakal z tego powodu :mrgreen:

 

Primi, dziekuje za pochwaly, ale Ty chyba cos chcesz ode mnie, hmm...? Niestety, rabatu na nowe BMW 1M Ci nie zalatwie, no mowilem przeciez :mrgreen:

 

radix, aaaaaano panie, toz to zmienia postac rzeczy :mrgreen: w tamtym przypadku to tylko 27 pozycji w gore :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kj5d, ale gdyby tylko czasy byly zamienione to by sie wciaz nie zgadzalo bo CKD2 pojechalem prawidlowo, a na Polibudzie dostalem taryfe... :roll: No mniejsza o to, poniewaz czasy na CKD byly nizsze to i taryfa nizsza, nie bede plakal z tego powodu :mrgreen:

 

Primi, dziekuje za pochwaly, ale Ty chyba cos chcesz ode mnie, hmm...? Niestety, rabatu na nowe BMW 1M Ci nie zalatwie, no mowilem przeciez :mrgreen:

 

radix, aaaaaano panie, toz to zmienia postac rzeczy :mrgreen: w tamtym przypadku to tylko 27 pozycji w gore :lol:

 

stary, ja tu cały dzień z kalkulatorem siedzę i przeliczam :mrgreen:

cholerna hulajnoga kosztowała mnie 6 sekund (2 podpórki) i jedną pozycję w dół w wolnossącej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dopisze swoje 8)

 

OS4 Motodrom:

 

siekla 57 s / niestety zaliczylem oponke na starcie i wyszlo razem 62 sek ;(/

 

:shock: Jeśli to prawda to genialny czas. Trzeba było naprawdę grubo iść. Gratuluję wielkich jaj 8) .

 

I się wyjasniło 62 to tak ale plus a nie minus oponka :wink:

 

No właśnie, w porównaniu do najlepszych jeźdźców wyglądało to sensacyjnie. Jednak szkoda, że to nie 57 bo siekla miałby satysfakcję z wygranej próby, a to cieszy, ale nawet 62 to dobry wynik :)

 

chojny szkoda tych Twoich błędów bo wiedziałem, że to m.in. z Tobą będę walczył o pudło. Pozytyw jest taki, że dzięki tamu szansę wyjścia na scenę dostali inni bo Ty już bywałeś :wink:

 

 

TJ dzięki za to zestawienie, kawał dobrej roboty 8) . Ja jestem bardzo zadowolony z czasów :) . To co sądziłem, że pojechałem dobrze i było szybko, rzeczywiście było relatywnie szybko. Mam nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej.

To była super zabawa i mnóstwo fajnych emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny szkoda tych Twoich błędów bo wiedziałem, że to m.in. z Tobą będę walczył o pudło. Pozytyw jest taki, że dzięki tamu szansę wyjścia na scenę dostali inni bo Ty już bywałeś

 

 

Coz, po pierwszym slabym dniu postawilismy wszystko na jedna karte i niestety... nie wydolilo.

 

Bylem zly... a jak ale widzac Twoje, Szubaru czy Pablonasa przejazdy wiem ze wygrali lepsi i zaden rowerek nie mial na to wplywu.

 

Nie bylo okazji na Plejadach wiec gratuluje zwyciestwa po raz kolejny wirtualnie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior napisał(a):

o kurcze, przegladam wyniki (spoko, zaraz wszystkie wstawie) i najwieksze wrazenie do tej pory zrobil na mnie zawodnik 137 na OS 14 GIlette (RENA), ktory tam wolnossacym Legasiem (diesel?) wklepal wszystkim ponad sekunde

 

cofam to. Niemozliwym jest, zeby gosc ktory zwykle ladowal na wszystkich pozostalych odcinkach na 40tej pozycji, nagle zrobil taki czas - chyba to pomylka i mialo byc 59,9 a nie 49,9

 

TJ i słusznie 8) , nie ma fizycznej możliwości żeby wykastrowany dyszel tak zmasakrował 400 konne potworki z out law :mrgreen::mrgreen::mrgreen: BTW sędzia kalosz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale zobaczcie na ostatna próbę gdzie Kluska (syn Marasa) w legacy diesel 162 zrobił bardzo dobry czas, a tak chłopak zamiatal, ze nikt nie wierzył że to diesel. Chłopak ma prawko od kilku miesięcy. Grzesiu szacun :wink:

Nawet Carlosa, Chojnego, tatuska :mrgreen: i Apacza objechal 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem zly... a jak ale widzac edit :wink: Pablonasa przejazdy wiem ze wygrali lepsi i zaden rowerek nie mial na to wplywu.

Teraz to kolegę trochę poniosło :lol:

Dobrze wiesz jakie kosmiczne czasy robiłeś więc tu nie kombinuj. Taryfa - ludzka rzecz i zdarza się najlepszym. Pech i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał(a):

a Pablonas wygrał 2 os rodzinnym kombi Wielkie Brawo

 

Ja Ci dam rodzinne kombi. Toć to rasowa rajdówka

 

 

to jak rasowa rajdówka to do outlaw się przepisuj :wink: :mrgreen:

 

-- 16 cze 2012, o 08:58 --

 

Chłopak ma prawko od kilku miesięcy. Grzesiu szacun

 

 

jeździ pewnie już od dawna :idea: , za rok jak go Maras potrenuje będzie bardzo groźny :evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zarejestrował w czasie przejazdu fakt, że na próbie RENA stał na tym parkingu zaparkowany samochód.

Ja dobiero na on-bordzie bebna :lol:

 

U mnie to był nawet fragment opisu, cyt: "NA SEATA!"

:)

to jak rasowa rajdówka to do outlaw się przepisuj :wink: :mrgreen:

 

Ty masz naklejki więc też auto nie jest seryjne :mrgreen:

jeździ pewnie już od dawna :idea: , za rok jak go Maras potrenuje będzie bardzo groźny :evil::mrgreen:

 

Grzesiek wymiata w Richard Burns Rally. Nikt mi nie wmówi, że ta gra nie uczy odruchów i przede wszystkim koncentracji :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich plejadowiczów!

W końcu mam wolną chwilę żeby coś napisać.

Plejady były super! Jak zawsze zresztą.

Czekam już na następne :wink:

Trasa terenowa również była super, taka własnie powinna być zawsze, bez rowerków itp., tylko jazda, chociaż niektóre próby były naprawdę trudne i musiałem odpuścić (ze względu na żonę bo chciała wysiadać z samochodu :roll: ), co przełożyło się na wynik, a tu nie ma się czym chwalić. Założenie było takie że jedziemy na luzie żeby nie uszkodzić samochodu, co się udało, jednak i tak po plejadach miałem mase roboty żeby doprowadzić forka do porządku, odkręcanie osłon i mycie podwozia. Zakopanie się w piasku i w błocie zrobiło swoje. Dzięki korepetycjom Ojca Dyrektora (bezcenne :!: ) wygrzebaliśmy się sami. Forek po prostu wyskoczył z piasku :shock:

W sumie żeby dotrzeć na plejady, plus jazda na plejadach i powrót do Szwecji zrobiłem 5 kkm :shock: o kosztach nie piszę, ale i tak warto było dla frajdy i dla ludzi których spotkaliśmy na plejadach :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem zly... a jak ale widzac edit :wink: Pablonasa przejazdy wiem ze wygrali lepsi i zaden rowerek nie mial na to wplywu.

Teraz to kolegę trochę poniosło :lol:

Dobrze wiesz jakie kosmiczne czasy robiłeś więc tu nie kombinuj. Taryfa - ludzka rzecz i zdarza się najlepszym. Pech i tyle.

 

Dlaczego Chojny swoim klasykiem znowu jechał w Turbo, a nie w klasie historycznej ?

Za 2 lata spokojnie będzie mógł w Youngtajmerach czy jak się tam zwą :P

 

Po prostu Chojnego boli to, że przez taryfę zawalił wynik, bo w tym roku nawet miła hamulce !

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...