Skocz do zawartości

4 Turbo Motul Cup - ostatnia runda: niedziela 25.03.2012!


amateus

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem ostatni antybiotyk i wysłałem zgłoszenie. Mam nadzieję że jutro rano zamelduję się na Służewcu :wink:

 

Daj sobie spokój z antybiotykami, spustoszeją i osłabiają organizm a do zdrowia dojdziesz w tym samym czasie.

 

Po 1 przejeździe będziesz zdrowy jak ryba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem jak wam sie podobalo ale moim zdaniem bylo super ze wzggledu na zmienne warunki... :)

pozdrawiam spotkanych i gratulacje dla zwyciezcow.organizacyjnie tez bardzo dobrze jak juz ruszyly pierwsze starty to szlo szybko i plynnie- 4 przejazdy a o 14 juz zostaly wolne jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna impra. Był katering (niektórzy poczuli się jak w rodzinie i po prostu brali, aż uprzejma pani powiedziała "ale to jest za pieniądze" :D ), były fajne warunki, było sprawnie (z lekką obsuwą startów). Organizacyjnie ok, gdyby się jeszcze uczestnicy potrafili dostosować do zasad i np nie blokowali przejazdów - było troche tak "przejechałem, zostawię auto tutaj gdzie właśnie sobie stoję i pójdę zobaczyć wynik, o jest Bryku , Bzyku i Beben to zagadam" - a auto stało i stało i stało. Nie dało się przejechać.

 

Impreza tym bardziej udana, że nic nie urwałem, ani nic nie popsułem a i puchar się trafił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś również obecny i pomijając to, że to był mój pierwszy start w "karierze" klimat i atmosfera mi się podobała :) Mam nadzieję, że na następny sprint również będę mógł pojechać i liczę na podobne warunki bądź lepsze ! =]

btw moje czasy :

1 przejazd : 40 miejsce 169.73 s

2 przejazd : 32 miejsce 167.03 s

3 przejazd : 43 miejsce 174.20 s (oberek na śniegu przed wyjściem na asfalt :) )

3 przejazd : 25 miejsce 168.20 s

Może czasy nie powalają ale osobiście jestem z nich zadowolony :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Słyszałem, że twój wóz daje radę, ale trochę dołożyłeś tempa w go pro :mrgreen:

 

 

Odnośnie imprezy organizacja super tylko szybkie puszczanie jeden za drugim z małymi przerwami ma też złe strony.

Bo ja dogoniłem Kameleona na ostatnim nawrocie, na szczęście on wyjeżdżał z lodu po nawrocie, a ja w niego wjeżdżałem.

 

Nawierzchnia dzisiaj była o niebo lepsza niż dwa tygodnie temu, przyczepny śnieżek, szybkie asfalty, dobra guma, wreszcie skupiony i napięty kierownik i I w generalce wyczekiwane od grudnia się ziściło :lol:

 

Szkoda tylko wuja Pyzla bo 3 słupki zrzuciły go z II na 7, a nie licząc mojej Gośćiowej osoby miał generała w kieszeni, a tak dzbanek pojechał do Białego.

 

 

pozdrawiam i do zobaczenia za 2 tygodnie

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cuś skleiłem :)

 

 

ładny filmik szczególnie ostatnia scena hehehehe :mrgreen:

 

 

i do zobaczenia za 2 tygodnie

Może śniegu dopada :wink:

 

niech sypie teraz już jestem gotowy :P

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

-- 29 sty 2012, o 22:55 --

 

Słyszałem, że twój wóz daje radę, ale trochę dołożyłeś tempa w go pro

 

Nie rozumiem co masz na myśli :?

 

 

przpraszam błąd u mnie na łączach, jak wcześniej oglądałem twój przejazd to był ewidentnie przyspieszony, teraz już jest normalny stąd moja dygresja.

 

 

P.S. mój przy twoim jest jakiś zepsuty (Evo żeby nie było) :mrgreen:

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...