Skocz do zawartości

4 Turbo Motul Cup - ostatnia runda: niedziela 25.03.2012!


amateus

Rekomendowane odpowiedzi

pojeździłoby się :cry:

 

carlos-wrx, no właśnie, impreza pod bokiem z Łodzi to masz rzut beretem, a to już 3 eliminacja a Ciebie nie ma :(

Dawaj, napieraj, są kielbaski, jest żurek, jest fajna atmosfera... nawet Jurka Pyzla żeśmy odkurzyli :mrgreen:

 

kiełbaski????????? no to wpadam ! konieczmioe trzeba jezdzić?........

 

Dostać baty od lokalnych matadorów się mi nie śmieje,ale kiełbaski,,,żurek,,, :mrgreen: ...chociaż sprawdzić się z taaaaką ekipą !!!! :shock: :roll: :wink:

 

Tomek,super,że poruszyliście Wuja ! :lol: Wymiata ! :shock: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pojeździłoby się :cry:

 

carlos-wrx, no właśnie, impreza pod bokiem z Łodzi to masz rzut beretem, a to już 3 eliminacja a Ciebie nie ma :(

Dawaj, napieraj, są kielbaski, jest żurek, jest fajna atmosfera... nawet Jurka Pyzla żeśmy odkurzyli :mrgreen:

 

kiełbaski????????? no to wpadam ! konieczmioe trzeba jezdzić?........

 

Dostać baty od lokalnych matadorów się mi nie śmieje,ale kiełbaski,,,żurek,,, :mrgreen: ...chociaż sprawdzić się z taaaaką ekipą !!!! :shock: :roll: :wink:

 

Tomek,super,że poruszyliście Wuja ! :lol: Wymiata ! :shock: :wink:

 

 

Wuja poruszyliśmy , tylko FIT ciągle obiecuje a nie przyjeżdża :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojeździłoby się :cry:

 

carlos-wrx, no właśnie, impreza pod bokiem z Łodzi to masz rzut beretem, a to już 3 eliminacja a Ciebie nie ma :(

Dawaj, napieraj, są kielbaski, jest żurek, jest fajna atmosfera... nawet Jurka Pyzla żeśmy odkurzyli :mrgreen:

 

kiełbaski????????? no to wpadam ! konieczmioe trzeba jezdzić?........

 

Dostać baty od lokalnych matadorów się mi nie śmieje,ale kiełbaski,,,żurek,,, :mrgreen: ...chociaż sprawdzić się z taaaaką ekipą !!!! :shock: :roll: :wink:

 

Tomek,super,że poruszyliście Wuja ! :lol: Wymiata ! :shock: :wink:

 

 

Wuja poruszyliśmy , tylko FIT ciągle obiecuje a nie przyjeżdża :mrgreen:

 

....kto wie.... :mrgreen: może wpadnęęęę narobić obiachu...

 

 

 

 

 

 

...sobie ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojeździłoby się :cry:

 

carlos-wrx, no właśnie, impreza pod bokiem z Łodzi to masz rzut beretem, a to już 3 eliminacja a Ciebie nie ma :(

Dawaj, napieraj, są kielbaski, jest żurek, jest fajna atmosfera... nawet Jurka Pyzla żeśmy odkurzyli :mrgreen:

 

kiełbaski????????? no to wpadam ! konieczmioe trzeba jezdzić?........

 

Dostać baty od lokalnych matadorów się mi nie śmieje,ale kiełbaski,,,żurek,,, :mrgreen: ...chociaż sprawdzić się z taaaaką ekipą !!!! :shock: :roll: :wink:

 

Tomek,super,że poruszyliście Wuja ! :lol: Wymiata ! :shock: :wink:

 

 

Wuja poruszyliśmy , tylko FIT ciągle obiecuje a nie przyjeżdża :mrgreen:

 

nawet Bryku-TV Mega-Star musiał przeze mnie dubel robić :) A mnie pewnie wyćieli!!??!!

 

Mi się bardzo podobało. Następnym razem jak czasoso się uda to też będę. Jak na debiut gdzieś za połową stawki to bez dramatu tym bardziej, że zachowawczo... W kilku miejscach ślisko było ale zamiast wolniej to bokiem było... Następnym razem to połowę przejazdów jakoś sprawniej czasowo spróbuje... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, dobra rada - wybierz się do Wróbla lub kogoś ogarniającego i jak najszybciej naucz sie poprawnej pracy rąk na kierownicy, bo na przyczepnym gdzie działają duże siły zrobisz sobie krzywdę :idea: I przede wszystkim - nie "zmywamy talerzy" :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx, no właśnie, impreza pod bokiem z Łodzi to masz rzut beretem, a to już 3 eliminacja a Ciebie nie ma :(

Dawaj, napieraj, są kielbaski, jest żurek, jest fajna atmosfera... nawet Jurka Pyzla żeśmy odkurzyli :mrgreen:

 

...miałem przyjechać, szykowałem się na przyjazd - przyjadę... auto powinno być na chodzie do połowy lutego i zaczynam się odmulać bo jazda cywilna mi nie służy... :D

 

Tomek , Ciebie zawsze będzie miło zobaczyć... Adama też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impeza zaj%$#sta!!!! moje czasy już trochę mniej :mrgreen: ale kiedys to wszystko zaprocentuje.

fajnie było pojeździć po różnej nawierzchni.

no i ten żurek, kiełbaski.....

atmosfera...

ale coś w mojej głowie zostanie do końca życia. siedzieć u bebna na prawym to tak jak by przejechać odcinek z colinem za jego szalonych lat. może czasowo nie jakoś rewelacyjnie ale ta ciągłość w bliskości ścian, drzew i płotów i to na takiej prędkości!!!....BEZCENNE! :D:D:D

fnx beben :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam chwilę zeby skrobnąć co nie co o ostatniej eliminacji. IMHO to były najfajniejsze warunki w jakich do tej pory jeździliśmy, trochę śniegu trochę lodu plus przyczepny w miarę asfalt nie pozwalał sie nudzić.

 

Sportowo dla mnie była katastrofa, dwa oberki, jedno zgaszenie silnika i słupek plus przede wszystkim za bogata jazda, zgodna z moją techniką przedstawioną w poprzednim odcinku 8) , spowodowały że byłem daaaaaaleko w klasyfikacji. Z drugiej strony bawiłem się najlepiej z dotychczasowych edycji i pewnie dlatego nie mogłem rzestawic łba na bardziej rozsądną jazdę. 10 dni i 3300 km za kólkiem vw transportera też nie pomagały w opanowaniu emocji i powstrzymaniu się od zabawy autem :twisted:

 

Gratki dla zwycięzców, szczególnie dla Krzyśka Oracza, nie wiem jak ale kręcił czasy z innej planety :!:

Szkoda JurkaP, który czasowo był drugi i jechał, jak przystało na Wuja, koncertowo, ale kilka słupków zepchnęło go niżej

 

Jędras, mój wynik już był przesądzony więc nie mogłem pozwolić żebyś sie nudził na prawym :lol::twisted:

 

 

Prawie o najważniejszym zapomniałem :arrow: CATERING ratował dupsko, ciepłe napoje i jedzenie w taki mróz to było zbawienie :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja skrobnę coś od siebie.

 

Próba była bardzo fajna – można było się poślizgać na śniegu, nie mieć zupełnie przyczepności na lodzie, zużyć opony na suchym. Atmosfera jak zwykle super.

Herba, żur i kiełba – zdecydowanie na plus (tylko pamiętajcie, że za to się płaci :D )

 

To był mój pierwszy w pełni „zrelaksowany” start w życiu. Poprzednie imprezy w stylu Ułęż, szkolenie u ALa itp. to były przejażdżki cywilnym autem z myślą „żeby nic nie rozwalić”. Na ostatniej imprezie też tak miało być, ale nie wyszło ;) i dwa łożyska trzeba było wymienić. Ale przy okazji wjechał do auta AGX :mrgreen:

 

Tak więc tym razem miałem okazję przejechać się nie dbając mocno o to czy coś obetrę, albo coś „klęknie”. Pierwszy raz jechałem ośką. Pierwszy raz tym egzemplarzem (kupiony dwa tyg. wcześniej). Dla mnie to wszystko jest nowe – oprócz tego, że umiem auto odpalić, ruszyć, kręcić kierownicą (bez wspomagania) i zmieniać biegi, tak naprawdę nie umiem nic więcej. Nie sorry, wiem jeszcze co to dohamowanie, szykana, nawrót i jazda "na około" :P

Są to wszystko ogromne emocje. Mogę sobie tylko wyobrazić jakie emocje towarzyszą Wam w mega-prędkich :D czterołapach i ile fun’u to daje.

Wcześniej zastanawiałem się o co tym wszystkim ludziom chodzi i dlaczego oni te onboardy oglądają godzinami. Teraz się nie zastanawiam i sam siedzę po nocach przed kompem.

 

No dla mnie bomba 8)

 

 

ps. jest szansa na nowe wspomaganie na 12.02. Ale będą czasy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo postaram się sprawdzić forturbowe kiełbasy nast razem.... :mrgreen:

 

Tak zachwalacie...

 

PS. A swoją droga Wujo jeszcze"pojedzie swoje" :wink: :!:

jak na człowieka legendę,który odpala wóz tylko na te zawody to chyba wiecie ,kto tak naprawde umie jezdzić...no i 3zimówki i1slick na lodzie :shock: ....=wynik=wszystko mówi za siebie. :!:

 

Powodzenia jednak dla wszystkich ! :wink:

 

PS.Zwyciezca tej edycji podobno nie jechał na "badziewiu". :mrgreen:

 

-- 1 lut 2012, o 11:33 --

 

Wujo zawsze jedzie swoje :shock: , jest nie do zdarcia i jak zwykle zaskoczony swoim wynikiem 8)

 

Beben,swoje ,czyli pozamiata! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że pozamiata, dokładnie o tym pisze. Pozamiata i sie dziwi że pozamiatał bo przecież wydawało mu się że jedzie wolno, że sa szybsi itd. Jest niemożliwy :shock: Bez wzgledu co jest na drodze i co akurat ma na felgach i tak jedzie swoje i wynik zawsze przywozi :shock: . Myślę że na Barbórce przy odrobinie dofinansowania do opon Jurek mógłby ciekawie zamieszać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że pozamiata, dokładnie o tym pisze. Pozamiata i sie dziwi że pozamiatał bo przecież wydawało mu się że jedzie wolno, że sa szybsi itd. Jest niemożliwy :shock: Bez wzgledu co jest na drodze i co akurat ma na felgach i tak jedzie swoje i wynik zawsze przywozi :shock: . Myślę że na Barbórce przy odrobinie dofinansowania do opon Jurek mógłby ciekawie zamieszać :twisted:

 

Z całą sympatią i przyjaznią życzę mu tego,,,,nawet mu opony podwioze na te zawody chyba :roll: :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...