Skocz do zawartości

4 Turbo Motul Cup - ostatnia runda: niedziela 25.03.2012!


amateus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić w imieniu Automobilklubu Polskiego do wzięcia udziału w cyklu imprez motoryzacyjnych "4 Turbo MOTUL Cup", których celem jest spędzenie niedzieli w duchu sportowej rywalizacji :twisted:

 

Zawody odbędą się w Warszawie na terenie Wyścigów Konnych na Służewcu na trasie 2 Oesu 49 Rajdu Barbórka. Przeprowadzonych będzie 7 eliminacji, pierwsza 18 grudnia 2011r. Imprezy posiadają wizę PZMot.

 

Zapraszam na Facebook'a, tam znajdziecie zdjęcia, filmy oraz bieżące informacje na temat kolejnych rund:)

Link do profilu na FB (inaczej nie zadziała :mrgreen: ): http://tiny.pl/hjcz1

 

Szczegóły oraz zapisy na http://www.Race4Race.pl oraz https://www.facebook.com/pages/Race4Rac ... 6962823950

 

Przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów 4 turbo.pl i MOTUL'a.

 

 

naklejka.th.jpg

 

Temat ma być jeden do wszystkich rund (7 - jedna już za nami:), żeby co dwa tygodnie nie powstawał kolejny.

Wszelkie zdjęcia, filmy oraz sugestie do organizatorów mile widziane tu jak i na FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

15 stycznia, bez sensu tak mieszacie tymi terminami miało być 8 stycznia.

Człowiek zmienia urlopy, ferie żeby pojechać, a to chu.....

od samego początku była mowa o 15.02.2012, nie wiem gdzie usłyszałeś (i od kogo) o 8.01 bo on nigdy nie był brany nawet pod uwagę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz sugestie do organizatorów mile widziane tu jak i na FB.

Wysłałem po ostatniej rundzie parę uwag i rad na maila race4race z prośbą żeby też wkleić na FB, bo ja nie używam. Mam nadzieję że dotarły i sie przydadzą. A co do 15.01 to jak spadnie śnieg to jestem na 99,9%, a jak będzie sucho to na 98%

pzdr

Kierownik Justyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 stycznia, bez sensu tak mieszacie tymi terminami miało być 8 stycznia.

Człowiek zmienia urlopy, ferie żeby pojechać, a to chu.....

od samego początku była mowa o 15.02.2012, nie wiem gdzie usłyszałeś (i od kogo) o 8.01 bo on nigdy nie był brany nawet pod uwagę :wink:

 

Skoro tak to przepraszam widocznie mi się coś ubzdurało, byłem przekonany, że 8 stycznia.

To wszytko chyba z braku śniegu :oops:

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do organizatorów i pytanie, czy można wprowadzić zapis w regulaminie, aby wszyscy jeździli na oponach przeznaczonych do poruszania się po drogach publicznych?

 

Eh co oryginalny pomysł zabronić używania opon sportowych w sporcie 8)

 

:twisted: Ja już sobie przygotowałem swoje deszczowe slicki na ten dzień :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekO napisał(a):

Mam prośbę do organizatorów i pytanie, czy można wprowadzić zapis w regulaminie, aby wszyscy jeździli na oponach przeznaczonych do poruszania się po drogach publicznych?

 

 

Eh co oryginalny pomysł zabronić używania opon sportowych w sporcie

 

Ja już sobie przygotowałem swoje deszczowe slicki na ten dzień

 

trzeba się z tym liczyć, że przyjeżdżając na zawody na złachanej prawie do zera oponie można na pudło się nie załapać:)

 

KrzysiekO, chyba znajdziesz coś odpowiedniego w swoich przepastnych magazynach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem na małym zimowym hamulcu pod 15" który nie należy do skutecznych na suchym :lol::mrgreen: , teraz 15.01 też będę miał tą samą kotwicę 8) AP Ryking robiłby robotę jak należy bez zająknięcia

 

strasznie żałowałem że zmieniłem tak wcześnie :twisted: , ale skończyłem letnie kapcie do drutów i musiałem zakładac dębicę :evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzałem i nie spodziewałem się ze bedę ganiał po suchym na tym sprzęcie. Założenie było takie, że jak jest sucho to nie jadę na pojeżdżawkę, czekam na śnieg, ale chyba sie nie doczekam :evil:

 

Nie mam zimowki na 18" a na letnich chyba nie przejeżdżę całej "zimy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się z tym liczyć, że przyjeżdżając na zawody na złachanej prawie do zera oponie można na pudło się nie załapać:)

 

KrzysiekO, chyba znajdziesz coś odpowiedniego w swoich przepastnych magazynach 8)

 

Nie prawda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekO napisał(a):

Mam prośbę do organizatorów i pytanie, czy można wprowadzić zapis w regulaminie, aby wszyscy jeździli na oponach przeznaczonych do poruszania się po drogach publicznych?

 

 

Eh co oryginalny pomysł zabronić używania opon sportowych w sporcie

 

Ja już sobie przygotowałem swoje deszczowe slicki na ten dzień

 

trzeba się z tym liczyć, że przyjeżdżając na zawody na złachanej prawie do zera oponie można na pudło się nie załapać:)

 

KrzysiekO, chyba znajdziesz coś odpowiedniego w swoich przepastnych magazynach 8)

 

 

Nigdy nie miałem slicków, nie mam i raczej nie będę miał skoro tak będę zmuszony napinać się na ulicznych gumach.

 

Beben wydaje mi się, że ten contour coś zwalnia obraz :P

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA będę. Natomiast co do opon.

Uważam że jesli jest to impreza AMATORSKA i ma być konkurencyjnie to nie powinno sie zakładać profesjonalnych slicow czy semi slicow czy deszczy bo jest to mało eleganckie w stosunku do konkurencji. ja odbieram to jako zabawę i mozliwosc spotkania sie z chlopakami ale i posmigac seryjnym autem i zobaczyc co sie potrafi w tak zacnym gronie. zakładanie opony profi jest , uwazam trochę słabe tym bardziej ze 90% aut bedzie na seri. ale to moje osobiste zdanie.

Do zobaczenia ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...