Skocz do zawartości

4 Turbo Motul Cup - ostatnia runda: niedziela 25.03.2012!


amateus

Rekomendowane odpowiedzi

beben, zgaszenie na nawrocie każdemu może sie zdarzyć, tym bardziej na lodzie podczas wydawałoby sie lekkiego hamowania, a faktycznie zblokowania kół i zduszenia silnika.. bo pewnie tak było :), myśle że zdecydowanie mniej gazu na całej próbie i by wyszło lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

kolejne wypociny, tyle ze nie przyciete więc trzeba przewinąć do ok 2.50 min

 

gpruszko pewnie masz rację :oops: , wiem ze byłoby szybciej, ale jakoś moje przekonania religijne nie pozwalaja mi na jazdę na okrągło :lol: i za cholerę mimo wewnętrznych przedstartowych obietnic nie przechodzi mi to przez gardło 8)

 

Zgasiłem go na lodzie, kółka się zblokowały a sprzęło jeszcze nie wduszone, tempo rozgrywania się tego dramatu mnie widocznie rozleniwiło :twisted:

 

-- 2 lut 2012, o 13:05 --

 

 

ostatni onboard który udało mi się nagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosyc dziwnie się faktycznie zachowywal, bardzo nadsterownie, nie pamiętam abym wczesniej miał takie kłopoty z opanowaniem latającej dupki, a tu dwa oberki i kilka dziwnych boków na wejsciach po których normalnie sie prostował a w niedzielę musiałem odpuszczac mimo max kontry . Tym bardziej ze jechalem na pomarańczowych trybach i zmieniając je coraz wyżej po kolejnych nadsterownych przejazdach

 

kameleon po swoich onboardach tez wiem gdzie leżą sekundy, pytanie czy bede je potrafił pozbierac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosyc dziwnie się faktycznie zachowywal, bardzo nadsterownie, nie pamiętam abym wczesniej miał takie kłopoty z opanowaniem latającej dupki, a tu dwa oberki i kilka dziwnych boków na wejsciach po których normalnie sie prostował a w niedzielę musiałem odpuszczac mimo max kontry . Tym bardziej ze jechalem na pomarańczowych trybach i zmieniając je coraz wyżej po kolejnych nadsterownych przejazdach

 

kameleon po swoich onboardach tez wiem gdzie leżą sekundy, pytanie czy bede je potrafił pozbierac :twisted:

 

Stałem za tobą i na starcie dupa ci tak latała, że myślałem że ta bramę na złapiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, dwa razy musiałem odpuscic po sekundzie i zdusic start bo tez widziałem bramę parkującą w bagażniku :shock: . Generalnie tył był bardzo nerwowy ale zrzuciłem to na garb niby przyczepnego asfaltu i 195 dębicy które traciły przyczepność przy każdym dodaniu gazu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, dwa razy musiałem odpuscic po sekundzie i zdusic start bo tez widziałem bramę parkującą w bagażniku :shock: . Generalnie tył był bardzo nerwowy ale zrzuciłem to na garb niby przyczepnego asfaltu i 195 dębicy które traciły przyczepność przy każdym dodaniu gazu :mrgreen:

 

Może za dużo powietrza z tyłu nadmuchałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za dużo powietrza z tyłu nadmuchałeś?

 

to nie jest głupie. Ja ostatnie oberki zakończone koniecznymi naprawami zrobiłem przy prawie 3 barach... :oops:

 

Na takie warunki to max 1.9, ale trzeba wtedy uważać na krawężniki, żeby na feldze do mety nie śmigać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ręczny w absolutnie każdym zakręcie mógł nie pomagać :wink:

 

Ale spokojnie, ja nie byłem lepszy :lol: :

 

i czwarty też chyba jest ale nie mogę go znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powietrza miałem mało, na pewno poniżej 2 bar . Istnieje jeszcze spore prawdopodobieństwo że auto ino gwizda tylko kierowca piiiiiiiiii :lol::mrgreen:

ZTCW to jechałeś na nie swojej skrzyni i może w tej zapasowej dccd już nie sklejało do końca, bo z moich obserwacji auto zachowywało sie jak przy maksymalnie 3 stopniu spięcia, a nie lock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi ktoś pomoże jak zgrać z GoPro do YT to też się pochwalę swoimi wyczynami :mrgreen:. Mam laptopa, który nie ogarnia tych filmów obraz jest spowolniony i nie nadąża za dżwiękiem.

Oglądałem z Playstation 3 i było OK.

Jak próbowałem z karty zgrać do YT to ciągnął się jeden film kilka godzin i rano było 58%.

Może mam nagrane w za dużej rozdzielczości?

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi ktoś pomoże jak zgrać z GoPro do YT to też się pochwalę swoimi wyczynami :mrgreen:. Mam laptopa, który nie ogarnia tych filmów obraz jest spowolniony i nie nadąża za dżwiękiem.

Oglądałem z Playstation 3 i było OK.

Jak próbowałem z karty zgrać do YT to ciągnął się jeden film kilka godzin i rano było 58%.

Może mam nagrane w za dużej rozdzielczości?

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

Wrzuc naa hotfile.com a ja ci na yt wsadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bębenku toć ja o sobie piszę... Trenuję po nocach boczury a teraz dopiero pierwszay raz zaznałem rywalizacji o czas...

Parę razy pojadę i się naumiem :) Ja to taki samouk jestem - w całej historii to może z 3 razy siędziałem u kogoś na prawym i ze 2 razy ktoś mi cos podpowiadał (u Wroobla) ale to było dawno... Trening czyni mistrza... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie się zapisałem, będzie to mój debiut w tego typu imprezach :D - tak więc będzie całkiem powoli i dla fun'u :D. Zagrożeniem dla czołówki na pewno nie będę :).

 

No i po filmach

 

No niestety :P, ale może kumpel coś nagra jak będzie ;).

 

Mam jeszcze pytanie - po co zdjęcie jest potrzebne :D? Tak pytam z ciekawości :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...