Skocz do zawartości

4 Turbo Motul Cup - ostatnia runda: niedziela 25.03.2012!


amateus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda , że z 4 przejazdu nie ma czasów... 4 przejazd miałem najlepszy ! :) przy 3 miałem małe przygody... 2 oberki wykręciłem i nie byłem zadowolony z tego przejazdu :/ Pozdrowienia dla obecnych i tych co nie mogli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo mój 4 przejazd był najlepszy :-(

W końcu !!!

 

Ciekawe czy dostanę nagrodę za ścięcie choinek :-))))

 

nie chwal się bo za nielegalną wycinkę jest spoooooora kara ;)

 

jakie warunki były dzis na Słuzewcu?

 

Przejechałem tylko raz i to na prawym, ale chyba było pół na pół przyczepnie i lodowo z wyrypem prawie na końcu, ale niech wypowiedzą się "starzy" wyjadacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyk napisał(a):

Szkoda, bo mój 4 przejazd był najlepszy

W końcu !!!

 

Ciekawe czy dostanę nagrodę za ścięcie choinek )))

 

 

nie chwal się bo za nielegalną wycinkę jest spoooooora kara

 

pewnie nie mniej niż 500zł :wink: :mrgreen:

 

 

pięknie Legacy Szymańskiego brzmi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie mniej niż 500zł :wink: :mrgreen:

 

a jak się nim/z nim jedzie........ ooooooo :mrgreen: banan mi z gęby nie schodził przez pół dnia nie mówiąc o tym że wysiadłem nakręcony jak bąk :)

 

pewnie nie mniej niż 500zł :wink: :mrgreen:

 

od kilkuset do kilkunastu tysięcy PLNów :D

 

-- 12 lut 2012, o 20:09 --

 

oczywiście od średnicy choinek zależy ;) i nigdy nie życzę nikomu spotkania z tymi za większą kwotę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie warunki były dzis na Słuzewcu? wyniki troche zaskakujące , Jurek dopiero 8, kj3d tez daleko

 

Krzysiek znów w formie :shock: BRAWO :!:

 

A dziękuję też mnie cieszy :mrgreen:

 

trasa w drugą stronę i to było fajne urozmaicenie, beczki też w sumie OK.

Autostrady to czysty asfalt, tylko łączniki w lodzie, za płotem wokół trybun śnieg, lód, dojazd do wyspy asfalt, śnieg i na końcu, lód + wyryp-kartoflisko.

 

O co chodzi z anulowaniem IV próby skoro są wyniki?

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie warunki były dzis na Słuzewcu? wyniki troche zaskakujące , Jurek dopiero 8, kj3d tez daleko

 

Krzysiek znów w formie :shock: BRAWO :!:

Jurek trochę nawywijał na jednym z przejazdów i Konrad też. Trasa w drugą stronę i z beczkami bardzo "faworyzowała" mocne czterołapy które ładnie się kręciły na beczkach :wink: - ale nie ma co narzekać i zwalac na konfigurację trasy tylko trzeba było jechać swoje :P . Krzysiek oczywiście w formie 8) . Co do samej trasy/przyczepności to kolejne 60% lodu zniknęło i trasa wyglądałą 85% asfalt 15% lód/śnieg, ale takich miejsc wyślizganych że nic nie szło zrobić praktycznie już nie było (no może kilkanaście metrów, ale dało radę to ogarnąć odpowiednim torem jazdy).

Ja osobiście liczę że w najbliższym tygodniu zgodnie z zapowiedziami dopada sporo śniegu i utrzyma się do 26.02 8)

 

-- 12 lut 2012, o 20:54 --

 

O co chodzi z anulowaniem IV próby skoro są wyniki?

Ja tych wyników 4 przejazdu nigdzie nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i dzięki dla Niedźwiedzia za pożyczenie kasku :)!!

 

spoko. Ja muszę podziękować Adamowi za pożyczenie mi kasku. ;)

 

Dzięki Jurkowi Pyzlowi za pożyczenie narzędzi do ogarnięcia wycieku płynu chłodniczego, Brykowi za wsparcie techniczne i tłumaczenie zawiłych zagadnień technicznych i za wsparcie mentalne " nie $%^&* tylko jedź hipohondryku motoryzacyjny" :mrgreen:

Dzięki dwóm kolegom za "pożyczenie" Petrygo i skrzynki narzędziowej z Volvo (nicków/imion nie znam :oops: )

Czas jest tylko z pierwszego przejazdu. Filmik też. Dwa kolejne przejazdy trwała reanimacja auta na szybko. Na czwarty nie odważyłem się pojechać w obawie o auto.

 

http://www.youtube.com/watch?v=CnbbGvvqmXM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz wyniki, 4 pozycja to chyba 4 przejazd.

 

 

https://docs.google.com/#folders/0BznIy ... EyNGM4YzUx

 

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Nie ma

Są os1 os2 os3 i łączna (tylko pliki sa nie po kolei

 

 

Rzeczywiście, masz rację.

ups

 

po I próbie do Krzyśka Szymańskiego traciłem ~2s,

po II dostałem kolejna ~1s

na III próbie odrobiłem ~3s i moja strata po III odcinku to 0,1s

więc do IV próby startowałem napięty jak baranie jaja :mrgreen: (na skutek napięcia przed ostatnim zakrętem do mety, na do hamowaniu ześlignęła mi się stopa z pedału hamulca i kopnęła gaz, miałem takie oczy :shock:, zanim stopa wróciła na swoje miejsce, celowałem już między drzewa w kierunku ogrodzenia, ale wszystko skończyło się dobrze trochę zdusiłem, pomogłem klamą i prosta do mety).

 

na IV próbie odrobiłem ~2s, więc wygrałem, dodatkowo okazało się, że Krzysiek ma słupek czyli +5s

 

teraz po odwołaniu IV odcinka okazuje się, że żeby nie słupek Szymańskiego to przegrałbym imprezę o 0,09s

 

 

P.S. Ostatni raz daje wóz, żeby służył jako stołek pod puchary.

Dzbanki leciały z dachu i Pan Pawluczuk tak je łapał, że porysował mi nimi klapę :evil: w moim cukiereczku.

Jeszcze żeby było śmiesznie na koniec oferował mi klapę w kolorze :mrgreen:

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo mój 4 przejazd był najlepszy :-(

W końcu !!!

 

Ciekawe czy dostanę nagrodę za ścięcie choinek :-))))

 

Zawsze mozesz zwalic wine na pilota, ze nie powiedzial, ze tam rosną!:-P

 

Warunki bardzo, bardzo fajne.

 

Gratulacje dla najlepszych!;-)

 

No i nawet Adam mógłsie przekonac , że Subaru to trzeba umić jezdzic... Heheh taki żarcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać ,kto ma obycie KJSowe 8) ,w miare mocne nerwy 8) i ....nie za dużo kombinuje :!: .

 

Poczytam "was "jeszcze i ciekawe,dlaczego Wujo "tak"pojechał...dlaczego Kondziu "tak"....co nie zmienia faktu ,że brawa dla zwycięzców i "Gości"... :lol: :!:

Muszę się wkońcu zjechać zjechać z wami jakoś,bo widzę ,ze impreza przednia !!!!! :lol:

 

-- 12 lut 2012, o 22:27 --

 

Widać,ze kolega Krzysio O strasznie cieszy się z przodownictwa....zasłuzenie :wink: .

 

...jak narazie :mrgreen: ,ale czy nie ma bata na Krzysiaka ? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozdro ! :shock: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać ,kto ma obycie KJSowe 8) ,w miare mocne nerwy 8) i ....nie za dużo kombinuje :!: .

 

Poczytam "was "jeszcze i ciekawe,dlaczego Wujo "tak"pojechał...dlaczego Kondziu "tak"....co nie zmienia faktu ,że brawa dla zwycięzców i "Gości"... :lol: :!:

Muszę się wkońcu zjechać zjechać z wami jakoś,bo widzę ,ze impreza przednia !!!!! :lol:

 

-- 12 lut 2012, o 22:27 --

 

Widać,ze kolega Krzysio O strasznie cieszy się z przodownictwa....zasłuzenie :wink: .

 

...jak narazie :mrgreen: ,ale czy nie ma bata na Krzysiaka ? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozdro ! :shock: :lol:

 

 

Jest nazywa się fitnes, loguj się następnym razem nawet dzisiaj z Jurkiem rozmawialiśmy o tobie, chwaliliśmy i gdybaliśmy gdzie byłby twoje miejsce :mrgreen:

Zapraszamy, ja już nie mogę się doczekać :lol:

 

Wujo dzisiaj cofał dlatego został na długo na jednej próbie.

Dodatkowo grubo ziarniste nadlewki myślę, że w takich warunkach też mu nie pomagały, chłop dalej jest w formie, ale dzisiaj już łapał doła i przebąkiwał, że on musi już chyba przestać jeździć.

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orzesz!...to ja muszę mu pucuwę zrobić,że tak zrzędzi Wujo....że konczy,sra pierdoły-nijeden by od niego się wileeeeeele nauczył,gdyby Wujo miał ciągłość jezdziecką.

 

Co nie zmienia faktu ,że masz TY Krzysio O formę podwyższoną :mrgreen: i ...nierozumiem stawiania mojej skromnej osoby :shock: pośród Was rekinów Słuzewca 8) w walce o najwyższe lokaty w .....tak naprawde ciezkich zawodach. 8) :wink:

 

Tomek Wam zrobił naprawdę fajne zawody !!!!!!!!! :!: :!: :!:

 

Ale po co Ja tam jeszcze potrzebny do upokarzania???????????? :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

PS> a może?....Super inicjatywa ludzi ,którzy chcą coś robić dla prawdzziwego spoory w tych "lekkich"czasach.

 

mam nadzieje,że ACTA mnie nie zamknie :mrgreen: !.!.! ...żart sceniczny. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

 

A ja biorę drugie buty na zmianę, żeby mi już noga z hamulca nie spadała, żeby nie było nerwów i ratowań.

 

P.S. Jak będziecie naciskać mnie to wyciągnę dywaniki spod gazu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

FITNES pamiętaj, że za dwa tygodnie masz zajętą niedzielę :mrgreen:

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

 

A ja biorę drugie buty na zmianę, żeby mi już noga z hamulca nie spadała, żeby nie było nerwów i ratowań.

 

P.S. Jak będziecie naciskać mnie to wyciągnę dywaniki spod gazu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

FITNES pamiętaj, że za dwa tygodnie masz zajętą niedzielę :mrgreen:

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

straszysz...kusisz....straszysz....kusisz..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...