Skocz do zawartości

4 Turbo Motul Cup - ostatnia runda: niedziela 25.03.2012!


amateus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na filmach Krzystofie jedziesz "tańcząco" na tym foteliku sterownika :mrgreen::mrgreen: -super!

 

Wypatrzyles podobienstwo ? :mrgreen:

 

KrzysiekO, gdybys jeszcze wydawal takie dzwieki i puszczal pare uszami jak Fitnes jadac to mysle ze 1-2 sek na kilometrze do zdjecia 8)

 

Gnida !!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: PS.zawsze to 1-2 sek w przód! :mrgreen:

 

Uciszyłem się z lekka...fuczę już tylko na Twój widok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na filmach Krzystofie jedziesz "tańcząco" na tym foteliku sterownika :mrgreen::mrgreen: -super!

 

Wypatrzyles podobienstwo ? :mrgreen:

 

KrzysiekO, gdybys jeszcze wydawal takie dzwieki i puszczal pare uszami jak Fitnes jadac to mysle ze 1-2 sek na kilometrze do zdjecia 8)

 

 

 

hehehehehe :mrgreen::mrgreen: ja zawsze nie oddycham na odcinku i na mecie mam zadyszkę jakbym biegł :mrgreen:

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

-- 15 lut 2012, o 21:06 --

 

eh co za kompromitacja 8) i to jeszcze na początku filmu moją podwójną beczke umieścili boże co za wstyd :roll: no ale przynajmniej w 5:00 min filmu prawie profesjonalnie mi wyszła ta druga beczka :twisted:

 

A bo Tobie to trzeba na prawy wsadzić Jurka Pyzla i będzie Cie lał po rękach za każdym razem jak będziesz sięgał do ręcznego :wink:

 

e tam ta "podwójna" beczka to nic nie miała wspólnego z ręcznym tylko troche za dużo gazu w momencie gdy go nei powinno być :twisted: eh tak to jest jak sie ma samochód a umiejętności brak :P

 

 

grizus nie chcę wyglądać na najmądrzejszego, że od tych dwóch wygranych przewróciło mi się we łbie i myślę, że są lepsi ode mnie i są gorsi, człowiek całe życie się uczy.

Teraz do rzeczy, jeśli mogę coś podpowiedzieć to:

- co do ręcznego jedni jeżdżą z rękawem, drudzy bez, tylko trzeba to robić umiejętnie

- w twoim przypadku problemem jest przede wszystkim gaz wciśnięty do podłogi wtedy gdy koła nie są wyprostowane

Oczywiście wygląda to widowiskowo, ale czasu to niestety nie robi, dopiero proste koła przyspieszają.

 

Co do beczki to na filmiku widać, że miałeś skręcone koła, a o tym nie wiedziałeś i stąd decyzja pójścia dookoła...

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na filmach Krzystofie jedziesz "tańcząco" na tym foteliku sterownika :mrgreen::mrgreen: -super!

 

Wypatrzyles podobienstwo ? :mrgreen:

 

KrzysiekO, gdybys jeszcze wydawal takie dzwieki i puszczal pare uszami jak Fitnes jadac to mysle ze 1-2 sek na kilometrze do zdjecia 8)

 

Hehe a ja sie zastanawiałem skąd ja znam tą technikę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na filmach Krzystofie jedziesz "tańcząco" na tym foteliku sterownika :mrgreen::mrgreen: -super!

 

Wypatrzyles podobienstwo ? :mrgreen:

 

KrzysiekO, gdybys jeszcze wydawal takie dzwieki i puszczal pare uszami jak Fitnes jadac to mysle ze 1-2 sek na kilometrze do zdjecia 8)

 

Hehe a ja sie zastanawiałem skąd ja znam tą technikę. :D

 

więcej Ci już nic nie zademonstruje :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do beczki to na filmiku widać, że miałeś skręcone koła, a o tym nie wiedziałeś i stąd decyzja pójścia dookoła...

 

to to ja wszystko wiem 8) ale teraz pytanie dlaczego tam miałem skręcone koła jak już nie powinny być skręcone :P ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do beczki to na filmiku widać, że miałeś skręcone koła, a o tym nie wiedziałeś i stąd decyzja pójścia dookoła...

 

to to ja wszystko wiem 8) ale teraz pytanie dlaczego tam miałem skręcone koła jak już nie powinny być skręcone :P ??

 

Bo wcześniej tyle się nakręciłeś tą jedną ręką że straciła rachube :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do beczki to na filmiku widać, że miałeś skręcone koła, a o tym nie wiedziałeś i stąd decyzja pójścia dookoła...

 

to to ja wszystko wiem 8) ale teraz pytanie dlaczego tam miałem skręcone koła jak już nie powinny być skręcone :P ??

 

Bo wcześniej tyle się nakręciłeś tą jedną ręką że straciła rachube :mrgreen:

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym ręcznym ja policzyłem i na niedzielnej imprezie na każdym odcinku używałem go 14 razy i chyba mi to na dobre wyszło :P .

Na poprzedniej edycji chyba jeszcze więcej bo wtedy w szykanach jeszcze się asekurowałem rękawem.

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

http://www.youtube.com/watch?v=pmA2h3v5eIw

:wink:

 

 

ej ej ej przecież na szykanach nie używałem ręcznego :Ddobra moze troche go nadużywam 8)

ja tam ekspertem nie jestem, ale czemu 90% czasu kierujesz jedną ręką?? przecież na takich nawrotach, ślizgach kierownica ci cały czasu ucieka !!

 

eh już gdzieś to poruszałem , jak mam rękę na ręcznym i go zaciągam to ciężko żebym miał rękę na kierownicy ... jeżeli nie używam ręcznego to mam na kierownicy

to w takim razie na ręcznym śmigasz cały czas :wink: mam tylko nadzieję że nie traktujesz tych uwag zbyt osobiście, że zwraca ci uwagę jakiś leszcze co ma za sobą jakieś 15 kjs-ów i to cienkłeczento

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochody jeżdżą tylko po autostradzie, więc tam będzie chlapa, ale za płotem będzie znowu śnieg ponieważ tam nic nie jeździ.

Więc trasa pół na pół, lukass twoje szanse spadają :wink:

 

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...