Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, przemekka napisał:

Myślałem, że jest w Poznaniu. ;)

 

Gdzieś w  necie piszą że na południu bardziej ;)

 

10 minut temu, Kukson napisał:

Z tego co czytałem również gdzieś w necie to testy mają dopiero być :D no i mocno jestem ciekaw jak to będzie śmigać.

 

Tam w tym necie piszą że jakieś 260-280PS będzie :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kukson napisał:

Zanim to ruszy to Skoda już odjedzie :P zapowiada się fajne autko do latania bokami.

ZTCW to właściciel raczej nie lata nim bokami. :unsure:

 

Pisał kiedyś, że nie wyłącza kontroli trakcji. Jazda z tą mocą i kontrolą trakcji może być mało przyjemna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemekka napisał:

 

 

Pisał kiedyś, że nie wyłącza kontroli trakcji. Jazda z tą mocą i kontrolą trakcji może być mało przyjemna. 

Przyjemności to raczej zero zwłaszcza jak jeszcze mocy więcej to pewnie co chwile będzie się załączała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, przemekka napisał:

ZTCW to właściciel raczej nie lata nim bokami. :unsure:

 

Pisał kiedyś, że nie wyłącza kontroli trakcji. Jazda z tą mocą i kontrolą trakcji może być mało przyjemna. 

 

Musisz to napisać większości kierowców BMW, Mercedesa, Porsche, Jaguara etc...

Edytowane przez QbaqBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twarzoksiążki ;)

2 godziny temu, QbaqBA napisał:

 

Musisz to napisać większości kierowców BMW, Mercedesa, Porsche, Jaguara etc...

 

Tylko jest różnica między BRZ- tem a tymi autami.  Zanim one stracą przyczepność,  BRZ będzie już dawno "wyprowadzony" przez TC z poślizgu. Wystarczy porównać szerokość opon, masę aut,  itd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, przemekka napisał:

Z twarzoksiążki ;)

 

Tylko jest różnica między BRZ- tem a tymi autami.  Zanim one stracą przyczepność,  BRZ będzie już dawno "wyprowadzony" przez TC z poślizgu. Wystarczy porównać szerokość opon, masę aut,  itd. ;)

 

BRZ z rozmiarem opon nie za bardzo ma podejście do wymienionych marek, masa niższa, w tej konfiguracji mocy i momentu bardzo dużo jak na RWD więc będzie ciekawie.

 

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko napiszę tylko, że panikarze jesteście!  Nic nie miga,  guma się nie pali, sprzęgło nie śmierdzi. Jeździ się o wiele przyjemniej. Czuć po nogą większy moment i tyle. Auto odchodzi dużo lepiej na każdym biegu. Powinno takie z fabryki wyjeżdżać. Porobię kilka zdjęć, może filmik tylko umyje samochód bo mi chłopaki paluchy poodbijały ;). Dzisiaj podwójne święto bo stuknie 10 tysi przebiegu. Oby tak dalej ...

 

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sebastian32 napisał:

Tak na szybko napiszę tylko, że panikarze jesteście!  Nic nie miga,  guma się nie pali, sprzęgło nie śmierdzi. Jeździ się o wiele przyjemniej. Czuć po nogą większy moment i tyle. Auto odchodzi dużo lepiej na każdym biegu. Powinno takie z fabryki wyjeżdżać.

 

 

I w tym momencie @Izotom zadaje ostateczny cios swojej śwince skarbonce :evil2:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, przemekka napisał:

Byłem dzisiaj BRZdącem na badaniu okresowym. Autko przeszło badanie bezproblemowo. Natomiast radość Pana Diagnosty (starszego pana) podczas badania była po prostu bezcenna. :)

   

 

Ja też byłem w lipcu ale z Legacy. Diagnosta nic nie mówił, bo auta nie widział ... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...