Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałbym się, broń Boże, wymądrzać:  jestem dopiero początkującym użytkownikiem BRZ, nawet SJS jeszcze dopiero przede mną i tyle wiem, co zaobserwowałem po reakcjach pojazdu na moje manewry - ale mnie po przesiadce z FWD inna marka na RWD BRZ nawet nie przyszło do głowy używać ręcznego, co było normą w FWD. Po prostu widzę, że o wiele skuteczniejsza jest technika "jedynka, dwója i gazu od ch..a". Ale oczywiście mogę się mylić...

Edytowane przez outsider
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 
Na SJS nie był wcale poruszany temat używania ręcznego. Ale z doświadczenia ostatnich plejad wynika, że jest to niezbędny element na OS z elementami zawracamy - ale oczywiście jest potrzebny tylko na chwilę, bo jak za długo to leeeeeeeeci daleko :) 

Edytowane przez Jacekbrrrrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Opony do jazdy drogowej (po Bridgestone re002), zastanawiam się nad wyborem:

- Michelin Pilot Sport 4

- Michelin Sport Cup 2

- Michelin Super Sport

z naciskiem na dwie ostatnie, "cena nie gra roli" gdyż wszystkie aktualnie w okolicach 500 PLN za sztukę, żywotność na 1,5 sezonu.

Proszę o oponie, również z "czarnymi koniami" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,  myślałem i wymyslilem.

Zostałbym przy RE002 bo wg mnie to dobra opona na codzień. Kupiłbym drugi zestaw opon (+felgi) np. miękkie semislicki z homologacja np. Extreme.

Ja aktualnie jezdze na Yokohamach Neova 080 costam costam i polubilismy się ... w końcu. W tych Yokohamach istotne jest aby kupić opony z najświeższym DOTem.

Micheliny troszku mnie nie przekonały ze względu na problemy na mokrym.

Yokohama wydaje się rodzić sobie lepiej na mokrej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącznie Primacy 4 albo Cross Climate, bo inaczej zepsujesz fajne auto, hehe :-)

 

A na poważnie, to ja mam u siebie na codzień Pilot Supersporty i są rewelacyjne, również na mokrym, no ale nie w głębokich koleinach.

PilotSport4 to jeśli dobrze rozumiem następca supersportów, wiec można założyć, że opona jeszcze lepsza, bo jednak postęp technologiczny w oponach jest duży.

A Pilot Sport Cup2, to wg Michelina opona torowa z dopuszczeniem na drogę, więc można założyć że mniej przydatna na drogę niż PS4 (pewnie gorzej z odprowadzaniem wody).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Też zostałbym przy RE002 ale nie mogę znaleźć w innej cenie niż 1000 za sztukę, co czyni je mniej fajnymi :-)

Zarówno RE002 jak i Sport Cup 2 mają "rating" C jeśli chodzi o jazdę na mokrym więc jeśli jest to choć trochę miarodajne to nie jest to przeszkodą.

Myślę myśle i jeszcze nie wymyśliłem :/

 

Dobra, aktualnie najbliżej mi do Suport Sport!

Edytowane przez super_bolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie moje Dunlopy chwaliłem :rolleyes: - auto zachowało swój porywczy charakter, a znacznie lepiej kleily niz primacy, rzecz jasna :) na nich udało mi sie wygrać Plejady, wiec to juz w ogóle najlepsze o nich świadectwo :mrgreen:

Edytowane przez Than_Junior
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
15 minut temu, Than_Junior napisał:

Chyba pierwszy raz slysze o takiej firmie :O

 

Ja też nie znałem, puki nie zacząłem szukać lekkich felg do auta. Trudno znaleźć lżejsze w tym rozmiarze. Sprawdź na ich stronce . Wzory mają zajebiste tylko wszytkie rozmiarze 20'' i więcej.

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eddie_gt4 napisał:

P.S. o Evo Corse (by Fondmetal) tez nic nie slyszales? 

 

a nie wiedzialem, ze to od nich!

 

Godzinę temu, Sebastian32 napisał:

Ja też nie znałem, puki nie zacząłem szukać lekkich felg do auta. Trudno znaleźć lżejsze w tym rozmiarze.

 

a to dobry argument :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Montował ktoś z Was kamerę cofania? Prawdę mówiąc, byłem przekonany że jest ona dawana w standardzie, bo w prawie każdym teście z USA ona występowała.

W ASO dowiedziałem się, że nie ma możliwości, żeby mi założyli, co najwyżej czujniki cofania. Jest to o tyle dziwne, że nawet w menu ustawień auta są opcje dotyczące kamery cofania.

Macie doświadczenia z montażu na własną rękę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Alec Trevelian napisał:

Mam pytanie. Montował ktoś z Was kamerę cofania? Prawdę mówiąc, byłem przekonany że jest ona dawana w standardzie, bo w prawie każdym teście z USA ona występowała.

W ASO dowiedziałem się, że nie ma możliwości, żeby mi założyli, co najwyżej czujniki cofania. Jest to o tyle dziwne, że nawet w menu ustawień auta są opcje dotyczące kamery cofania.

Macie doświadczenia z montażu na własną rękę?

 

Da się, mam to i to, ale samochód z Gdańska. No i radio musiało być oczywiście zmienione. Zapytaj może w Lublinie (Technotop).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...