Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem trasą S8  Wrocław-Warszawa.Widziałem dzwona auta z przyczepą,brak służb ratunkowych na miejscu ,to zatrzymałem się ,okazało się ,źe dzwon był 10 min wcześniej i byłem pierwszym ,który się zatrzymał,zapytał ,czy ok i w ogóle.Brak słów na ogólną znieczulicę :(

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, hemi112 napisał:

Jechałem trasą S8  Wrocław-Warszawa.Widziałem dzwona auta z przyczepą,brak służb ratunkowych na miejscu ,to zatrzymałem się ,okazało się ,źe dzwon był 10 min wcześniej i byłem pierwszym ,który się zatrzymał,zapytał ,czy ok i w ogóle.Brak słów na ogólną znieczulicę :(

Nic nowego w naszym kraju

 

Świadomość ludzi by czasem zareagować i podejść do człowieka ktory leży na chodniku jest równa prawie 0

 

99%społeczeństwa pomyśli "a pewnie menel się nawalił i leży nic mu nie jest" a tym czasem ktoś schodzi bo pikawa stanęła a ludzka znieczulica olewa to...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany synek przeprowadził sabotaż: zaginął kluczyk do Subaru :( Podejrzewam, że wyrzucił do klopa
Dzisiaj robię włam przez okno, może uda się otworzyć i wyjąc zamek. Stare Subaru to stacyjka bez immo, więc może uda się to ogarnąć bez większych strat...
W razie W mam zapasowe drzwi kompletne z szybą...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napompuj prezerwatywę, żeby odchylić  szybę - może się obędzie bez szkód

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napompuj prezerwatywę, żeby odchylić  szybę - może się obędzie bez szkód
:mrgreen:

Wcisnąłem drewniany kołek. Operacja w połowie zakończona sukcesem. Wymontowany zamek drzwi kierowcy zawieziony do ślusarza, który ma dorobić kluczyk. Czekam na telefon...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, 555marcin napisał:

 

Serio? Napiszę "ale byłem głupi, że nie kupiłem x" albo "nienawidzę rano wstawać" i ban?

Te demotywatory to chyba z przymrużeniem oka trzeba traktować.

Czytałem też o tym w poważniejszych źródłach. Mógłbym się tym nie przejmać, bo nie jestem zafacebookowany, ale ta głupota się rozłazi coraz szerzej.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...