Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

39-letni Polak został zastrzelony w środę wieczorem w Sztokholmie, po tym jak zwrócił uwagę grupie młodzieży.

Zginął na oczach 12-letniego syna. 

 

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-polak-zastrzelony-w-szwecji-zwrocil-uwage-grupie-mlodziezy,nId,7445172#crp_state=1

 

Już widzę jak to Szwedami mocno wstrząsnęło, i jak robią porządek z gangami.  

Edytowane przez Blixten
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blixten napisał(a):

39-letni Polak został zastrzelony w środę wieczorem w Sztokholmie, po tym jak zwrócił uwagę grupie młodzieży.

Zginął na oczach 12-letniego syna. 

 

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-polak-zastrzelony-w-szwecji-zwrocil-uwage-grupie-mlodziezy,nId,7445172#crp_state=1

 

Już widzę jak to Szwedami mocno wstrząsnęło, i jak robią porządek z gangami.  

W Polsce ostatnio zaczyna być nazywana narodowość schwytanych przestępców nawet gdy są Ukraińcami, Gruzinami. Do niedawna pisane było tylko, że np. zatrzymany został w wyniku działań służb obcokrajowiec.

 

Jeśli ktoś już zapomniał to przypomnę, że wraz z uchodźcami z Czeczenii ściągnęliśmy sobie do Polski mafię czeczeńską, która wyniosła się z Polski dopiero wtedy gdy mogła wsiąknąć do krajów zachodnich a nie biedować w Polsce.

 

Następnie wraz z uchodźcami z Gruzji ściągnęliśmy sobie do Polski mafię gruzińską. Mna wstrząsnęła niedawno przeczytana informacja, że odnotowano ~3200 przestępstw popełnionych przez obywateli Gruzji gdy oficjalnie w Polsce przebywa ~32000 obywateli Gruzji. 3200 to oczywiście ilość wykrytych przestępstw, nie wszystkich popełnionych.

 

Teraz mamy stale w Polsce niecały milion uchodźców z Ukrainy i co raz częściej (bo się już tego ukryć nie da) wychodzą na jaw przestępstwa a nawet morderstwa popełnione przez Ukraińców.

 

https://wiadomosci.wp.pl/mord-na-woli-przerazajace-nagranie-z-miejsca-zbrodni-7015442870617729v

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarł prof. Mikołejko, filozof i historyk religii. Zdawałem u niego filozofię na studiach, niesamowicie inteligentny człowiek... 

Edytowane przez skwaro
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
9 minut temu, Kowalesik napisał(a):

WTF? Jak, kiedy, dlaczego?

 

Bielsko Białą nawiedziły dzisiaj potężne ulewy od świtu, plac warsztatu na którym stało auto był wielki i płaski, ale na tę ilość wody nie dość wielki i nie dość płaski najwidoczniej. Dlaczego? Cóż...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BelegUS napisał(a):

Był pod plandeką, ale niestety niewiele to pomogło. Śpij słodko, Skowronku.

441619941_1641887789900811_3518244623760113294_n.jpg

441958590_845762634088663_1419598023340260705_n.jpg

Współczuję serdecznie i trzymaj się, bo przed Tobą "ta" decyzja :cry:

 

5 godzin temu, szubaru napisał(a):

Zmarł Janusz Rewiński :(

Kurka, jeszcze całkiem młody chłop był -_-. Na każdego przychodzi czas i każdy kiedyś w końcu "w pizdu... Wyląduje. I całe misterne plany też w pizdu".

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2024 o 14:43, BelegUS napisał(a):

Szczerze to nie wiem - mam więź emocjonalną z tym autem. Muszę pojechać do BB i ocenić sytuację.

Tak straciłem OBK 3.0H6 - stał w warsztacie w Jaśle, niestety nie miałem ochoty czekać jak coś wyskoczy i poszedł do "Garwolina". Przy SVX pewnie miałbym dylemat, 3maj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Guliwer napisał(a):

Tak straciłem OBK 3.0H6 - stał w warsztacie w Jaśle, niestety nie miałem ochoty czekać jak coś wyskoczy i poszedł do "Garwolina". Przy SVX pewnie miałbym dylemat, 3maj się.

 

Pamiętam... właśnie Twoją, podobną, akcję miałem w pamięci jak się dowiedziałem że mój poszedł pod wodę. :/

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...