Skocz do zawartości

Gdzie myć Subaraka


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tym blue z cenami i jakościa ? Osobiscie nie jestem przekonany do podsupermarketowych myjek... ? :)

 

 

Jadzie ktosiek w Wawie dziś na myjnie w okolicach miedzy 10.00 - 16.00 ????

 

Musze brudną dziewczynkę pianą potraktować bo wyglada jakby tydzień po polu jezdzila...

 

Są chęni na mycie i spocik ?

 

wpisowe : 0 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja kiedyś się myłem na ręcznej za BP przy wyjeździe na Poznań. Myjnia chyba prywatna, ale w barwach BP... Pucowali z 30 min, ale efekt był ok. Jeszcze jest tam fajna kanciapa dla klientów czekających. Z TV i gazetami moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjnia 24H, przy serwisie Skody na Grochowskiej.

Myjesz tam auto? Jak tam pojechałem to coś mam wrażenie że po wyjeździe nie jest juz takie ładne jak było wczesniej.

Ponadto nie wiem, czy tylko tam jest taka opcja, ale Foretser jako cyt "Mały Jeep" to oczywiście lepiej płatne i mycie 29 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robo Wash Center koło Dworca Gdańskiego - myją, sprzątają, woskują, piorą tapicerkę. Szybko, dobrze, 24h/dobę.

 

... i drogo i nie umieja wysuszyc dobrze samochodu

 

68PLN za mycie ręczne i sprzątanie. Chyba drogo.

Ale co do suszenia, to śmiem oponować - po praniu tapicerki wkładają do samochodu "oversized" dmuchawy i to działa cały czas. I wszystko zależy chyba od czasu, który się im zostawi.

 

Dla mnie zaletą tej myjni jest;

- 24h/dobę

- ilość osób myjących-sprzątających = szybkość

- jakość usługi - naprawdę dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powiem szczerze, jestem w ciężkim szoku. Tak wypicowanego samochodu to jeszcze nie miałem od zakupu. Jest tak odczyszczony, że dywaniki gumowe wyglądają lepiej niż w sklepie przed zakupem.

 

Całość kosztuje 55 PLN, nawet mam lekko upraną tapicerkę tam gdzie były plamy. Myjnia na ulicy Skorochód-Majewskiego. Jadąc Dickensa od strony parku Szczęśliwickiego mijamy Grójecką i skręcamy w prawo w pierwszą małą uliczkę. Po jakichś 200m po lewej stronie jest zapyziała myjnia, której szefuje sympatyczny młody gość. Wygląd zewnętrzny jak się okazuje maskuje super jakość usług w całkiem dobrej cenie. Wszystko ręcznie, gąbeczką itd... Bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświeżam temat 8).

 

Dotychczas myłem furę na Sokratesa, ale wczoraj pojechałem na Hery i muszę Wam powiedzieć, że warto jest dopłacić 3 PLN na Hery - dokładność myjących jest jednak niesamowita.

 

I zdarzyła mi się też miła sytuacja - pojechałem tam, powiedziano mi, że na mycie trzeba czekać pół godziny (to i tak mało, jak na to miejsce, niedzielę i słoneczną pogodę). Zapytałem, czy mogę w tym czasie coś pojechać załatwić, na co pan z myjni odpowiedział, że normalnie trzeba czekać w kolejce, ale dla subaru zrobi wyjątek :D 8).

 

Jedyna wada, ale dość mała, to czas - na Sokratesa są jednak dużo szybsi. Inna rzecz, że na Sokratesa wszyscy myjący, jak jeden mąż, to chamidła, jakich mało - burczą coś pod nosem, używają monosylab, jeśli tylko się nie zauważy, że skończyli właśnie myć, to traktują klienta jak gamonia, bo przecież klient powinien być czujny jak ważka i jedyne, czym się zajmować, to wypatrywaniem momentu zakończenia operacji mycia (widać w ich oczach takie pytanie: "jak taki gamoń może jeździć taką furą"). Jak się da napiwek, to maks, na co ich stać, to na słabo zauważalne skinienie głową... Sytuację ratuje tam tylko tzw. szef, który jest miły :roll:.

 

Wydaje mi się też, że na Hery nie da się umówić na godzinę. Bywalcy - da się? Zapomniałem się zapytać...

 

Tak że: przerzucam się na Hery 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się też, że na Hery nie da się umówić na godzinę. Bywalcy - da się? Zapomniałem się zapytać...

 

 

Da sie o ile robisz tzw. "komplet" czyli mycie ze sprzątaniem wnętrza, również chyba na usługi specjalne typu sprzątanie po psie można się umówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael - nie trzeba fullopcji - poprostu sie umawiamy zawsze i jesteśmy, ale fakt ze takie bonusy to sie przez parę lat działalności tej myjni wypracowało podstawiając im 4 fury średnio co 3 tygodnie. Są też bonusy cennikowe dla stałych klientów. ogólnie nie znam lepszej myjni - ostatnio nawet przyszła teściowa zaczęła tam jeździć z Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam myjnię bezdotykową pod Fort Wola na Połczyńskiej, sam się tam myje (fure ofkors, bo osobiście to prysznic wolę), dostępne są różne opcje, od prostego mycia do teflonowania, itd.

Chłopaki sprzątają dokładnie i w miarę szybko no i można sobie zakupy w międzyczasie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...