Skocz do zawartości

Gdzie myć Subaraka


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś w okolicy sadyba/służew nad dolinką/dworzec południowy (metro wilanowska) jest jeszcze jakaś myjnia?

No przecież odpowiedź jest tylko jedna - Hery-Bis oczywiście :mrgreen: Co prawda kawałek dalej, bo na Bemowie :mrgreen: , ale tak jak tam nigdzie Ci fury nie umyją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja myje od paru lat na dolnej.reczna myjnia 8 stanowisk i komplet z woskiem 60 dych i kazda szprycha w ATS doczyszczona.polecam.kawka gazetki.bryka zajmuja sie dwaj panowie wiec po godzince wyjazd.

 

A w którym doladnie miejscu Dolnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie pochwale bo chyba jest czym, moje auto nigdy nie widziało myjni automatycznej, ale też nigdy nie pindżyłem go jakimiś cudami do lakieru. Licząc od daty produkcji ma 6 lat, jak wygląda oceńcie sami :) Myślę że warto było wydawć na myjkę te parę złotych więcej.

 

 

 

superoes1.20d.jpg

 

IS_12%7E1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbie, wpadaj do mnie ;-) mieszkam tuż obok ;-)

tak bez buzi? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Chyba chodzi o Racławicką 9.

Barbie na Rosoła za Stat Oilem po prawej stronie przed Ciszewskiego masz całodobową. Po 22.00 jedno stanowisko.

to brzmi w sumie nieźle... co prawda trochę dalej niż z Robo, ale od bidy może być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwoli scislosci:

 

Hery (na ul. Hery) jest calodobowa

Hery-Bis na Wroclawskiej nie jest calodobowa, ale napewno otwarta conajmniej do 22.

 

Ostatnio do jakosci mycia na Hery-Bis pojawilo sie sporo zastrzezen na OCP i nawet z tego co wiem Octavie przestaly jezdzic na Hery-Bis a przerzucily sie na Robo-Wash przy DW Gdanskim. Nie wiem czy problemy z jakoscia na Hery-Bis zwiazane byly z poznymi godzinami mycia (zawsze spotykalismy sie najwczesniej o 20 a zwykle o 21) czy poprostu tym ze przestali sie przykladac :???:

 

Na Hery właściwej, ja do tej pory nigdy nie miałem uwag, a na Hery-Bis sie zdarzało :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zafundowałem autku mycie nadwozia i podwozia + mycie szyb na Hery-Bis.

 

 

 

 

:shock: :shock: :shock:

Ci kolesie są mega dokładni. Przyszedł sam kierownik i ze szmatką pucował lusterka, obszedł cały samochód kontrolując czystość, jak wyjeżdżałem to jeszcze pucowali. :cool: :lol::mrgreen:

 

 

RESPEK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie pochwale bo chyba jest czym, moje auto nigdy nie widziało myjni automatycznej, ale też nigdy nie pindżyłem go jakimiś cudami do lakieru. Licząc od daty produkcji ma 6 lat, jak wygląda oceńcie sami :) Myślę że warto było wydawć na myjkę te parę złotych więcej.

 

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Oj Intak, Intak... konsekwencji brak zauważyłem :twisted::mrgreen: :wink:

 

(...) dlaczego z wszystkich zdjęciach na których jest moje auto usuwam numer rejestracyjny. (...)

 

Dla ułatwienia: cytat pochodzi z wątku "To nie ja byłam Ewą"

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(...) dlaczego z wszystkich zdjęciach na których jest moje auto usuwam numer rejestracyjny. (...)

 

Dla ułatwienia: cytat pochodzi z wątku "To nie ja byłam Ewą"

:mrgreen:

 

Po prostu tych zdjęć ja nie zamieszczałem, a że Agniess mojego auta już dała foty w takich ilościach że sie poddałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem dzisiaj na Hery i zdaję relację

 

Ponieważ po zimie pojawiło sie kilka rysek na samochodzie poprosiłem dodatkowo o ich spolerowanie, wosk koloryzujący, totalne dopieszczenie lakieru i poza tym wszystko to co jest w "standardzie" na wywieszonym cenniku.

 

Całość wyniosła 163 zł ! jakoś drogo, ale pan tłumaczył ze chłopaki polerują ręcznie no i ze wszystko będzie w najmniejszym detalu ogarnięte.

 

Niecałe dwie godzinki później wracam na miejsce, samochód już pod namiotem. Podszedłem, trochę zacieków, trochę pasty polerskiej w rożnych miejscach i... niedomyte felgi :evil: hmmmm... Podszedłem do ogarniającego wszystko człowieka - "samochód jak najbardziej jest już do odbioru" :???: na pytanie czy był jakiś problem z felgami czy o co chodzi "no tak wie pan to taki trudny wzór" :o

Otwieram samochód syf na dywaniku, boczki i deska nietknięte - odpowiedź "myślałem, że chciał pan żeby tylko odkurzyć, a dywanik zaraz doczyścimy". Nie dogadałem tego szczegółowo, ale ponieważ standard to zakłada to byłem pewien, że w tej cenie będzie, trudno.

Poprosiłem żeby starli te zacieki i wyczyścili reszty pasty, trochę poprawili, ale sporo zostało. Z braku czasu i telefonów non stop postanowiłem wziąć auto i obejrzeć je dokładniej później.

 

Wrażenia:

- Lakier pięknie sie błyszczy, jest ładnie spolerowany i nawoskowany

- Relingi i czarne elementy tak sobie - na jednym relingu była jakaś duża tłusta plama :P

- DTM'y baaaardzo słabo, wyglądają jakby ktoś je polał tylko woda z szamponem i pojeździł po nich szczotką

- Podszybie brudne

- Dolny spoiler na klapie od dołu z brudami

- Na samochodzie zostało kilka małych rysek, wyglądają na nadające się do spolerowania, ale będę to wiedział dopiero jak sam spróbuję

 

Będę musiał pojechać jeszcze dopieścić wnętrze, spróbuję ich myjnie bis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Będę musiał pojechać jeszcze dopieścić wnętrze, spróbuję ich myjnie bis.
ja ostatnio jezdze na Burakowska - bo Hery Bis (wroclawska za Auto GT) sie mocno popsula i odwalaja maniane - ponoc zalezy to od tego ktory kierownik jest "na zakladzie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałam dziś ostatnią szansę myjni w GalMoku.

Zdecydowanie ostatnią :evil:

 

Przyjedz "znowu" na jakiegos spota, a nie sie po myjniach szwendasz. :wink:

No przecież takim brudnym autem to nie można ;)

Oj, dobrze, że o tym piszesz, bo ja tam ostatnio często bywam i kusiło mnie, by skorzystać z tej kawiorowoumiejscowionej myjki

Kawiorowoumiejscowioność gwarantuje zdecydowanie niekawiorową jakość.

Już parę razy obiecywałam sobie nie myć tam więcej auta, ale że mieszkam obok, to szybko zmieniam zdanie ;)

Zostawili mi zafaflunione szyby od wewnątrz, od zewnątrz twierdzili że się zacieków nie da domyć "bo to kamień", a samochód stał 3 dni pod chmurką i go syf z drzew nieco oblepił. Sama umiem to zmyć bez problemu, tylko że mi się nie chce, więc postanowiłam wywalić 120zł na niedomycie samochodu. Bagażnika nawet nie otworzyli, zostawiając mi piaskownicę wrzuconą przez psypieski. A kropki zaschniętego błota przy drzwiach po tym jak w grudniu utopiłam samochód nadal są. Ciekawe czy kiedyś w jakiejś myjni je zauważą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uwaga pilne: Nie bede mial dostepu do internetu teraz wiec zostawie numer: XXXXXXX Prosze o jakies info gdzie moge dzis umyc auto na myjni recznej najlepiej w okolicy grochowskiej. Ewentualnie gdzies w poblizu czynna jeszcze dzis. Jutro mam wiezc nim mlodych rano do slubu takze z gory dzieki za wszelkie info.

 

Naturalnie chodzi o Warszawe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec zostawie numer: 502050773. Prosze o jakies info

 

Taaa... :twisted:

 

Jutro mam wiezc nim mlodych rano do slubu takze z gory dzieki za wszelkie info.

 

Przy tym kolorze samochodu i obecnie padającym deszczu, umycie dziś niczego nie da, bo jutro i tak będziesz musiał myć na nowo :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam chyba wyjątkowe szczęście bo na parkingu w pracy mam myjnię w której komplet kosztuje 45 zł wraz z czyszczeniem wnętrza i w dodatku mogę zostawić kluczyki rano i sami sobie go zabierają z miejsca parkingowego i odstawiają luksik na miejsce czystego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...