Skocz do zawartości

Co powiecie na... zimowe spotkanie na torze?


Janusz Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

Azrael, ten moj samochod to w ogole jakis zart ostatnio jest. Nie dosc, ze lusterko poklejone tasma izolacyjna, to teraz jeszcze nie ma siatki z przodu, rejestracji, wiec wyglada jak po mega dzwonie, a na dodatek do wymiany sa przednie tarcze i klocki ;D Nie ma co jak diesel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aflinta naucz mnie chłopie jeździć tak szybko jak Ty....

:oops:

Recepta jest prosta :) Słaby silnik z uszkodzoną elektroniką - czasem pali na 3 gary, reduktor dodatkowo zmiękczający zapięcie napędu, strach w oczach by nie porysować auta, bo żona z domu wywali jak kolejną kasę będę musiał wyłożyć i..... kupa szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechalem Foresterem z Gazikiem i mierzylem nasz drugi czas przejazdu i cala trase pokonalismy z 3 altonenami :mrgreen: w 3 minuty a aflinta wjechal 35 sekund za nami czyli startując co minute daje to czas 2.35 :) Przed nami jako 4 startowal na pewno MarcinJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g-seven Przeczytałem twoją relacje od początku do końca i powiem ci bracie że powinieneś zająć się dziennikarstwem,

 

tak gładko ci poszło jak byś na co dzień się tym zajmował i do tego masa fotek wykonana na torze, konkret.

 

A i dziękuje Moniqa za tego banana , powoli zaczynam się przyzwyczajać do tego koloru. :wink:

 

Dzięki powownie za uznanie. Niestety następnym razem będę między Wami, więc zdjęcia będą robić inni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g-seven, już się zacyznam bać, jeszcze się okaże że jesteś szybszy od nas wszystkich na torze....

 

Nie tylko Ty masz tajną broń ;D

 

ps. Tak serio, to miałem startować z Wami, ale wygrałbym i wszyscy by mówili, że to dlatego, że miałem letnie opony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj znać, mi kiedyś Igor proponował używki w dobrej cenie.

 

 

16?

 

Propozycja, o której pisałem była jak dobrze pamiętam jakiś rok temu, więc zadzwoniłem, aby sprawdzić jak jest teraz i jaka cena.

I okazuje się, że w tej chwili kompletnie nie da się nic załatwić! Ani używek, ani nawet nowych!!! :shock:

Ponoć wielu zawodników trochę za późno zorientowało się, że w tym roku w RSMP jest prawdziwy zimowy i wszystko, co tylko odrobinę przypomina zimówkę zostało wymiecione z rynku. Ponoć nowe 15’ jeszcze można spróbować ściągnąć, ale o 16’ można zapomnieć. W całym kraju nie do zdobycia.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie nr 2 trochę zarządził, gratulacje. Był najlepszy, a nikt nie wie, kto to jest. Prawdziwy mistrz- szybki i skromny 8)

 

Brawa dla aflinty, pokazałeś że nie samochód, a kierowca robi czasy na torze.

 

Wygląda na to, że skromność idzie w parze z szybkością. Tak trzymać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta naucz mnie chłopie jeździć tak szybko jak Ty....

:oops:

Recepta jest prosta :) Słaby silnik z uszkodzoną elektroniką - czasem pali na 3 gary, reduktor dodatkowo zmiękczający zapięcie napędu, strach w oczach by nie porysować auta, bo żona z domu wywali jak kolejną kasę będę musiał wyłożyć i..... kupa szczęścia :)

 

+ moja Magda na fotelu pilota :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stane troche w obronie chlopakow, ktorzy czasowke pokonywali autami turbo. Czemu? Gdyz duzo latwiej jest dobry czas na lodzie (na zwyklych oponach, nie kolcach) wykrecic autem wolnossacym z plynna krzywa mocy i momentu, niz samochodem z motorem turbo, w ktorym ciezko jest okielznac maszyne :) Tym nie mniej kiwka i szacun dla aflinty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...