Skocz do zawartości

Co powiecie na... zimowe spotkanie na torze?


Janusz Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(tylko kurde jak mam być szczery to i tak połowy osób nie jestem w stanie przydzielić do nicków :oops: ),

 

To może niech każdy z nas uzupełni swój profil i wrzuci do niego zdjęcie (nie do avatara, a do profilu)? Każdemu z nas będzie łatwiej, bo nie sposób zapamiętać tylu twarzy i odpowiadających im nicków na raz... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka moich zdjęć.

 

Zrobiłem ich dziś bardzo dużo - jeśli ktoś chce zobaczyć swój, poproszę o maila z numerem rejestracyjnym oraz określeniem koloru i modelu (nie na każdej fotce widać rejestrację). Proszę też określić, czy chcecie zdjęcie na plakat, czy tylko na pulpit

 

 

pict01439lm.th.jpg

 

pict00507ts.th.jpg

 

pict00517sj.th.jpg

 

pict00534ci.th.jpg

 

pict00561iq.th.jpg

 

pict00579lx.th.jpg

 

pict00668rj.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może niech każdy z nas uzupełni swój profil i wrzuci do niego zdjęcie

 

To jest dobry pomysł... Ja kiedyś miałem, ale potem wywaliłem - tymczasem wobec rozrostu forumowej rodziny to będzie jakieś ułatwienie w identyfikowaniu się... więc zaraz przywrócę.

 

Przy spotkaniach potem będzie jak znalazł.

 

Może by tak jakiś apel w tej sprawie - w oddzielnym (przyklejonym) wątku...? Bo tu nie każdy zajrzy...

 

A jakbyś miał Yarkowe zdjęcia przypadkiem, to oczywiście poproszę - wielkości plakatowe niepotrzebne, wystarczy coś w rozmiarze pocztówkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo bardzo fajnie!

 

dziekuje wszystkim ktorzy zaufali mi i pozwolili sie powozic ich samochodami chociaz przez chwile ;) zdałem sobie wlasnie sprawe ze bylem na strasznym głodzie jezdzenia ;)

 

w szczegolnosci dziekuje Azraelowi, ktory mnie wyciagnal na wyjazd i stale wpychal za kierownice cossiego.

 

Jestem pod wielkim wrazeniem Imprezy Marcina Jelinskiego -> WYPAS! fantastyczna reakcja na gaz, duuuuzo mocy, swietny zawias, niezle opony.. no bardzo zgrabny package. mam nadzieje ze Marcinowi i towarzyszom przejazdzka sie podobala i nie zestresowalem ich zanadto ;)

prawde mowiac pierwszy raz mialem okazje sie przewiezc STi, nie wiem jak to sie stalo, ale to fakt i zrobilo na mnie swietne wrazenie.

 

pozdrawiam wszystkich ktorych poznalem :)

 

 

 

p.s. no i jazda z Kuzim na kolcu, przez las.. - opad szczeny.. :|

:D

 

Oj widzialem ten lewy ... pelen bok ...bardzo ladnie - Marcin ma nerwy ze stali

 

 

E tam ze stali, widać było że Prosiaq ogarnia, więc bez strachu, a ten ostatni pełen bok na patelni wyszedł Ci pięknie - respect!

 

Dziękuję wszystkim za miłą zabawę, ALowi i Jonnemu za świetną organizację. Było super, do następnego razu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz cos specjalnie dla Przemqa. Schowal za zaspa STI przed niedobrymi ludzmi, ktorzy smigajac po duzym torze mogliby uszkodzic auto, a tu niejaki Leszek K. wpadl Nka na maly tor i nie patrzac co tam stoi chodzil takimi bokami ze :shock:

Obrazek

 

O kurcze :shock: Dobrze Przemeq, że przestawiłeś Subaryne :] a btw ja lakier sprawdzałęm i nie było zadnych uszczerbków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, Wełniacz - dzięki za fajne ucięcia :)

Abt nie dość, ze młodszy to jeszcze bez skrzynki na listy. No i brzęczał martwym katalizatorem oraz czasem na 3 garnki tylko palił :( W zasadzie to tylko autka Gazika i moje były bez turbo, reszta milutko bulgotała, nawet Reanult 5 było doładowane.

Ah, jeszcze auto Wis'a nie było uturbione, ale ono tym razem było tylko gościnnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, pomimo małych szkód ( tablica rej. + zderzak) było zajebiście. Ekipa rewelacyjna, atmosfera super. Gdyby jeszcze przyczepnośc na torze była troche większa byłoby lepiej, a może to wina moich zjeżdżonch w Bednarach opon Continental 225/45R17 ( straszna faja) , bo widziałem że inne subaraki jakoś sobie lepiej radzą, a może poprostu umiejetności moje są :( tak czy inaczej zabawa była przednia, a to co pokazał KUZI :shock: było dla mnie lekkim szokiem

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH I ORGANIZATORÓW I CZEKAM NA NASTĘPNA DATĘ SJS BEDE NA 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie panowie, powiem tak „Gruba Gra” cieszę się że dotarłem na Tor Kielce,

bo do godziny 7.00 rano byłem pod wielkim znakiem zapytania.

Więc o godzinie 7.30 Pobrałem Termita i ruszyliśmy w drogę.

Ja się skupiłem na maksymalnym wykorzystaniu mocy drzemiącej pod maską a Termit ogarniał urządzenie nawigacji pokładowej CB radio dzięki któremu sprawnie dotarliśmy do celu.

 

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników upalania na torze, organizatorów i fanatyków jaki i tych znajdujących się po drugiej stronie obiektywu,

dzięki którym możemy się zobaczyć i nacieszyć oko udanymi fotkami.

 

Bardzo przyjemnie się wracało w kolumnie Azrael ,JotEn , i nie kojarzę nika niebieski WRX/Sti

 

i popieram ten pomysł z fotką w podpisie

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

poporządkowałem zdjęcia z wczoraj - proszę o info, kto chce swoje (mam na razie zgłosznie od Azrela i Matta).

 

A - pomieszało mi się i nie wiem, kto jeździł:

- niebieskim kombiwarem WPI*****

- niebieskim STI WY***** (Mario WRX? :roll:)

- niebieskim kombiwarem SK *****

 

Oto foldery ze zdjęciami:

 

miedzianafoldery1hr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...