Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Ale o co chodzi? Przecież przez ten kamuflaż jeszcze guzik widać. Ale tradycyjnie już wszyscy wiadra z pomyjami w pogotowiu trzymają.

Wystarczająco dużo widać. Te tragicznie umieszczone wielkie lusterka, światła tylne wyciągnięte wprost z nowej Imprezy jak też chyba przód. To auto nie przypomina WRXa 2015 a sedan nowej Imprezy ze spojlerem.

 

 

Jeśli tak ma wyglądać nowe STI, to sorry Subaru, dla mnie będziecie skreśleni. Tak schrzanić ikonę? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) To auto nie przypomina WRXa 2015 a sedan nowej Imprezy ze spojlerem.

bo to i jest Impreza sedan... przeciez juz jakis czas temu pisano, ze WRX bedzie mial inna bude niz obecne STI

To STI będzie brzydkim sedanem, a WRX ma być ładniejszy? To które auto ma być numerem 1? Myślałem, że WRX będzie inny niż impreza ale na jego bazie powstanie STI.

Jeśli tak ma wyglądać nowe STI, to sorry Subaru, dla mnie będziecie skreśleni. Tak schrzanić ikonę?

A czy Lanos nie był dla Ciebie schrzanieniem ikony? Myślę, że Subaru powoli, ale jednak powstaje kryzysu charakteru. Podobnie jak w przypadku Forka.

Był. Subaru od 2008 roku zepsuł wg mnie wszystkie modele. Jedynym fajnym nowym Subaru jest BRZ który nie ma awd :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) To auto nie przypomina WRXa 2015 a sedan nowej Imprezy ze spojlerem.

bo to i jest Impreza sedan... przeciez juz jakis czas temu pisano, ze WRX bedzie mial inna bude niz obecne STI

To STI będzie brzydkim sedanem, a WRX ma być ładniejszy? To które auto ma być numerem 1? Myślałem, że WRX będzie inny niż impreza ale na jego bazie powstanie STI

ja odebralem to tak, ze obecny WRX STI (Lanos sedan) bedzie dostepny zanim nie pojawi sie nowe STI - to jego koncept zostal pokazany w NY

natomiast WRX odtad bedzie bazowal na budzie nowej Imprezy (ktora, btw, nie jest dostepna w PL)

 

takim sposobem WRX i STI beda mialy rozne budy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne fotki http://www.motorauth...x-sti-spy-shots (swoją drogą ciekawe, że też z tego samego miejsca, ale zdjęcia inne)

 

2014-subaru-wrx-sti-spy-shots_100425045_l.jpg

 

Wygląda to jak ta Impreza WRX, której zdjęcia pokazywał jakiś czas temu http://www.caranddri...spy-photos-news tyle, że ze światłami z przodu i grillem a'la concept z NY...

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale spójrz na to:

brz-1.jpg

 

Dało się już określić bryłę auta, a nawet dokładny kształt tylnych lamp, spojlera, dyfuzora. W tym STI też możemy. I wyglądają fatalnie.

 

Ale łudzę się, że to nieprawda i estiaj będzie fajny... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, strasznie panikujecie. To zamaskowane cos gabarytami przypomina zwykła imprezę. A skoro nowy STI ma byc całkiem innym samochodem od Imprezy, to przecież mało racjonalnym byłoby tworzenie drugiego auta o takich samych wymiarach!

 

Dlatego ja widzę dwie opcje:

 

1) jest to wciąż mocno zamaskowany STI w nadwoziu imprezy

 

2) nie jest to STI, tylko jakaś szybka wersja aktualnej imprezy po facelifcie (np na rynek USA)

 

I nie zgodzę sie z tym, ze subaru robi concepty, które potem w serii są diametralnie inne. To domena mitsubishi. BRZ concept był bardzo podobny, XV concept rownież, Legacy jeszcze można powiedzieć ze nieco odbiegalo, choć to głownie za sprawa niebieskich świateł i chromowego lakieru.

 

Więc Wy sie zamartwiajcie, a ja będę spał spokojnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie zgodzę sie z tym, ze subaru robi concepty, które potem w serii są diametralnie inne. BRZ concept był bardzo podobny, XV concept rownież, Legacy jeszcze można powiedzieć ze nieco odbiegalo, choć to głownie za sprawa niebieskich świateł i chromowego lakieru.

Po prostu projektantom FHI łatwiej przychodzi tworzenie nowych brył od zera (patrz BRZ, XV), niż modyfikowanie istniejących. Zatrzymują się w rozkroku między awangardą konceptu a stylistyką poprzednika...i w rezultacie wychodzi ni pies ni wydra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subaru-impreza-sedan-v5bll.jpg

 

2015-subaru-wrx-wrx-sti-spy-photo-photo-512321-s-1280x782.jpg

 

Dlatego ja widzę dwie opcje: 1) jest to wciąż mocno zamaskowany STI w nadwoziu imprezy 2) nie jest to STI, tylko jakaś szybka wersja aktualnej imprezy po facelifcie (np na rynek USA)

 

Opcja 3) Tymczasowy STI w aktualnej budzie, dopoki nie pojawi sie zaprezentowany w NY jako concept *NOWY* WRX STI (chociaz oczywiscie prezentowanie conceptu tuz przed wprowadzeniem ...wczesniejszej wersji byloby troche dziwne ... :rolleyes: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subaru-impreza-sedan-v5bll.jpg

 

2015-subaru-wrx-wrx-sti-spy-photo-photo-512321-s-1280x782.jpg

 

Dlatego ja widzę dwie opcje: 1) jest to wciąż mocno zamaskowany STI w nadwoziu imprezy 2) nie jest to STI, tylko jakaś szybka wersja aktualnej imprezy po facelifcie (np na rynek USA)

 

Opcja 3) Tymczasowy STI w aktualnej budzie, dopoki nie pojawi sie zaprezentowany w NY jako concept *NOWY* WRX STI (chociaz oczywiscie prezentowanie conceptu tuz przed wprowadzeniem ...wczesniejszej wersji byloby troche dziwne ... :rolleyes: )

 

Rzeczywiście,to je ono! :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczna szyba od pasażera się różni

 

yyyy,w czym? :huh:

 

Chodzi mi o ten kawałek za lusterkiem w stronę przodu auta... chyba, że to przez perspektywę zdjęcia wygląda inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia mula potwierdzaja moje przypuszczenia ze koncepcyjna bryla zmieni swoje proporcje jesli chodzi o zwis z przodu, plusem jest to ze bedzie naped na 4 kola, plyta podlogowa to raczej zmodyfikowana wersja Legacy. Licze na to ze w koncowej wersji wiecej z konceptu trafi do auta seryjnego, no ale FHI bywa niepoczytalne jesli chodzi o wzornictwo, wiec tak czy inaczej bedzie niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...