Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

na granitowych BBSach

 

:blink:  jakiś nowy trend? Chyba strasznie ciężkie muszą być :lol::P
Hehe dobre chodziło oczywiście o granitowe

 

Jedyna uwagę mam do siedzen.Sa ok ale do zwykłego auta ,tu widzal bym pełne kubly lub przynajmniej fotel tsk wyprofilowany jak mam w Fiescie

 

 

Niestety, w związku z tym, że narzekaliście na fotele Recaro w poprzedniej wersji  - niby za ciasne i niewygodne - to teraz Japończycy zrobili na UE takie coś co wygląda, a nie trzyma. Jest look nie ma działania. Ale jak dla nie mogą być: zapiąć ciasno pasy z zablokowaniem i wio.

 

@@turdziGT, albo mi się wydaje albo ewoluujesz... :)

Cuda się zdarzają ;)

 

Zeby sprecyzować fotele sa dobre a nawet bardzo dobre ( chyba najlepsze ze wszystkich generacji EU zacwyjatkiem buga i nie liczac opcjonalnych recaro ) ale fajnie by było miec możliwość do mówić Recaro bo taki fotel bardziej pasowsl by do charakteru auta ale ogolnie nie ma co marudzić bo wnętrze to nie krok do przodu to skok na księżyc w porównaniu do poprzednich generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie foteli to zależy jaki kto ma rozmiar "D". Wg mnie najfajniesze były chyba gc8 (tzd takie ma w forku). Ja mam teraz te skórzane kubły które też nie trzymają super ale to i tak przepaść do OEM forka 2006 w skórze. Bardzo dobrze mi się siędziało w evo x wiec się da. W sti 2002 nie musiałem zapinać pasów bo były tak wąskie że jak już się wbiłem to i tak nie wypadem ale to były siedzonka dla małych japończyków. Będę niedługo u Zdanowicza to się przymierzę w sti pomimo, że idę przygotować się pod nowego cywilizowanego forka XT.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

na granitowych BBSach

:blink:  jakiś nowy trend? Chyba strasznie ciężkie muszą być :lol::P
Hehe dobre chodziło oczywiście o granitowe

Dobrze, ze doprecyzowales :mrgreen: ;-)

Tam gdzie mieszka granitu pod dostatkiem więc komp domyślnie mu wrzuca: serek nie grani, a granitowy, chleb nie graham tylko granitowy, garnitur nie granatowy tylko granitowy itd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę dodać kawał fajnego auta więc nie ma co na siłę karcic ;)

O jazdę się nie boję bo wiem że będzie dobrze no jeszcze jak za rok dwa wrzuca 2.0 DiT będzie malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę dodać kawał fajnego auta więc nie ma co na siłę karcic ;)

O jazdę się nie boję bo wiem że będzie dobrze no jeszcze jak za rok dwa wrzuca 2.0 DiT będzie malina.

 

Na fb, przewijały się ostatnio jakieś informacje, że do STI trafi 2.5T nowej generacji.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na fb, przewijały się ostatnio jakieś informacje, że do STI trafi 2.5T nowej generacji.... :)

?? Coś więcej na ten temat poproszę :)

 

Trochę na wyrost napisałem o tym STI :) dopiero znalazłem ten artykuł w czeluściach fb :)

 

http://cars.kiawiki.com/2016-subaru-impreza-will-be-wrx-redesigned/

 

Mowa tam o 3 generacji 2.5T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mowa tam o 3 generacji 2.5T

No właśnie, o nowym silniku 2.5T coś jest. Ciekawy tylko kiedy się pojawi MY2016 z tym silnikiem, skoro MY2015 się pojawił na początku roku 2014 :)

 

Ciekawe jeśli potwierdzi się takie nowe 2.5T z bezpośrednim wtryskiem to czy FHI wogóle będzie pchało 2.0DIT do Europy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe jeśli potwierdzi się takie nowe 2.5T z bezpośrednim wtryskiem to czy FHI wogóle będzie pchało 2.0DIT do Europy... :)

Pewnie tak, bo choćby ze względów fiskalnych będzie to bardziej właściwe rozwiązanie. Ciekawość rodzi czy zrobią coś z 2.5 DIT (?) w kontekście STI....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu widziałem siedziałem pomacalem.

Pierwszy komentarz - wygląda 10 razy lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach !

Potwierdza się po raz kolejny ze ayto trzeba zobaczyć na żywo. Oglądałem białą perle na granitowych BBSach i taka byn zamówił , wygląda świetnie jak stare dobre subaru a nie jakies hatchback i i robione z tego na siłę sedany.

Środek super może zegary mogły być trochę mniej tandetne ale do już wyprzedzanie na siłę.

Ilość miejsca ogromna zwłaszcza z tylu duzy bagażnik no na prawdę nir ms się czego przyczepić tym bardziej ze siedzi się fajnie nisko a kierownica fajnie leży w dłoniach.

Jedyna uwagę mam do siedzen.Sa ok ale do zwykłego auta ,tu widzal bym pełne kubly lub przynajmniej fotel tsk wyprofilowany jak mam w Fiescie. Będąc przy fotelach chciał bym też aby oprócz skóry dostepna byla alkantara no ale to juz wybrzydzanie.

Pozostaje kwestia jak jeździ i silnika ale jest dobrze bo jest to w końcu subaru które chce mieć !

Alcantara jest w wersji ze spojlerem i normalnym kluczykiem.

Jak dla mnie wlasnie troche za wysoko sie siedzialo.

Białej perły nie widzialem ale niebieski naprawde na zywo jest swietny.

Jak sie przejedziesz nie bedziesz chciał innego auta i silnika tez bo to ostatnie Subaru które bulgocze :(

Jak sie zastanawiasz  to dam dobra rade bierz STI 2015,odpusc z Macanem ;)

Szacun trudziGT, tyle napiszę :)

Fajnie ze masz odwagę napisać tak pozytywna recenzje waży ona znacznie wiecej niz niejedna opinia entuzjasty Subaru :)

tez długi czas myslalem że on trudziGT a on ma turdzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W końcu widziałem siedziałem pomacalem.

Pierwszy komentarz - wygląda 10 razy lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach !

Potwierdza się po raz kolejny ze ayto trzeba zobaczyć na żywo. Oglądałem białą perle na granitowych BBSach i taka byn zamówił , wygląda świetnie jak stare dobre subaru a nie jakies hatchback i i robione z tego na siłę sedany.

Środek super może zegary mogły być trochę mniej tandetne ale do już wyprzedzanie na siłę.

Ilość miejsca ogromna zwłaszcza z tylu duzy bagażnik no na prawdę nir ms się czego przyczepić tym bardziej ze siedzi się fajnie nisko a kierownica fajnie leży w dłoniach.

Jedyna uwagę mam do siedzen.Sa ok ale do zwykłego auta ,tu widzal bym pełne kubly lub przynajmniej fotel tsk wyprofilowany jak mam w Fiescie. Będąc przy fotelach chciał bym też aby oprócz skóry dostepna byla alkantara no ale to juz wybrzydzanie.

Pozostaje kwestia jak jeździ i silnika ale jest dobrze bo jest to w końcu subaru które chce mieć !

Alcantara jest w wersji ze spojlerem i normalnym kluczykiem.

Jak dla mnie wlasnie troche za wysoko sie siedzialo.

Białej perły nie widzialem ale niebieski naprawde na zywo jest swietny.

Jak sie przejedziesz nie bedziesz chciał innego auta i silnika tez bo to ostatnie Subaru które bulgocze :(

Jak sie zastanawiasz  to dam dobra rade bierz STI 2015,odpusc z Macanem ;)

Szacun trudziGT, tyle napiszę :)

Fajnie ze masz odwagę napisać tak pozytywna recenzje waży ona znacznie wiecej niz niejedna opinia entuzjasty Subaru :)

tez długi czas myslalem że on trudziGT a on ma turdzi ;)

 

Upps przepraszam turdziGT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie szkodzi ;) sam nie widziałem że ktoś tam zrobił blad w nicku :)

 

Wasz_hugo Macan urodził się pod wpływem jakiejś tam motoryzacyjnej emocji i w sumie to miałem go usunąć bo nic nie jest przesadzone ale jakoś tak zawsze zapominam.

Zakupy i tak najwcześniej w 2015 wiec sporo czasu na testowanie i weryfikowanie pomysłów aczkolerie wszystko wskazuje ze STI wrócił do gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic cuda jakieś, ładny, szybki, na Forumie się podoba, ba....  trudziemu się podoba, jeszcze tylko eddie_gt4 napisze że cena lepsza niż w Burundii i FHI może świętować  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic cuda jakieś, ładny, szybki, na Forumie się podoba, ba....  trudziemu się podoba, jeszcze tylko eddie_gt4 napisze że cena lepsza niż w Burundii i FHI może świętować  :biglol:

Ja bym się z tym świętowaniem wstrzymał do czasu, aż zostanie ustalone że chociaż nie jest gorsze od Skody  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic cuda jakieś, ładny, szybki, na Forumie się podoba, ba....  trudziemu się podoba, jeszcze tylko eddie_gt4 napisze że cena lepsza niż w Burundii i FHI może świętować  :biglol:

Ja jeszcze SIP mi skapnie ładnym rabacikiem z tej okazji to już wogle ;) ( mam nadzieje ze czytają ; ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...