Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli komuś zależy tylko na "poprawie" dźwięku wydechu to wystarczy zmiana tłumików końcowych. Nie wpływa to negatywnie na hałas w samochodzie. Przy cat-back'u nawet 2,5 cala w aucie robi się naprawdę głośno i przy codziennym, długim korzystaniu robi się to uciążliwe. Takie moje spostrzeżenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.04.2017 o 21:20, Czarne_Koronkowe napisał:

Tak z ciekawości - przy jakim przebiegu wymienialiscie UPG? Interesują mnie zeznania wyłącznie osob, które STI kupiły jako nowe w salonie ;) pytam z czystej ciekawości. Skoro @Lisek namawia... ;)

 

Ja nie namawiam ale stwierdzam ze da sie tym normalnie jezdzic na codzien.

Bylem swiadomy wad auta i wzialem z dobrodziejstwem inwentarza.Padnie UPG to bede sie martwil.

 

Czy zna ktos jakis podlotkietnik do STI wyzszy niz ten standarowy? W oryginalnych akcesoriach w ASO nie ma czegos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku jestem bardzo szczęśliwym posiadaczem STI. Przesiadłem się z wygodnego suva więc jazda nowym samochodem jest dla mnie całkiem nowym doświadczeniem. Na razie jeżdżę spokojnie aby samochód się spokojnie dotarł a potem wymiana oleju i damy troszkę ognia. Gdzieś wyczytałem ,że to dwa samochody w jednym. Pierwszy samochód to ten do 4000 rpm. Powyżej tej wartości mamy do czynienia z drugim zupełnie innym samochodem. Codzienna spokojna jazda jest jak najbardziej możliwa. Teraz szanuję samochód ,jeżdżę spokojnie i to w zupełności wystarcza aby poruszać się po naszych polskich drogach.

Teraz kilka moich spostrzeżeń:

-wrażenia z jazdy bardzo dobre

-fatalna jakość dźwięku transmisji radiowych (harman kardon) kiepska antena, gubi stację w miejscach gdzie w poprzednim samochodzie wszystko doskonale działało. Jakość dźwięku CD dobra. Żeby była bardzo dobra trzeba odkręcić potencjometr do wartości ok 30 co do dłuższej jazdy może być za głośno

-w bagażniku walają się jakieś torebki/apteczki/olej zamiast to gdzieś zgrabnie zabudować. Mimo rzepów wszystko lata – muszę coś z tym zrobić.

-szkoda że cały silnik umazany jest jakimś tłustym mazidłem, za jakiś czas kurz przyklei się do tego na dobre i będzie wyglądało kiepsko

- I na koniec coś na co nie zwróciłem uwagi podczas jazdy testowej kiedy oglądałem samochód. Prawdziwy HIT. Przyciski podgrzewania siedzeń nie z tej epoki. Bardzo podobne były w Audi A4 ale z 1994 roku…

Pozdrawiam, jak coś mi się nasunie to z pewnością napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lisek napisał:

 

Ja nie namawiam ale stwierdzam ze da sie tym normalnie jezdzic na codzien.

Bylem swiadomy wad auta i wzialem z dobrodziejstwem inwentarza.Padnie UPG to bede sie martwil.

 

Czy zna ktos jakis podlotkietnik do STI wyzszy niz ten standarowy? W oryginalnych akcesoriach w ASO nie ma czegos takiego.

A Levorgowy?

3 godziny temu, Vapor napisał:

szkoda że cały silnik umazany jest jakimś tłustym mazidłem, za jakiś czas kurz przyklei się do tego na dobre i będzie wyglądało kiepsko

zabezpieczenie na czas transportu morskiego, wypali się albo wyczyść jak Ci przeszkadza :)

 

3 godziny temu, Vapor napisał:

w bagażniku walają się jakieś torebki/apteczki/olej zamiast to gdzieś zgrabnie zabudować. Mimo rzepów wszystko lata – muszę coś z tym zrobić.

1-2 strony temu wrzucałem numer części do siatki bagażnika, oficjalnie nie ma jej w katalogu akcesoriów, ale da się zamówić w ASO

 

3 godziny temu, Vapor napisał:

Przyciski podgrzewania siedzeń nie z tej epoki.

U mnie i tak nieużywane :)

 

3 godziny temu, Vapor napisał:

fatalna jakość dźwięku transmisji radiowych

@turas sprzedaje wydech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wujek19922 napisał:

orientuje się ktoś może z jaką siła dociągać nakrętki do kół? albo gdzie mogę znaleźć takie info

 

W serwisówce znajdziesz takie info.

 

78-98 Nm

Edytowane przez faza20
uzupełnienie informacji
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...