Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wujek19922 napisał:

7 tys zł

Ja zapłaciłem 2 miesiące temu 5500 we Wrocławiu. A klapę bez spoilera mogę wystawić na Allegro za 500 PLN , bo po tyle chodzi... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się dzień kiedy odbieram mojego upragnionego STI w wersji exclusive. Pewnie byłby już do odbioru ale montuje się skrzydło. Jak dla mnie ten samochód musi mieć skrzydło!

Szkoda ,że nie ma w Subaru możliwości konfiguracji jak np. w BMW. Bierzemy golasa i dokładamy.

 

Co do skrzydła zapytaj jeszcze w Katowicach. Wyjdzie taniej niż 7k. Wiem ,że praktyka zakładania skrzydła do wersji exclusive jest dość powszechna ;)

Skrzydło chcesz to sobie kupisz, ale felgi w kolorze złotym są niedostępne... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię SIPowi albo z drugiej strony rozumiem. Sama Dyrekcja pisała, że brak skrzydła w Exclusive w PL to świadoma decyzja, podczas gdy w Niemczech taka wersja istnieje i sama Dyrekcja zachęcała do kupna w DE. Czy to jest aż taki problem, że jak ktoś chce najwyższą wersję ze skrzydłem, aby dealer zamówił jedną sztukę w specyfikacji niemieckiej (bez tej całej afery z klapą)? Czy może chodzi o zarobek dla ASO? Zrobienie takiego auta w Japonii to żaden problem, a jak dużo mniejszy koszt dla posiadacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MDsuperstar napisał:

Jakie ET?

8 czy 8,5?

ET 48 / 8.0 J 

 

 

3 godziny temu, Adam12 napisał:

 

masz grafit a  nie czarne ?


no mam te OEM'owe felgi i one są ciemna ale na czerń to mi nie wygląda ;)

Edytowane przez wujek19922
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie:

Przetestowałem kolejną część (po vortexie), której nie ma w Polskim katalogu i oficjalnie nie ma jej w sprzedaży (mimo, że produkt Subaru), ale bez problemu da się zamówić poprzez ASO.

 

Siatka bagażnika, nr części F551SVA000.

Leży i czeka na montaż za około miesiąc czy okazji zmiany oleju.

 

2015-subaru-wrx-sti-trunk-net.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletnie nie wiem co autor tego filmu miała na myśli, równie dobrze każda 4 napędówkę można wyposażyć w opony z kolcami i poprosić że by zjechało 1722m w dół bo tyle ma tor bobslejowy w St. Moritz. Wyczyn by był jak by auto przyjechało bez żadnej usterki. 

W ramiach odmiany zapraszam do oglądnięcia moich zdjęć jeszcze bez uszczerbku na "zdrowiu" mojego STi. Jeśli ktoś by przejeżdżał przez Rze to zapraszam na jakiegoś mini spota i sesje foto :)

DSC_8125 (Kopiowanie).jpg

DSC_8117 (Kopiowanie).jpg

DSC_8108 (Kopiowanie).jpg

DSC_8094 (Kopiowanie).jpg

Edytowane przez wujek19922
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...