Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zwątpiłem trochę w zasadność używania STi na co dzień po jeździe w warszawskich porannych korkach ale może to dlatego, że karma od wczoraj is a bicz i zarysowałem znów front lip.

Niemniej jednak nie to mnie wkurza w jeździe po mieście najbardziej. Dziś zjawisko to przybrało taki rozmiar, że się wściekłem. Chodzi o buczenie plastików drzwi przednich  pasażera przy słuchaniu jakiejkolwiek muzyki gdzie potencjometr ustawiony jest powyżej 8... Harkacz&Kaszlacz + brak wytłumienia drzwi. Auto dobija do 16 k km, czerwcu minie dwa lata jak je mam. Troszkę żenua jednak mimo, że do reszty wad Subaru podchodzę z dystansem.

 

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 41 tyś i 2,5 roku. Skrzypienia nie ma. H&K nie gra jakoś rewelacyjnie ale najgorzej nie jest. Apropo składania lusterek jest jakaś opcja żeby składały się automatycznie po zaparkowaniu/wyłączeniu auto lub zamknięciu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 koła,

skrzypiący fotel (czasami) - wg serwisu może za dużo ważę;

skrzypiąca półka - wku… totalnie i też nic na to nikt nie mógł poradzić;

pojawił się przy pełnym skręcie piszczący pasek pompy wspomagania.

Reszta bez najmniejszego zarzutu, lać paliwo, sprawdzać olej i …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wersja z podstawowym radiem, które owszem, gra, jak gra, ale nic nie skrzypi, nie trzeszczy. Za 2 miesiące stuknie 3 lata od odbioru, ma prawie 50.000 km przebiegu. Użytkowany na co dzień, ostatnio głównie w mieście. Czasami i dwa foteliki dla dzieci z tyłu zajęte. Coś mnie naszło niedawno na zmianę na jakieś bardziej rodzinne i komfortowe wozidło. Pojeździłem kilkoma potencjalnymi kandydatami na nowy dupowóz, po czym zrobiłem krótką trasę STI. Drogą górską, krętą, a do tego wyboistą. I dziękuję twardemu (jak na dupowóz) zawieszeniu, że na tych dziurach wybiło mi z głowy zmianę auta ;)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Harmann gra, tylko nie w STi :-) Szwagier ma w FXT i tam jest o niebo lepiej, aczkolwiek nie jest to sprzęt z wysokiej półki. Może to kwestia wygłuszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlapacze RA  się kupuje w znanych sklepach typu 4 wiatraki albo top end power bo tam mają. Są inne wersje zakupu, napisz do kolegi @turas to poda Ci namiar na chlapacze z UK, też nie jest to kłopotliwy zakup.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.05.2017 o 11:32, Lisek napisał:

 Na desce odstaje obudowa głośnika 

Też tak mam, obudowa głośnika na desce po lewej stronie odstaje, prawa siedzi elegancko. Nie wiem czy tak było od początku czy się zrobiło w trakcie. Na razie nic z tym nie robię, chociaż to drobna rzecz to jednak drażni w rocznym samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2017 o 06:42, cinnam0n napisał:

nic się nie wierci, wszystko PnP wyciągasz klipy przykręcasz śrubki ok. 20 min roboty ;)

No i git, dzięki.
Serwis montował przy okazji przeglądu, więc jak widać mój "rzut oka" na paczkę był jednak błędny.

Wpadłem ostatnio na taką rączkę do bagażnika, raczej będę zamawiał, bo to przydatne.

Wrzucam informacyjnie. LINK

 

M143867289

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, turas napisał:

@MDsuperstar wystarczy złapać za zamek i pociągnąć klapę. Ja tak robię i się sprawdza. Nie trzeba montować tych czerwonych klamek i wydawać $$$. 

 

Rozumiem kolegę z tymi rączkami. U mnie plastikowa obudowa zamka w 8/10 zamknięć odpada od zamka i zostaje w rękach. Bagażnik trzeba zamknąć naprawdę mocno bo inaczej wyskakuje komunikat o otwartej klapie/ drzwiach. To że system nie rozróżnia co jest otwarte to już inna para kaloszy:)  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Rozumiem kolegę z tymi rączkami. U mnie plastikowa obudowa zamka w 8/10 zamknięć odpada od zamka i zostaje w rękach. Bagażnik trzeba zamknąć naprawdę mocno bo inaczej wyskakuje komunikat o otwartej klapie/ drzwiach. To że system nie rozróżnia co jest otwarte to już inna para kaloszy:)  


Ja wymontowałem te koleczki odbijające bo w zimie tak twardnialy że nawet trzaskanie nie zamykało bagażnika. Teraz leciutko śmiga.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MDsuperstar napisał:

No chyba, że ktoś zaadaptował jakiś pasek

 

Najfajniejszy to kawałek czerwonego parcianego paska, działa i wygląda kozak ;) 

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turas napisał:

Dziwne macie te subaraki ;) :D

Każdy rozpada się w innym wieku :)

 

2 godziny temu, chojny napisał:

czerwonego parcianego paska

Może racja, wreszcie "tow strap" będzie miał jakieś zastosowanie..... Dzięki @chojny za pomysł.

 

5 godzin temu, Rafał Wójcik napisał:

koleczki odbijające

a klapa nie lata na boki teraz? Bo przecież to też stawia jakiś opór jak bagażnik jest zamkniety.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, MDsuperstar napisał:

Może racja, wreszcie "tow strap" będzie miał jakieś zastosowanie..... Dzięki @chojny za pomysł.

 

 

Nie ma sprawy, używam w rajdówce jako klamki i się sprawdza doskonale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...