Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli decydowałbym się na STI które coraz częściej chodzi mi po głowie to raczej wybrałbym opcje tańszą ponieważ ma stolik na lunch gratis ;) a skóra czy słaba nawigacja w takim aucie według mnie jest zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam12 napisał:

W wersji Sport nie ma navi ale jest skóra z alcantarą. Jak dla mnie to lepsze od całej skóry.

 

Panowie chyba macie rację, ale nie mogę przeboleć jedynie tego, że okno dachowe jest tylko w wersji bogatszej która z kolei ma gorsze siedzenia i brak parapetu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kukson napisał:

STI które coraz częściej chodzi mi po głowie

:rolleyes: też myślę..;)

2 godziny temu, Piotr Barej napisał:

okno dachowe jest tylko w wersji bogatsze

To fakt, choć nie tak duże jak w Foresterze robi różnicę. Jak dla mnie okno dachowe stało się 'must have' w kolejnych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2017 o 22:42, Ayu napisał:

@MDsuperstar bardzo drogo liczą? :)

 

@Ayu poprosiłem Dawoj w grudniu żeby się zorientowali, czy dostępne i zamówili. Przyszło teraz i powiem szczerze, że nie wiem ile wyszło...
Dam znać po montażu :D ale vortex był mniej więcej po cenie amerykańskiej (w sensie $*przelicznik i brak cła/frachtu), także mam nadzieję że tak samo.

Edytowane przez MDsuperstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, wujek19922 napisał:

Zapominacie jesteszcze o systemie bezkluczykowym i podgrzewanych fotelach :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Grzane fotele są też w biedniejszej wersji.  Jedyną rzeczą której mi brakuje z wyższej wersji to audio H&K. Ten bazowy zestaw jest wręcz irytujący w słuchaniu, jakość rozmów telefonicznych jest słaba. Pominę już fakt ze coś lata w prawych drzwiach kierowcy ,że nie da się podgłośnić bo wszystko lata, trzeszczy piszczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wujek19922 napisał:

wcześniej jeździłem VW

 

jeżdżę nowym Passatem Highline i nawet seryjne audio to kilka klas wyżej ale kto kupował STi do słuchania muzyki :)

 

13 godzin temu, Ayu napisał:

Ja daje drzwi do wygłuszenia i zobaczymy co to pomoże. 

 

Najwięcej hałasu przynosi tył. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie.

Jak będziesz rozbierał drzwi to może głośniki wymień :) Seryjne to najtańsza chińszczyzna.

 

Ayu - sprzedałeś plastikowe nakładki pod zderzak i progi ? Chodzi mi po głowie pomysł żeby przeszczepić takie cudo do siebie. :)

 

 

 

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc szukam wydechu do swojej Subarynki i mam kilka opcji, ale nie wiem na co się zdecydować, chce że by było głośno i dużo bulgotu :D i teraz pytanie czy zdecydować się na Turbo back czy cat back? Serwis zezwolił na wydech ale nie wiem czy jak zmienię seryjnego kata na sportowy to jakieś info się zapisuje gdzieś w systemie? bo chodzi o to że mogę wymieniać ale jak by coś się działo z silnikiem to powrót do seryjnego wydechu i  wtedy naprawy gwarancyjne jeśli takie będą. 
 

opcje: MG Motosport / GTPerformance / Invidia / Milltek / Boral Exhust / Cobb, w tych dwóch pierwszych mam możliwość zamontowania przepustnic do zmiany głośności co było by dość przydatne bo często jadę w trasę lub z kimś i mógłbym sobie taki wydech przymknąć. 

Jeśli ktoś coś poleca to dajcie znaka z góry dzięki za pomoc. 

Edytowane przez wujek19922
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2017 o 06:31, Adam12 napisał:

Ayu - sprzedałeś plastikowe nakładki pod zderzak i progi ?

 

Sprzedałem.

Wydech H&S jest fajny. Najlepiej ocenić może to @Barteq. @Adam12 macie blisko do siebie więc łatwo sprawdzisz.

 

Ja mam cat back Magnaflow 15471 i był za głośny, wstawione "tłumikki" i jest okey ale w trasę to też za głośno. Po wczorajszych rozkminkach spotowych i życiowych na razie zostaje a kiedyś sobie zrobię cały wydech na zamówienie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Ayu napisał:

 

Sprzedałem.

Wydech H&S jest fajny. Najlepiej ocenić może to @Barteq. @Adam12 macie blisko do siebie więc łatwo sprawdzisz.

 

Ja mam cat back Magnaflow 15471 i był za głośny, wstawione "tłumikki" i jest okey ale w trasę to też za głośno. Po wczorajszych rozkminkach spotowych i życiowych na razie zostaje a kiedyś sobie zrobię cały wydech na zamówienie :)

 


jak Ci wyszedł cenowo Magnaflow? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, chcesz to odsprzedam drożej :D

Sprawdziłem FV, 2800 PLN brutto z dostawą do ASO Subaru.

Uprzedzając ewentualne  kolejne pytania, zamówione u przedstawiciela Magnaflow w PL. Firma Arto, Stare Babice.

Taka cena bo nie jest jakość Invidia, Cobb czy H&S. Choćby spawy innej jakości...ale materiał jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...