Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Już prawie ;)ale na pewno do końca tygodnia załatwię

 

ok, bo Ty chciałeś chyba to przez voucher załatwić ale to tez nie problem.. :)

 

W takim razie lista osób z którą widzimy się na Torze 20 kwietnia :

1. Ayu

2. Jimi

3. Barteq

4. Macięty

5. kamilgt

6. alukasik

 

jeśli ktoś jeszcze ma STI MY15/16 i chciałby do nas dołączyć zapraszamy... :)

ja rozmawiałem dzisiaj ze znajomym z Wielunia, który jest użytkownikiem tego modelu

jest szansa , że również do nas dołączy... :)

 

Pozdrawiam

Bq

 

Ps. Osoby które chcą przyjechać na wieczór dzień przed szkoleniem czyli 19-tego...

przypominam o hotelu: http://automobilklub...ce.pl/pl/motel/

i jak zapisali się już Wszyscy....na Tego 20-tego...????:) 

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, faktycznie w nomenklaturze ogólnie przyjętej to nie gunmetal ale nie ma większego  znaczenia bo wygląda świetnie :)

 

@Barteq - u mnie wszystko załatwione, zapłacone.

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Barteq - u mnie wszystko załatwione, zapłacone.

 

ok. dzięki @Ayu za Info ! ;)

 

Więc wszyscy z tej listy widzimy się 20-tego kwietnia... :thumbup:  ......(lub 19-tego oczywiście... :drunk:)

 

1. Ayu

2. Jimi

3. Barteq

4. Macięty

5. kamilgt

6. alukasik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest mieć odpowiednich kumpli  B)  Od wczoraj dzięki zarąbistej propozycji Edwina, ujeżdżam jego białe Sti. Carfit jak wszyscy wiedzą ma wywalone na wszystko, udowodnił to gdy zadzwoniłem do niego z prośbą o opinię nt Sti my15, bo biorę go pod uwagę jako następcę isf'a. Edwin wypalił: jadę na tydzień na Kanary, jak ci sie chce wpaść do Krakowa na lotnisko, to zabieraj Sti, co ma bez sensu stać przez tydzień na parkingu  :biglol:

 

I tak o to rozpocząłem test DŁUGODYSTANSOWY ;)  Z powodu ujeżdżania Yetiego, to Sti oceniam głównie w kategoriach dupowozu, który prawdopodobnie nigdy nie zobaczy toru. Postaram sie coś niedługo napisać o pierwszych wrażeniach.

 

 

PS czy też tak miacie że po 10 oberku na asfalcie strasznie śmierdzi z dyfra i skrzyni ???  :evil2:  ;)  :biglol:

 

Pozdrawiam cię Edwinku  :D  :D  :D

 

 

Zmienię trochę temat w temacie STI 15 , bo mam straszne zaległości z braku czasu :) 

To prawda , dałem Bebnowi moje STI do testów bo szkoda mi było wydać 100zł na parking na lotnisku  ;)  :mrgreen:  :twisted: no i sie trafił leszcz :mrgreen: . A tak , bidak zabrał auto , wypucował , zatankował , postawił grubą butle , że naprawdę nie żałuje  :twisted:

A tak serio , to znając bebna ładnych kilka lat , i innych jak Alex, Maras, itp. ( sorry ze wszystkich nie wymienie ) wiem że pozyczajac auto nawet STI  , dbają lepiej jak o swoje , i ja mam podobnie .  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienię trochę temat w temacie STI 15 , bo mam straszne zaległości z braku czasu :)

To prawda , dałem Bebnowi moje STI do testów bo szkoda mi było wydać 100zł na parking na lotnisku  ;)  :mrgreen:  :twisted: no i sie trafił leszcz :mrgreen: . A tak , bidak zabrał auto , wypucował , zatankował , postawił grubą butle , że naprawdę nie żałuje  :twisted:

A tak serio , to znając bebna ładnych kilka lat , i innych jak Alex, Maras, itp. ( sorry ze wszystkich nie wymienie ) wiem że pozyczajac auto nawet STI  , dbają lepiej jak o swoje , i ja mam podobnie .  :)

 

Dokładnie jest jak Edwin napisał.... nie mamy już naście lat i pstro w głowie..... decydując się na jazdę czyimś samochodem i to bez znaczenia na jego wartość traktuję go najlepiej jak tylko potrafię, bo zdaję sobie doskonale, że ktoś na to pracował i ja sam chciałbym być traktowany w podobny sposób.... ;) Mam nadzieję, że większość osób podobnie to postrzega....

 

 

Edwin..... to kiedy się zamieniamy....?  :biglol:

 

ciekawa kolorystyka.... :)

 

Uuu.... niezły bandyta...... kolorki super ! Bartuś Ty sobie musisz koniecznie sprawić te dokładki dołem..... tak jak koledzy, bo widzę, że większość ma  a robią robotę  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...