Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam gokartowe rękawiczki MOMO w cenie około 100, ale samochodem jeszcze w nich nie jeździłem... Podobnie jak@@Ayu, ostatnio kupiłem sobie "retro skórzane", ale w pracowni rękawiczek Jana Koziarskiego na Ogrodowej, traktuję jako gadżet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. I nie jest to byle jaki problem. Zamówiłem białe STI, bo według dealera, w tym kolorze ma 5 koni mechanicznych więcej. Zgadzam się z tym bezdyskusyjnie.

Ale wczoraj na żywo widziałem w salonie czarne STI na żywo. Nie wiem ile więcej do lansu doda mi czarne, ale też wygląda łeburywająco.

Niebieskiego STI nie biorę pod uwagę, bo już za stary jestem na ten kolor. Amerykanie podobno wybierają kolor samochodu razem z psychoterapeutą :D .

Może ja też tak powinienem postąpić? Żona moja już od kilku dni nie reaguje na pytania o kolor :wacko: i w ogóle zaczęła ignorować moje dywagacje na temat subaru.

Poczułem się samotny, nawet zastanawiałem się czy nie obdarzyć dylematem i moją wspaniałą osobowością jakiejś innej żony :rolleyes: . Ale ratując swoje małżeństwo przypomniałem

sobie o tym wątku :yahoo:.  Jestem w paskudnym stanie, dzisiaj jadę do salonu, może wziąć obydwa? czarne na weekendy a białe do jazdy w tygodniu, ale wtedy na pewno zaprzyjaźnię się z jakimś komornikiem :o .

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix - weź se polej :) A na serio - też miałem dylemat między czarnym a niebieskim - sam wziąłbym czarnego, ale żona stwierdziła, że nie jestem jeszcze aż taki stary :) No i że subaru musi być niebieskie i ch... Żeby uprościć temat - możesz mieć jeszcze czerwone albo srebrne/szare - takie jak pani Michalina :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix - weź se polej :) A na serio - też miałem dylemat między czarnym a niebieskim - sam wziąłbym czarnego, ale żona stwierdziła, że nie jestem jeszcze aż taki stary :) No i że subaru musi być niebieskie i ch... Żeby uprościć temat - możesz mieć jeszcze czerwone albo srebrne/szare - takie jak pani Michalina :)

Jimi , polałem sobie wczoraj i nie pomogło ;) . Czerwone fuuuj B) szaro/srebrny zostawmy Pani Michalinie :P . Będzie biały... a może czarny. Dwa czarne subaru już były, więc pewnie biały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martrix, zamow bialego z czarnymi felgami i bedzie kompromis kolorystyczny :lol:

Ta okoliczność przybliża mnie do szczęśliwego rozwiązania :rolleyes: . Dziękuję Eddie

Jak sam napisałeś biały ma 5 KM więcej, a to niebagatelna wartość :)

Wiadomo, każdy koń na wagę złota i przy tych dodatkowych koniach mechanicznych odpadnie Ci robienie remapu ;)

To prawda, choć FHI pominęło ten fakt w specyfikacji auta :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. I nie jest to byle jaki problem. Zamówiłem białe STI, bo według dealera, w tym kolorze ma 5 koni mechanicznych więcej. Zgadzam się z tym bezdyskusyjnie. Ale wczoraj na żywo widziałem w salonie czarne STI na żywo

 

...mi tez się spodobało czarne....ale ponieważ przerabiałem już czarne samochody to odpuściłem sobie, bo codziennie na myjnie bym musiał jeździć.. :biglol:

czarne jest Piękne- tylko utrzymać go w czystości jest problem, Biały ma jedną zaletę...która mnie miło  zaskoczyła.. :)

jak oglądałem samochód w tym kolorze na internecie...to trochę dylematów jeszcze miałem w głowie przyznaję....

ale jak na żywo w salonie zobaczyłem Białasa.... :yahoo:  to miło się zaskoczyłem....i mam to do dzisiaj...

dlatego  że nowe STI w Białej Perle na Żywo jest po prostu Piękne...!!!

 

 

Żona moja już od kilku dni nie reaguje na pytania o kolor :wacko: i w ogóle zaczęła ignorować moje dywagacje na temat subaru.

 

u mnie podobnie było....po miesiącu usłyszałem:  "a kup sobie już w końcu to subaru, bo widzę że tylko Tym teraz ciągle żyjesz..." :biglol: :biglol: :biglol:

Edytowane przez Barteq
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały wygląda świetnie w my15 bo uwidacznia wszystkie rysy nadwozia i jego elementów :) A że ktoś narysował je ekstra to mi osobiście bardziej biały leży ;) Czarny, wiadomo elegancki, ale do utrzymania ciężki no i giną trochę na nim już te piękne linie tego autka :rolleyes: 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz czarnego bo to kolor w którym ja go zamówię w przyszłym roku i chce żeby bul wyjątkowy :mrgreen:

Wezmę to pod uwagę :D

 

 

.mi tez się spodobało czarne....ale ponieważ przerabiałem już czarne samochody to odpuściłem sobie, bo codziennie na myjnie bym musiał jeździć.. :biglol: czarne jest Piękne- tylko utrzymać go w czystości jest problem, Biały ma jedną zaletę...która mnie miło zaskoczyła.. :) jak oglądałem samochód w tym kolorze na internecie...to trochę dylematów jeszcze miałem w głowie przyznaję.... ale jak na żywo w salonie zobaczyłem Białasa.... :yahoo: to miło się zaskoczyłem....i mam to do dzisiaj... dlatego że nowe STI w Białej Perle na Żywo jest po prostu Piękne...!!!

Barteq miałem dwa czarne subi i granatową Hondę, więc chyba mam już dość testowania producentów szamponów samochodowych :angry: ( Sonax spoko daje radę :) ).

Białym STI jeździłem 3 dni i na żywca rozpier...la zmysły wszelakie, oczy też :yahoo: ale to czarne :wub:

Pewnie białas wygra kontest ;) . Twoje spostrzeżenia są zbieżne z moimi. Fakt, że moje czarne OTB jest na myjce 2-3 razy w tyg. :(

Forek też pewnie tak był traktowany, nie pamiętam ale też czorny był/jest.

Biały wygląda świetnie w my15 bo uwidacznia wszystkie rysy nadwozia i jego elementów :) A że ktoś narysował je ekstra to mi osobiście bardziej biały leży ;) Czarny, wiadomo elegancki, ale do utrzymania ciężki no i giną trochę na nim już te piękne linie tego autka :rolleyes:

Gaceq esencja :) dokładnie tym się kierowałem zamawiając białasa w grudniu.

Białas i czarny. Będzie biały :wub:

Swoją drogą, właściciela czarnucha spotkałem dzisiaj w ASO. Bardzo sympatyczny Pan po 50-tce. Jego 5-te subaru! i pierwszy STI. Totalnie zakręcony na punkcie plejad!! Genialnie nam się rozmawiało ponad godzinę :D .

post-3711-0-16009700-1460216604_thumb.jpg

post-3711-0-82117600-1460216619_thumb.jpg

post-3711-0-49913500-1460216639_thumb.jpg

post-3711-0-77404700-1460216660_thumb.jpg

post-3711-0-08460500-1460216679_thumb.jpg

post-3711-0-55033400-1460216691_thumb.jpg

post-3711-0-90191600-1460216703_thumb.jpg

post-3711-0-09111000-1460216726_thumb.jpg

post-3711-0-66156300-1460216744_thumb.jpg

Edytowane przez martrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak porządnie umyjesz i nawoskujesz auto efekty będą o wiele lepsze na czarnym.

@martrix ...tutaj kolega w swoim wątku pokazuje jak wygląda czarny - umyty oczywiście... ;)

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/85728-subaru-wrx-sti-my16-tr%C3%B3jmiasto/page-2

 

..natomiast na kolejnym zdjęciu wygląda już tak jak "przy codziennym użytkowaniu" bez myjni .... :P

 

 

Biały się mniej nagrzewa na słońcu a jakie było lato w zeszłym roku to chyba każdy pamięta :D

 

..co do lata i nagrzewania się potwierdzam...!!! ;)

sam mam czarne auto do jazdy na co dzień i wiem ile czasu muszę poświęcić aby było po prostu czyste... :)

 

 

 

 

 

 

 

 

czy to któryś z Naszych....? :) ....znalazłem w sieci...... ;)     (dobrze ze pistolet jest zielony...a nie czarny....)

post-5590-0-92674700-1460230377_thumb.jpg

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak porządnie umyjesz i nawoskujesz auto efekty będą o wiele lepsze na czarnym.

@martrix ...tutaj kolega w swoim wątku pokazuje jak wygląda czarny - umyty oczywiście... ;)

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/85728-subaru-wrx-sti-my16-tr%C3%B3jmiasto/page-2

 

..natomiast na kolejnym zdjęciu wygląda już tak jak "przy codziennym użytkowaniu" bez myjni 

 

Oczywiscie na czarnym wszelki brud jest o wiele bardziej widoczny, choc akurat na tych zdjeciach, ktore podlinkowales nawet brudny wyglada swietnie, tak mesko :)

 

Inna sprawa, ze odpowiednio zadbane auto brudzi sie o wiele mniej. Jak zabezpieczysz lakier jakims twardym woskiem, a potem przejedziesz jeszcze quick detailerem to ze wzgledu na hydrofobowosc nie lapie tak brudu, a glebia czarnego, wet look i lustro - po prostu miazga.

Edytowane przez wredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten srebrno szary na bank najbardziej praktyczny jest. Brudu nie widać na takich nic a nic :rolleyes: Myjka parę razy w roku i styknie ;)  No ale jednak ze wszystkich dostępnych dla my15 jest najgrzeczniejszy i najspokojniejszy :rolleyes: inaczej mówiąc nudnawy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...