Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

jak mnie przyjmiecie w MY15 ale bez STI i będzie można wykorzystać voucher to ja się też piszę :)

 

jak dla mnie nie ma problemu:) , natomiast co do voucher'a....sam mam taki ale w przypadku naszego spotkania 20 kwietnia , kiedy wynajmujemy tor i sjs...jest określona kwota, która płacimy za cały dzień szkolenia - wszyscy razem i dzielimy tą kwotę przez ilość uczestników..

(więc proponuję voucher zamienić indywidualnie umawiając się bezpośrednio z SJSem na szkolenie 1/1, czy 2 stopnia)

 

..co do spotkania użytkowników STI MY15 - jedna osoba zbiera kasę od osób zainteresowanych - i robi przelew do SJSu, wtedy mamy termin zarezerwowany...

Uważam,że osoby zainteresowane spotkaniem i wzięciem udziału przy okazji w szkoleniu 2 stopnia z SJSem... swoje uczestnictwo potwierdzą

przelewem w kwocie którą ustalimy jak będzie min 6-8 osób, (kwotę za szkolenie/dzielimy przez ilość osób )

 

Nie chciałbym takiej sytuacji, ze ktoś nie dojedzie, nie zapłaci, z różnych względów...ok, rozumiem

Ale nikt nie będzie za nikogo dopłacał i aby uniknąć takiej sytuacji..zbieramy kwotę za szkolenie,

uzbieramy, robimy przelew i czekamy na spotkanie 20.04 - :)

 

Co do noclegu dzień wcześniej...można zadzwonić i zarezerwować pokoje na Torze...wtedy od rana

jesteśmy na miejscu, 20.04 wspólne śniadanie i na dól do aut...) - to rozliczane będzie indywidualnie.

 

chyba,że ktoś ma inną propozycję.... :) i wszystko załatwi sam .....

 

dobrze mówisz Barteq - chcesz się za to wziąć sam, czy widzisz to jakoś inaczej? Jeśli tak to trzeba by było w poniedziałek przyrezerwować ten termin powiedzmy do środy, pozbierać kasę i wpłacić od razu do SJS. Jeśli jest nas już 6 to sądzę, że problemu z dobiciem do dychy nie będzie. W ofercie, którą dostałem od SJS nie ma żadnych warunków finansowych, typu do kiedy wpłata itd, więc trzeba to z nimi obgadać telefonicznie. Rozmawiałem z Irkiem Dancewiczem i od niego mam na mejlu ofertę.

co ważne, na jednego z nas, najlepiej oczywiście na firmę SJS wystawi fakturę na "szkolenie", a potem możemy sobie to dalej zrefakturować, żeby mieć z tego oprócz przyjemności również koszt dla księgowej :) Oczywiście nie jest to konieczne, ale SJS chce wystawić jedną fakturę konkretnej firmie a nie dzielić to na 8 czy 10 osób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

git - to daj potem znać, numer konta do wpłaty itd. Co do noclegu - ilu z Was Koledzy chciałoby być dzień wcześniej na piwko? Ja normalnie chętnie, ale kurna 19go moja ślubna ma urodziny i nie dam rady bankowo, więc dojeżdżam z Kalisza rano prosto na tor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może Sopot, Grand Hotel i subaring boxering na plażingu? :)

Mi się pomysł podoba  ale Kielce fajne  - pojeździć  będzie można :) 

 

ilu z Was Koledzy chciałoby być dzień wcześniej na piwko?

 

ja i Ayu...chcemy podjechać dzień wcześniej ..19 do Hotelu na Torze....ktoś chce dołączyć... :drunk: ... ???

 

Barteq ja się piszę  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widzę, że wątek zrobił się spot'owy więc wrzucę fotki mojego sti. :-)

 

widzę, ze chlapacze zamontowałeś ..... :ok: - fajnie to wygląda....tez szukam teraz do siebie....:) jakieś namiary na coś porządnego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dokładkę kupowałeś w ASO? Jeśli tak to mógłbyś napisać ile kosztuje u nas?

 

...u nas się nie opłaca...koledzy wcześniej pisali i podawali namiary....:

 

http://htautos.co.uk/shop/subaru-2015-wrx-sti-bottomline-body-kit-lip-kit/

 

:)


a reszta, ktoś jeszcze z Nami jedzie??.... np:MDsuperstar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi proszę - o co chodzi z tymi chlapaczami, że wszyscy do imprez/wrxów je pakują?  :D

Bo w salonie nie ma, odbierasz auto bez, a potem byle deszcz, trochę brudu i auto wygląda tak: http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/44932-subaru-wrx-sti-my15/page-220#entry2337937

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...