Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

A byłaby opcja, żeby zrobili to nie w formule szkolenia grupowego, a treningu? Coś jak Zlot Imprez czy Zlot Zimowy? 

 

Koniecznie z parkowaniem rownoleglym oraz prawidlowym pakowaniem walizek do bagaznika - dla elementu rywalizacji, na czas! ;)

 

Tak. I jeszcze sprawdzian z montowania fotelików dziecięcych  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłaby opcja, żeby zrobili to nie w formule szkolenia grupowego, a treningu? Coś jak Zlot Imprez czy Zlot Zimowy? 

 

+1.

najlepiej z opcją że na np. dwa okrążenia masz na prawym instruktora :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS czy też tak miacie że po 10 oberku na asfalcie strasznie śmierdzi z dyfra i skrzyni ??? :evil2:;):biglol:

...aż 10 oberków już zrobiłeś...??? :P ...nie żartuj .... :biglol:

Nie chciałem pisać ze po 10 bączkach bo źle brzmi ;)

 

Muszę cos normalnego napisać bo Edwin na pewno ma jakąś apkę na iPhonie i zaraz mi wtryski zdezaktywuje

 

Bęben psujesz mi urlop ;) wszystkich świadków dziwnych zdarzeń w okolicach sochaczewa prosi sie o kontakt ze mną ;)

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś późnym popołudniem mam mieć konkretne terminy dostępne w kwietniu to od razu wrzucę na forum.

 

...najprawdopodobniej będę miał jeszcze 1, może 2 osoby ze mną...więc jedna grupa powinna się zebrać... ;)

 

 

@beben, jak ręczny w tym nowym STi ? ;)

 

 

...spokojnie jest na Gwarancji...;)

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dalszym ciągu czekam na terminy od SJS. Mam nadzieję, że dziś coś doślą :)


Świetny pomysł, tylko nie zamykajmy się tylko na MY15 i MY16, to bym przyjechał z ojcem i MY08  :P

Herzlich willkommen! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dostałem wreszcie propozycje terminów - 5, 8, 9, 19, 20 kwietnia. Mi osobiście najlepiej pasuje 20.04, 5, 9 i 19 niestety absolutnie odpadają.

Ktoś chętny na 20.04?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to będzie tak jak szkolenie sjs drugi stopień czy wolny trening? Bo mam do wykorzystania voucher na 2 stopień akurat ;)

z wykorzystaniem voucheru to trzeba by z SJS sprawdzić - co do samej formy tego eventu to myślę, że można chłopakom z SJS powiedzieć, czego oczekujemy - na drugim stopniu jest przecież pewna dowolność i możliwość skoncentrowania się  na tym, co chcemy bardziej trenować. Na standardzie mają zdefiniowany zestaw ćwiczeń. Zapytam ich, jak to wygląda z dopasowaniem zakresu do wymagań grupy. Ale, żeby pytać to muszę wiedzieć, czego oczekujemy. Trening? Co to znaczy? Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin, w jakim Sochaczewie ??? Jak test długodystansowy to długodystansowy :P . Zaraz wjeżdżam na prom w Waszym kierunku ;)

 

Dobra kilka uwag, spostrzeżeń bardziej na poważnie. Po pierwsze będą to odczucia z pozycji "dziadka" bo ja strasznie nie lubię jeździć nie swoimi autami. Cackam się z nimi dużo bardziej niż ze swoimi, jeżdżę spokojniej i bardziej ostrożnie. Zupełne przeciwieństwo gościa co upala bo to nie jego   :P

 

Plusy:

- stabilność i prowadzenie tego auta to wzór. Myślę że Sti my15 jest w ścisłej czołówce najlepiej prowadzących się aut dopuszczonych do ruchu i używanych jako daily car. Pewność jazdy poraża. Jak ma jechać prosto to bez względu na stan nawierzchni, hamowanie, przyspieszanie będzie jak ten koń z klapkami jechał prosto. Jak ma jechać po łuku, to trzyma linię aż do bólu. Świetne auto !!!

- jakość wykończenia zdecydowanie lepsza niż to co pamiętam z hawka. Subaru zrobiło mega krok do przodu w tym temacie. Jest bardzo przyzwoicie. Nie jest co prawda liga aut niemieckich premium ale po pierwsze cena Sti jednak dużo niższa a po drugie na tym poziomie to już drobiazg i nie ma się czego wstydzić

- audio gra całkiem nieźle. Znów jak wyżej, nie jest to zestaw audiofilski ale poprawa i jest i poziom który zadowoli 99% użytkowników. Nie mam już problemów z rozpoznaniem co leci w radiu ;)

- idealna kierownica, gruba, wyprofilowana, pewnie się ją trzyma w dłoniach

- bardzo ładne duże skrzydło które o dziwo zupełnie nie ogranicza widoczności do tyłu

- spalanie jest na jakimś dziwnym poziomie B). Wracając z Krakowa jechałem ok 160 na autostradzie i S8 oraz ok 140 na pozostałych dwupasmówkach jeśli warunki na to pozwalały. Wynik to 11,4 :biglol:. W przypadku hawka taka jazda musiała się skończyć wynikiem 14-15, czyli się da się mieć 300 oszczędnych Subarakowych koni :yahoo:

 

 

Minusy:

- dla mnie auto ma właściwie jeden istotny minus i to pewnie najbardziej kontrowersyjny .......... nie ma porządnego automatu z łopatkami :( Myślę że dobra, szybka skrzynia automatyczna przyjęłaby się znakomicie. Nowe Sti to auto zdecydowanie nadające się na co dzień. Ja go oceniam jako samochód którym mam zrobić 25-30 tys w roku, ze względu na pracę często jest to jeżdżące biuro. Pierwszego dnia jazdy mi to nie przeszkadzało i właściwie byłem zdecydowany na zamówienie, ale po kilku zaczynam się wahać czy chcę wracać do manuala, ale jeszcze nie podjąłem decyzji.

 

Reszta minusów to drobiazgi jak:

- kompletnie nie czytelny główny ekran

- kamera cofania którą nie wiedzieć czemu wrzucono na malutki ekranik od komputera pokładowego zamiast wykorzystać monitor na środku, w efekcie nie zaufam jej tak jak to jest w innych markach

- za dużo się dzieje pomiędzy zegarami na desce, bardzo dużo informacji ułożonych dość chaotycznie

 

i to tyle :P

 

Generalnie jestem pod wrażeniem tego auta. Subaru naprawdę zrobiło duuuuuży krok naprzód. Jeśli komuś nie zależy tak na automacie jak mi to jest to auto niemal idealne. Dobrze wykończone, bogato wyposażone, wystarczająco szybkie, oszczędne biorąc pod uwagę możliwości i GENIALNIE się prowadzące.

Ja jeżdżę nim jak dziadek ale gadałem z Marasem, Edwinem i Brykiem i wszyscy podkreślają to samo, uzupełniając info o świetne zachowanie na torze

 

 

uff, dawno się tak nie rozpisałem. Podchodziłem do tego ze 3 razy, ze dwa razy mi pół uciekło, ale dobrnąłem do końca, mam nadzieję że wy też :D

Edytowane przez beben
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beben - dobrnąłem do końca i potwierdzam wszystko to, co napisałeś, oprócz elementów obecnych w wersji top, gdyż na ten temat osobiście wypowiadać się nie mogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie możliwy 20.04. .

23-24.04 mam zajęty i nawet na trening do Harviego nie pojadę :(

 

@beben, fajnie, że chciało Ci się to wszystko opisać.

 

Jako kompletny laik mam podobne wrażenia, MY15 jest genialnie prowadzącym się autem.

Dla mnie największy minus to tryb "I". Strasznym mułem jest wtedy ale idealnie spisuje się w trasie i dlatego jeżdżę po mieście głównie na "S".

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie możliwy 20.04. .

23-24.04 mam zajęty i nawet na trening do Harviego nie pojadę :(

Ayu - to jest nas już dwóch na 20.04. Kto dołącza?

kolejna informacja od SJS - jeśli ktoś chce zorganizować sobie pojeżdżawkę to nie z SJS. Do tego są, organizowane również w Kielcach, imprezy typu KJS, supersprint, czy wielkie starcie sti vs evo, na które SJS zaprasza - szczegóły wiszą już na fejsbuku. Więc mówimy o szkoleniu a nie o treningu. Każdy, kto był na 2gim stopniu, wie, że tam zawsze jest możliwość położenia większego nacisku na to lub tamto. Natomiast w dalszym ciągu ma to być szkolenie a nie upalanie :) Ja pozostaję dalej chęty. Ayu? Inni? 20.04 pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kolejna informacja od SJS - jeśli ktoś chce zorganizować sobie pojeżdżawkę to nie z SJS. Do tego są, organizowane również w Kielcach, imprezy typu KJS, supersprint, czy wielkie starcie sti vs evo, na które SJS zaprasza

Jakaś niedorzeczność. A zlot imprez to kto robi? A zlot zimowy kto robi? Nie SJS? To nie dałoby się zrobić zlotu imprez my15 w tej samej formule? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...