Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

może by  kiedyś w weekend po środku Polski zorganizować spota STi MY15

Jest takie fajne miejsce:

 

383-01.jpg

 

Jakby co to ja się piszę. Jedyny problem z terminami, bo u mnie maj i czerwiec totalnie odpada. A to tylko jeździmy, czy gadamy i pijemy, ergo 2 dni imprezy? Co myślicie? Może coś w kwietniu? Myślę, że jednak jakaś współpraca z SJS byłaby wskazana, a nawet chyba konieczna. No chyba, że któryś z kolegów ma ogarnięte organizowanie tego typu spotów. No bo jeśli jeździć to i zabezpieczenie, słupki, pachołki, jakiś scenariusz, żeby się nie nudzić ale i nie pozabijać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....nie wiem czy uda nam się coś do Kwietnia zorganizować...bo niby to dużo i mało zarazem czasu zostało... :)

 

po pierwsze muszą być chętni....na miejsce i przybliżony termin...????   na razie jest cisza w temacie.... ;)

 

 

Temat SJSu w Kielcach jest otwarty....wydaje mi sie że zorganizowac jakiś II stopień dla paru osób to nie problem...(8-10 osób )

 

i będzie Kwiecień...:)

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wszystko. Co kto preferuje. W moim MY16 przy hamowaniu ława noga nie odcina gazu tylko po chwili (sekwencja kilku zakretow) pedal hamulca robi się twardy i już nie hamuje. Trzeba puścić gaz żeby wróciło do normy ale to chyba przypadłość aut z serwem.

to przypadlosc aut z podcisnieniowym serwem i turbodoladowaniem ;)

w przewodzie miedzy kolektorem a serwem jest membrana ktora dziala jak zaworek zwrotny - trzyma podcisnienie w gruszce serwa ktorego starcza na pierwsze hamowanie ale jak sie hamuje z gazem i nadcisnieniem w kolektorze to nie ma skad napompowac (scislej - dokąd wypompowac) powietrza z serwa.

 

w rajdowkach chyba bywaja jakies systemy podtrzymania wspomagania ale nie znam technicznych szczegolow

Edytowane przez JanekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest mieć odpowiednich kumpli  B)  Od wczoraj dzięki zarąbistej propozycji Edwina, ujeżdżam jego białe Sti. Carfit jak wszyscy wiedzą ma wywalone na wszystko, udowodnił to gdy zadzwoniłem do niego z prośbą o opinię nt Sti my15, bo biorę go pod uwagę jako następcę isf'a. Edwin wypalił: jadę na tydzień na Kanary, jak ci sie chce wpaść do Krakowa na lotnisko, to zabieraj Sti, co ma bez sensu stać przez tydzień na parkingu  :biglol:

 

I tak o to rozpocząłem test DŁUGODYSTANSOWY ;)  Z powodu ujeżdżania Yetiego, to Sti oceniam głównie w kategoriach dupowozu, który prawdopodobnie nigdy nie zobaczy toru. Postaram sie coś niedługo napisać o pierwszych wrażeniach.

 

 

PS czy też tak miacie że po 10 oberku na asfalcie strasznie śmierdzi z dyfra i skrzyni ???  :evil2:  ;)  :biglol:

 

Pozdrawiam cię Edwinku  :D  :D  :D

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Z powodu ujeżdżania Yetiego, to Sti oceniam głównie w kategoriach dupowozu, który prawdopodobnie nigdy nie zobaczy toru.

 

Ja też miałem taki plan a tymczasem meganka ostatnio częściej widzi tor niż evo

 

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS czy też tak miacie że po 10 oberku na asfalcie strasznie śmierdzi z dyfra i skrzyni ??? :evil2:;):biglol:

 

...aż 10 oberków już zrobiłeś...??? :P ...nie żartuj .... :biglol:

Nie chciałem pisać ze po 10 bączkach bo źle brzmi ;)

 

Muszę cos normalnego napisać bo Edwin na pewno ma jakąś apkę na iPhonie i zaraz mi wtryski zdezaktywuje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....nie wiem czy uda nam się coś do Kwietnia zorganizować...bo niby to dużo i mało zarazem czasu zostało... :)

 

po pierwsze muszą być chętni....na miejsce i przybliżony termin...????   na razie jest cisza w temacie.... ;)

 

 

Temat SJSu w Kielcach jest otwarty....wydaje mi sie że zorganizowac jakiś II stopień dla paru osób to nie problem...(8-10 osób )

 

i będzie Kwiecień... :)

Barteq - dwójeczka sjs świetny pomysł - termin? Ktoś chętny na 15-16 kwietnia? Ja jestem za. Zbierze sie nas pare samochodów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Muszę cos normalnego napisać bo Edwin na pewno ma jakąś apkę na iPhonie i zaraz mi wtryski zdezaktywuje

 

 

....uważaj , uważaj... "wielki brat na ciebie patrzy...i wszystko widzi".... :biglol:


 

 

Barteq - dwójeczka sjs świetny pomysł - termin? Ktoś chętny na 15-16 kwietnia? Ja jestem za. Zbierze sie nas pare samochodów?

 

...termin (pt-sb)... muszę sprawdzić jak z dostępnością... i dam znać... a ile osób byłoby chętnych????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę cos normalnego napisać bo Edwin na pewno ma jakąś apkę na iPhonie i zaraz mi wtryski zdezaktywuje

 

:biglol:  :biglol:  :biglol:

 

Jak to Edwin przeczyta.....o tych Twoich harcach się dowie..... to Ci zdalnie odłączy wszystkie biegi, zostawiając wsteczny i tyle będzie  :biglol:

 

A swoją drogą sprawdź,  przy jakiej prędkości odcina na wstecznym ?!  :D  :biglol:  :biglol:

 

Pozdrawiam mojego serwisanta  ;)  :biglol: Dobry człowiek.... oddać swojego STI.....bravo TY ! 

 

 

Barteq..... musisz koniecznie wziąć przykład z Carfita....... :D  To kiedy mi furę zostawisz ???  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Muszę cos normalnego napisać bo Edwin na pewno ma jakąś apkę na iPhonie i zaraz mi wtryski zdezaktywuje

 

 

....uważaj , uważaj... "wielki brat na ciebie patrzy...i wszystko widzi".... :biglol:

 

 

Barteq - dwójeczka sjs świetny pomysł - termin? Ktoś chętny na 15-16 kwietnia? Ja jestem za. Zbierze sie nas pare samochodów?

 

...termin (pt-sb)... muszę sprawdzić jak z dostępnością... i dam znać... a ile osób byłoby chętnych????

 

no niekoniecznie muszą być 2 dni - jeden wystarczy. Myślę, że jeśli byśmy mieli termin z SJS klepnięty to te kilka samochodów się zawsze zgłosi. Sprawdź może tego 15.04 w swoim kalendarzu i w razie co dzwonię do SJS i sprawdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jimi powiedział Barteq - dwójeczka sjs świetny pomysł - termin? Ktoś chętny na 15-16 kwietnia? Ja jestem za. Zbierze sie nas pare samochodów?   ...termin (pt-sb)... muszę sprawdzić jak z dostępnością... i dam znać... a ile osób byłoby chętnych????

16 kwietnia raczej SJS nie będzie,  bo wtedy Superoes na torze jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 kwietnia raczej SJS nie będzie, bo wtedy Superoes na torze jest.

 

...tak tez myślałem, bo to sobota... w tygodniu będzie raczej mniej problemu z terminem....

 

gadałem już z jednym z chłopaków z SJS, zaraz będę gadać z następnym, obczajam temat terminu i kosztów i będę informować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

16 kwietnia raczej SJS nie będzie, bo wtedy Superoes na torze jest.

 

...tak tez myślałem, bo to sobota... w tygodniu będzie raczej mniej problemu z terminem....

 

gadałem już z jednym z chłopaków z SJS, zaraz będę gadać z następnym, obczajam temat terminu i kosztów i będę informować

 

Wstępnie byłbym również zainteresowany, choć akurat termin w okolicach środka kwietnia odpada. Jak będzie coś wiadomo, to będę mógł się określić  :huh:. Może kilka terminów i lista kto kiedy może (można wybrać kilka)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak - rozmawiałem z osobą kompetentną z SJS. Możemy sobie w Kielcach zrobić 2gi stopień w wersji grupowej, koszt to 4500pln netto dla grupy max 10 osób. Jeśli by się nas uzbierało więcej, np. 20 osób to wtedy mamy ten koszt odpowiednio wyższy, ale jednocześnie przy większej ilości grup będzie rabat na całość, czyli np 2 grupy to już nie 2 x 4500 a 2 x 4000 netto. W cenie wliczony obiad w restauracji na torze w Kielcach. Dziś późnym popołudniem mam mieć konkretne terminy dostępne w kwietniu to od razu wrzucę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak - myślę, że jak organizujemy to sami to i zasady możemy sobie sami określić :) Pytanie tylko, czy wszystkim podpasuje ten czy inny układ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłaby opcja, żeby zrobili to nie w formule szkolenia grupowego, a treningu? Coś jak Zlot Imprez czy Zlot Zimowy? 

 

Koniecznie z parkowaniem rownoleglym oraz prawidlowym pakowaniem walizek do bagaznika - dla elementu rywalizacji, na czas! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...