Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

I wlasnie dlatego nie kupiłem tego samochodu.po prostu nie mam ochoty srac sie w nowym aucie za tyle pieniądzy z ciągłymi remontami silnika.

@turdziGT Ty się tu silnikiem nie tłumacz ;) ... przecież nie kupiłeś STI bo w NO za drogie, za dużo CO2 emituje czy jakoś tak :P
Ale coś na rzeczy jest, pamiętacie chyba jeszcze cyrki że sprzęgłem w SBD. Że niby wszyscy nagle z nogą na pedale jeżdżą albo nie potrafią sobie z tak astronomicznym momentem poradzić, jakby to jakieś 10 litrów pod maską siedziało.

 

Ogólnie słabe wymówki importera/fabryki żeby nie płacić za recall.

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Ayu Jeszcze jakby zrobić tylny dyfuzor w carbonowej hydrografice to byłby kozak.

O tym samym ostatnio myślałem :D jeszcze zastanawiam się nad obudową lusterek - czarny połysk czy carbony

 

 

@turas - w rzeczy samej, wszystko co czarne w carbon look.

@kamilgt - może to być jakaś idea...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a reszta, ktoś jeszcze z Nami jedzie??.... np:MDsuperstar
 

Nie dam rady :(

Chlapacze, 

 

.tez szukam teraz do siebie
 

@@Barteq, Czemu nie RA? Jest dostępne od ręki w 4T i chyba Carfit? 


A cena mniej więcej taka jak podał @@turas (no dobra, trochę drożej).

 

 

 

lepszy nich HT

HT ma teraz dwie wersje. Chyba, że chodzi wam o jakość, ale jakoś do HT nie mam zastrzeżeń....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Barteq, Czemu nie RA? Jest dostępne od ręki w 4T i chyba Carfit?

 

..to zadzwonię do Carfita jak wróci i zapytam... :)


 

 

Barteq powiedział a reszta, ktoś jeszcze z Nami jedzie??.... np:MDsuperstar Nie dam rady :(

 

...szkoda...myślałem ,że też podjedziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lip'a to kwestia gustu. Ja do HT nie mogłem sie przekonać, do obydwu modeli. Juz prawie wylądował Seibon ale udało sie znaleźć sti.

Przy chlapaczach różnica jest spora miedzy RA a PC - ok 300zl wiec jak ma sie urwać to lepiej ten tańszy. :-)

Poza tym to tez kwestia co sie komu podoba. Ja osobiście wole mieć logo sti na chlapaczu niż napis RA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy chlapaczach różnica jest spora miedzy RA a PC - ok 300zl wiec jak ma sie urwać to lepiej ten tańszy. :-)

Mam RA od 2009 roku i przez ten czas ani razu żadnego nie urwałem. Ponadto są mega wytrzymałe i wciąż świetnie wyglądają mimo upływu lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to ja jestem wyjechany w tym tygodniu dlatego jak zbierać trzeba kasę to dajcie znak na PW, numer konta itd.

Wolne w pracy na 20.04 już wziąłem. O 14:00 19.04 mam nadzieję wyjechać w stronę Kielc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1. Spot STI MY15 - Mamy zarezerwowany termin na 20.04.2016r. - szkolenie II stopnia SJS - Miedziana Góra.. :)

 

z tego co widze, na razie lista wygląda tak:

1. Ayu

2. Jimi

3. Barteq

4. Macięty

5. kamilgt 

6. pegi

7. alukasik (?)

8. Jotbe

 

a teraz kilka spraw organizacyjnych:

 

- koszt szkolenia za cała naszą grupę - to 4500zł /netto - czyli 5535zł brutto / jeżeli zakładamy że jedziemy w składzie jak w/w lista

  dzielimy to przez 8 osób, to składamy sie po 692 zł na osobę, jeżeli będzie więcej osób to kwota się zmniejszy...

  (proporcjonalnie itd), - max 10 osób.

 

- w cenie szkolenia jest wliczony obiad na Torze.. :)

 

- załatwiam szkolenie II stopnia więc prośba od Irka aby każdy z uczestników miał zrobione szkolenie pierwszego stopnia

  i napisał  mi na PW - (imię, nazwisko, miesiąc i rok w którym zrobił to szkolenie) - bez tego nie będzie mógł uczestniczyć na 2 stopniu,

 

- każda osoba, która chce wziąć udział napisze mi wiadomość na PW (podam nr konta)

 

- termin dokonania do mnie przelewu - do  23 marca

  ( i teraz kwestia zasadnicza - proszę o wpisanie się na listę osób, które chcą na pewno być 20.04 i zrobią mi przelew???)

  wtedy ustalimy kwotę przelewu na osobę...

 

- jeżeli ktoś zapłaci i nie dojedzie... ( ustalamy , że zrobił nam prezent i będzie jak z biletem na samolot...)  

 

- listę uczestników muszę przesłać do SJSu...

 

- w tym szkoleniu nie wykorzystujemy vocherów otrzymanych przy zakupie auta...!

 (zresztą szkoda bo szkolenie 1/1 kosztuje 1200zł , a tu przy 10 osobach będzie 550 zł, wiec moim zdaniem i tak szkoda)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jak macie jakieś pytania, to proszę pytać puki mamy jeszcze czas..???  ;)

Edytowane przez Barteq
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja mam tylko jedno pytanie - czy wiadomo co z voucherem kupionym normalnie do wykorzystania przez rok a nie otrzymanym przy kupnie samochodu ;)?

 

...trzeba zadzwonić do SJSu...i ustalić z nimi co i jak .. :)http://szkolajazdysubaru.pl/kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zadzwoniłem. Muszę poinformować Ciebie o tym, że będę płacił voucherem + ewentualna dopłata. Tobie albo im podaję numer vouchera, oni potwierdzają, Ty na koniec otrzymujesz mniejszą fakturę i wszystko ok ;)

Edytowane przez kamilgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zadzwoniłem. Muszę poinformować Ciebie o tym, że będę płacił voucherem + ewentualna dopłata. Tobie albo im podaję numer vouchera, oni potwierdzają, Ty na koniec otrzymujesz mniejszą fakturę i wszystko ok ;)

 

 

w takim razie musi się zebrać cała reszta.....:) jak będziemy wiedzieli już co i jak....???

 

Wtedy będę rozmawiał z SJSem....na temat Twojego rozliczenia.....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez proponowałbym ponegocjować cenę. Szkolenie otwarte kosztuje 550zl minus zniżka klubowa. Tutaj płacimy prawie 700zl jeżdżąc w 8 aut. Byłem na II stopniu otwartym kilka razy i jeździłem w grupach: 3, 6, itp. dalej placac 495zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1. Spot STI MY15 - Mamy zarezerwowany termin na 20.04.2016r. - szkolenie II stopnia SJS - Miedziana Góra.. :)

 

z tego co widze, na razie lista wygląda tak:

1. Ayu

2. Jimi

3. Barteq

4. Macięty

5. kamilgt 

6. pegi

7. alukasik (?)

8. Jotbe

 

a teraz kilka spraw organizacyjnych:

 

- koszt szkolenia za cała naszą grupę - to 4500zł /netto - czyli 5535zł brutto / jeżeli zakładamy że jedziemy w składzie jak w/w lista

  dzielimy to przez 8 osób, to składamy sie po 692 zł na osobę, jeżeli będzie więcej osób to kwota się zmniejszy...

  (proporcjonalnie itd), - max 10 osób.

 

- w cenie szkolenia jest wliczony obiad na Torze.. :)

 

- załatwiam szkolenie II stopnia więc prośba od Irka aby każdy z uczestników miał zrobione szkolenie pierwszego stopnia

  i napisał  mi na PW - (imię, nazwisko, miesiąc i rok w którym zrobił to szkolenie) - bez tego nie będzie mógł uczestniczyć na 2 stopniu,

 

- każda osoba, która chce wziąć udział napisze mi wiadomość na PW (podam nr konta)

 

- termin dokonania do mnie przelewu - do  23 marca

  ( i teraz kwestia zasadnicza - proszę o wpisanie się na listę osób, które chcą na pewno być 20.04 i zrobią mi przelew???)

  wtedy ustalimy kwotę przelewu na osobę...

 

- jeżeli ktoś zapłaci i nie dojedzie... ( ustalamy , że zrobił nam prezent i będzie jak z biletem na samolot...)  

 

- listę uczestników muszę przesłać do SJSu...

 

- w tym szkoleniu nie wykorzystujemy vocherów otrzymanych przy zakupie auta...!

 (zresztą szkoda bo szkolenie 1/1 kosztuje 1200zł , a tu przy 10 osobach będzie 550 zł, wiec moim zdaniem i tak szkoda)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jak macie jakieś pytania, to proszę pytać puki mamy jeszcze czas..???  ;)

 

świetnie Barteq - dane wysłane, czekam na kwotę i numer konta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hmm, faktycznie dziwna polityka. Jak muszą szukać klienta, to cena jest niższa, niż jak klient sam się wpycha :rolleyes:

 

...trzeba zacząć negocjacje i domówić cenę... tylko ustalmy ilu nas będzie dokładnie i działamy...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast obniżać cenę lepiej byłoby wyciągnąć za tę samą kasę większą liczbę trenerów z SJS? Co Wy na to?


Panowie - właśnie rozmawiałem z Bartkiem, jakoś nikt poza nim samym, Ayu i mną na razie nie potwierdził swojego udziału.

Lista wyglądała tak:

1. Ayu

2. Jimi

3. Barteq

4. Macięty

5. kamilgt 

6. pegi

7. alukasik (?)

8. Jotbe

 

Na razie pierwszych trzech jest potwierdzonych. Co z resztą? Dajcie znaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...