Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Do gabarytów tego STI każde koło w seryjnym rozmiarze będzie zbyt małe. Dobrze wyglądałoby minimum 19 cali ale ma jeździć na nie wyglądać.

Mi do końca też te felgi nie odpowiadają. Jakby były złote to wtedy podobały by mi się na 100%. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT1 wyglądają fajnie. Moje jeszcze czekają na kalibrację, niestety maszyna na której ma być to zrobione czeka na części zamienne...

Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli będę miał już w tym sezonie jeszcze jeden zestaw kół na lato, właśnie do wyglądania, czyli rozmiar 8,5 x19" z oponą 255/35/19. Jeśli się nie ułoży będą za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Ayu przy "19 i oponie 255 poszedlbym już 9 cali szerokości.

No jest w tym co piszesz sporo racji, ale wtedy nie ma felg jakie chciałbym mieć a dwa to, że opony 245/35/19 mają  indeks nośności 93 a my potrzebujemy 97.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy to wszyscy....

Wczoraj przyszły (2 miesiące czekania :angry: ) Prodrive GT1 8,5x18 ale w kolorze "gloss black"

prodrive.jpg

MD - skąd to ściągałeś? Nowe? Oficjalnie na stronie prodrive nie ma tego modelu, ale jest tego troche na ebayu w USA. Cena? Grzeję się na to w złocie :) Pisz proszę na PW. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turas - okey :)

@jimi - wysłalem Ci mail ;)

Były dostępne na stronie, którą dostałem od @@Ayu, ale tak jak napisałem 2 miesiące czekania.

 

@@turas, pomysł super, ale seria zostanie na lato, a Prodrive wejdzie na zimę (mniej skomplikowany kształt = łatwiejsze czyszczenie). Taka ze mnie "popsujzabawa"  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj napotkany przy Stadionie Narodowym. Ktoś z Was :) ? Pozdro

 

attachicon.gifIMG_2252.jpg

 

attachicon.gifIMG_2251.jpg

 

Fajne zdjęcia :)

No, ten niebieski to świeżutki MY16 Exclusive z opcjonalnym skrzydłem ;)

PRODRIVE GT1 8,5x18 antracyt

 

Felga piękna, ale to prawda ciut mała w stosunku do muskularnego wyglądu najnowszego STI

Ja z niecierpliwością czekam, aż ktoś ze szczęśliwych posiadaczy najnowszego STI założy w odpowiednim rozmiarze poniższe buciki B)

274_6_BBS_CH-R-schwarz-matt-seitlich.png

BBS CH

a2c3636e96c62410d81044237f9c4885.jpg

Compomotive cxt 

 

Na przejściówce wyglądały za masywnie...

f0c88543da9712f9.jpg

6869bd797a4af2ee.jpg

 

Na WRX STI powinno być bardzo ok :)

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc - od początku szukałem czegoś w złocie z BBS i niestety nic. Przynajmniej wyszukiwarka nic nie łapie dla MY15 a i tego modelu w złocie już oficjalnie na ich www ni ma :) No chyba, że szukać jakąś używkę gdzieś w świecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezli mam byc szczery to te felgi Prodrive wcale nie sa jakies specjalne a zapewne kosztuja fortune. Ten czasny na czarnych OZetach 19 cali wyglada o niebo lepiej.

Dla mnie efekt finalny jest bardzo sredni I zaryzykuje stewierdzenie ze nawet OEMowy BBS 18 cali jest o wiele atrakcyjniejszy ale to oczywiscie kwestia smaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kosztuja fortune
Komplet to 562.01 GBP z dostawą do PL. Czyli nie ma tragedii ;)

 

Idealne nie są, ale to auto ma wiele ograniczeń tego co można zastosować, poza tym budżety Panie. Rays, Vossen czy inne topowe kosztują fortunę.

 

 

 

OEMowy BBS 18 cali
Które dokładnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...