Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Podejrzewam, ze to jest zrobione jak w BRZ (te dwa auta maja bardzo duzo wspolnego...), wiec rozwiazanie jest proste: wcisnac mocniej gaz (serio)
 

 

to nie jest tak że "brake override" działa własnie przy mocniejszym wciśnięciu, powyżej 80% wychylenia pedału gazu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sumie ciekawe , tylko że ja tych odprysków nie mam , a 12 tys. zrobione , wersja TOP z dołożonym spojlerem , u mojego przyjaciela identyczna sytuacja .

 

kolega...zrobił już ok. 13 tys. i nie ma również takiego problemu z klapą... przynajmniej jakiś odprysków...u mnie tez nic nie lata...to wina przebiegu...zużycia...czy "modeli z USA..." jak na filmiku.....? ;)

 

 

Całkiem możliwe, że macie auta, które wyjechały z fabryki z poprawioną wadą.

 

Według informacji jakie znalazłem tak właśnie powinno być. Ja swoje auto odbierałem już w 2014 roku i u mnie ten problem niestety jest.

 

W nowszych modelach jest już poprawiona uszczelka bagażnika i "stopery".

Przy okazji... spoiler nie ma nic do rzeczy. I z nim i bez niego ten mankament występuje.

 

Czy SIP zechce uznać to za naprawę gwarancyjną? Osobiście jeszcze się nie dowiadywałem ale SIP prawdopodobnie będzie robić pod górkę osobom, które tak jak ja dołożyły spoiler do wersji TOP. I nie ważne, że spoiler został zamontowany w autoryzowanym serwisie zgodnie z wytycznymi, czyli również wymieniona została klapa bagażnika. I nie ważne też, jak już wyżej pisałem, że spoiler nie ma tutaj nic do rzeczy.

Edytowane przez _adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wszystko. Co kto preferuje.

 

W moim MY16 przy hamowaniu ława noga nie odcina gazu tylko po chwili (sekwencja kilku zakretow) pedal hamulca robi się twardy i już nie hamuje. Trzeba puścić gaz żeby wróciło do normy ale to chyba przypadłość aut z serwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

może by  kiedyś w weekend po środku Polski zorganizować spota STi MY15

Jest takie fajne miejsce:

 

383-01.jpg

 

;)

 

 

 

...nawet bardzo dobre miejsce ;) byłoby gdzie pogadać...i pojeździć od razu... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślę, że dałby się to zrobić. Albo z SJS albo nawet bezpośrednio ;)

 

 

...możliwości są, telefony do chłopaków z SjS są znane więc nie widzę problemu....

 

- wszystko można zacząć załatwiać tylko chęci i ludzie niech się pojawią....;)

 

  Jak będzie lista chętnych ...mogę zacząć dzwonić...do SJSu - przedstawić pomysł

  i szukać terminów.....??? (rozmawiałem ostatnio w podobnym temacie)

 

  na pewno będzie ZLOT właścicieli STI w sierpniu organizowany przez SJS  jak co roku

 

  - i tu byliby naprawdę mile widziani właściciele STI MY15/16.....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle jak teraz patrzę,to jakieś stare,jeszcze przed przebudową. Tor Kielce.

Nie ma Maty na zakręcie... :) i chyba teraz jest połączenie małej pętli z wyjściem w stronę lasu jeśli sie nie mylę...?...

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chyba teraz jest połączenie małej pętli z wyjściem w stronę lasu
 

 

zawsze z małej był wjazd/wyjazd do lasu

 

 

..chodzi mi i ten kawałek..jest teraz szerszy i chyba bardziej rozbudowany....??:)

post-5590-0-25735500-1457128396.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aż tak, że nawet mi się zdarzy, że po mieścinie mojej spali ok. 10 l na 100 km :D

...to bardzo dobry wynik.. :)

 

Dobry. Ale jak trzeba, to 65/100 też potrafi wciągnąć  :D

 

 

...tak, zdążyłem zauważyć...jak zmienimy tryb na SS...i pedał gazu będzie w podłodze...od razu spalanie diametralnie rośnie.... :biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...