Skocz do zawartości

czy ktoś OBNIŻAŁ forestera?


radix99

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaż, jak to wygląda?

Fotki masz w tym temacie:

https://forum.subaru.pl/topic/94462-turboforek-by-skwaro/

 

Jeszcze podkładki z tyłu nie są zamontowane więc tył troche niżej siedzi, ale już czekają na montaż.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, skwaro napisał:

Fotki masz w tym temacie:

https://forum.subaru.pl/topic/94462-turboforek-by-skwaro/

 

Jeszcze podkładki z tyłu nie są zamontowane więc tył troche niżej siedzi, ale już czekają na montaż.

Fotki masz w tym temacie:

https://forum.subaru.pl/topic/94462-turboforek-by-skwaro/

 

Jeszcze podkładki z tyłu nie są zamontowane więc tył troche niżej siedzi, ale już czekają na montaż.

Ok dzięki całkiem fajnie siedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia ‎2017‎-‎05‎-‎22 o 09:12, skwaro napisał:

Fotki masz w tym temacie:

https://forum.subaru.pl/topic/94462-turboforek-by-skwaro/

 

Jeszcze podkładki z tyłu nie są zamontowane więc tył troche niżej siedzi, ale już czekają na montaż.

 

 

 

 Skwaro, a jakie masz ET felgi? Na seryjnej feldze nie ociera Ci nic na tym zawiasie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością informuję że kangury czytaj amortyzatory peddersa powoli umierają. 

Objawia się to strasznym skrzypieniem przy pokonywaniu każdej poprzecznej nierówności. Ogólnie działają mimo że przód jak by ciut opadł. Jednak skrzypieniem jest jak rodem z traktora.

Bedee obserwował i jeszcze podjadę na ścieżkę procenty zobaczyć. Tak czy siak za cenę wyglądu i lekkiej poprawy prowadzenia na asfalcie to chyba jednak nie warto. Alternatywy brak (gwint odpada) żeby działa musi kosztować a to się nie kalkuluje w cywilu.

Edytowane przez Docik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dalej bo jak to u mnie nie tak łatwo znieść co jest przyczyną.

Jest jeszcze szansa, może trochę się pospieszyłem z oceną.

Jednakże doświadczenie i mój mechanik przyzwyczaił mnie już do sceptycznego podejścia.

Gdy tylko coś będę wiedział to albo wypluje co napisałem albo........... zobaczymy :) 

4 godziny temu, samedi napisał:

Może to, że masz mocno usztywnioną budę miało na to jakiś wpływ?

Teraz po kilku kilometrach w Imprezie to powiem ci że Forek mimo modów to dalej jest....... jak żelek Haribo 

Żartuje podwozie czuć że mam sztywniejsze niż było prowadzi się lepiej ale buda jest jak puste akwarium.

Gdy stoi na diagonalnych nierównościach nawet nie jakoś bardzo ekstremalnych bo przecież mój już nie ma prześwitu.

Otworzysz tylną klapę w miarę łatwo, ale zamknąć jest już problem a czasem się wręcz nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Z tego co wiem, Bilstein b6, czy Kyb ultra sr, obniżają Forestera sh,  o ile? to nie mam pojęcia?, stąd te podkładki, ja chcę zostać na fabrycznej wysokości,  mam fotka sh USA, także jest bardziej miękki niż eu, bilsteinem czy Kyb utwardzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sprężyny chyba zostawia się te same. Wymienia się amortyzatory, więc dlaczego ma być niżej? Pytam bo zwyczajnie bardzo mnie to ciekawi. Owszem Amortyzator gazowo-olejowy, z jakąś tam siłą pcha do góry, choć niekoniecznie (tak takie które w spoczynku są w połowie "wyciągnięte", przy montażu trzeba lage ciągnąć do góry).

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie obniża sprężyna, a amortyzator musi zostać zmieniony na dostosowany do sprężyny z uwagi na charakterystykę pracy skoku amortyzatora. Nawet nowy amortyzator można zajechać w chwilę na niższej sprężynie, gdyż auto będzie "stało" neutralnie na już wciśniętym tłoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...