Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

Grymas na twarzy nieco uwypukla dziś moje srogie rysy. Trochę boli po pierwszym szlifie tego roku :angry:

Samochód zajechał mi drogę i położyłem motocykl. On się nawet nie zatrzymał, a ja zanim się  pozbierałem, to nie bardzo wiem, czy kolor samochodu, który zapamiętałem to jego czy mój ;) .

Motocykl się podniósł i dowiózł mnie do domu, ale wygląda nieciekawie, a ja jakoś chodzę...zobaczę jutro. Nie jest najgorzej. Zarejestrowałem mocne uderzenie głową o asfalt, na kasku tylko rysy. Do wieczora już nic się nie dzieje, tak więc...kask dobry.

 

Uważajcie.

  • Trzymaj się 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu! Dobrze, że de facto Tobie się nie stało. 
Bardzo trzeba uważać, zza sterów motocykla dopiero widać jak bardzo ludzie za kółkiem są zajęci wszystkim innym niż jazdą w sposób nie utrudniający życia innym czy też nie stwarzający na drogach sytuacji niepożądanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję. Na takie sytuacje dobrze mieć kamerkę.

Ja mam taniego SJCAM ale widać co trzeba. Raz się film przydał na policji, choć moto wtedy nie położyłem to było niebezpiecznie. Faceta znaleźli - najwyższy mandat dostał.

Edytowane przez subbiefan
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Adi napisał(a):

Grymas na twarzy nieco uwypukla dziś moje srogie rysy. Trochę boli po pierwszym szlifie tego roku :angry:

Samochód zajechał mi drogę i położyłem motocykl. On się nawet nie zatrzymał, a ja zanim się  pozbierałem, to nie bardzo wiem, czy kolor samochodu, który zapamiętałem to jego czy mój ;) .

Motocykl się podniósł i dowiózł mnie do domu, ale wygląda nieciekawie, a ja jakoś chodzę...zobaczę jutro. Nie jest najgorzej. Zarejestrowałem mocne uderzenie głową o asfalt, na kasku tylko rysy. Do wieczora już nic się nie dzieje, tak więc...kask dobry.

 

Uważajcie.

Mam nadzieję że ze zdrowiem wszystko ok, a moto się naprawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za troskę.

Jest całkiem dobrze. Chodzę, z głową też ok. Noga i biodro zaczynają dostawać barw tęczy, ale to też plus, nie musze robić tatuaży ;) 

Moto, też ok, twarda sztuka. Cała prawa strona porysowana, ale w jednym kawałku. Poza kilkoma szczegółami.

 

 

 

A tak z innej, już pozytywnej beczki. Niebawem będę miał dla Was wszystkich pewną atrakcję. Wcześniej o niej wspomniałem w innym wątku, w kontekście spotu forumowego .... z czymś fajnym. 

Mogę zdradzić, to fajne ma dwa kółka.....i w maju da Wam dużo radości.

Już niedługo ogłoszę zaproszenie i szczegóły. ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

OGÓLNOPOLSKA PREMIERA MODELU TRANSALP

Zapisz sobie datę: 8-13 maja 2023

 

Zapraszamy na premierowy pokaz naszego najnowszego adventure'a Hondy, wszechstronnej legendy turystyki przygodowej, modelu XL750 Transalp.

 

Prezentacje odbędą się w salonach Hondy w całej Polsce przez cały tydzień od poniedziałku 8 maja do soboty 13 maja.

XL750 Transalp jest naszą nowością 2023, a jednocześnie zupełnienie nowym modelem Hondy, który dołączył w tym roku do gamy modeli z segmentu Adventure.

Skorzystaj z okazji i umów się też na jazdę próbnę w pierwszym możliwym terminie.

 

Zapraszamy do salonów!

Edytowane przez Ayu
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adi napisał(a):

 

O właśnie czekałem na tą małą Afrykę. Można brać na jazdy?

W MCSie będzie można testować, chłopaki już wrzucali info. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Christoph napisał(a):

@Guliwer, gratulacje. Bedziesz zadowolony. 

 

Dziękuję, nie mogę się doczekać pierwszej jazdy, dzisiaj w końcu pogoda i rejestracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-Max swietny sprzet. Ma bardzo motocyklowa charakterystyke jazdy, solidne i stabilne podwozie, dlatego daje frajde z jazdy po zakretach. 

 

Fajny do jazdy we dwojke. Wlasciwie to jest bardzo zwinnie, wygodnie i bezstresowo. Calodniowa wycieczka we dwojke, wypad w gory, czy nawet do turystycznego miasteczka na kawe T-Max bije na glowe moje motocykle.

 

Milo sie robi, jak mozna schowac motocyklowe ciuchy i kaski do schowka pod kanapa i kufra, a potem bez tych bambetli siedziec na tarasie i delektowac sie sloneczna pogoda przy espresso i ciachu. 

 

 

 

 

 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2023 o 09:53, skwaro napisał(a):

W MCSie będzie można testować, chłopaki już wrzucali info

 

Nie ma, nawet na wystawie :(

Pokazali mi tylko szykowanego dla klienta.... wiem co chcę teraz ;) 

Nie ma nic na testy, na razie będzie można tylko je zobaczyć, jak będą schodziły na bieżąco dla klientów. 

Chcę zobaczyć na żywo czarnego, zanim jak znam życie zamówię :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2023 o 18:13, Adi napisał(a):

 

Nie ma, nawet na wystawie :(

Pokazali mi tylko szykowanego dla klienta.... wiem co chcę teraz ;) 

Nie ma nic na testy, na razie będzie można tylko je zobaczyć, jak będą schodziły na bieżąco dla klientów. 

Chcę zobaczyć na żywo czarnego, zanim jak znam życie zamówię :rolleyes:

Dziwne, pisali że zapraszają na testy, może się testówki rozeszły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy ktoś stosuje, ale ostatnio założyłem smarowniczkę Scottoiler vSystem. Mogę szczerze polecić, nie trzeba się martwić o smarowanie (po ustawieniu nic nie chlapie), wychodzi  taniej niż smar (butelka oleju za 60zł starcza na ponad 10 tyś km).

Założone tak że praktycznie nic nie widać :)

 

 

20230603_112025.jpg

20230603_120747.jpg

Edytowane przez niebieski708
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...