Skocz do zawartości

Narty / Snowboard...


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam jadę 6.11. Ze strony wynika, że w już w tym tygodniu otworzą zjazd do dołu. W ubiegłym roku tez byłem koło 11 listopada i śnieg był ok, tylko widoczność dramatyczna. A z narciarzy reprezentacje Turcji, Rumunii, Niemiec, młodzieżowa Polska, jakiś klub z Rosji i nasz klub.

 

A można jakoś dowiedzieć się, kto kiedy trenuje? Bo też chodzi mi po głowie wyjazd około 11.11 ale wolałbym nie mieć wszystkich stoków zamkniętych na treningi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Odkad raz pojechalem do   www.skiricky.cz  to przestalem jezdzic do zielenca. Ricki sa pare km od zielenca warunki zdecydowanie lepsze brak kolejek  platnych parkingow czy platnych kibelkow. W dodatku nie zle jedzenie. Od wtorku ma byc na minusie wiec pewnie wlacza armatki i do czwartku powinno byc na stokach bialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku miałem już trzy wyjazdy - w sierpniu na halę w Druskiennikach :), w listopadzie na Moltaller i w grudniu do.... Białki oraz Kluszkowców. To niesamowite jaki postęp nasi górale zrobili w produkcji i utrzymaniu śniegu. Fakt, że otwarto tylko część wyciągów, ale nic nie wystawało i jeździć się dało. Główna różnica między Molltalerem a Białką była taka, że na lodowcu 90% narciarzy to zawodnicy ni ani razu nie miałem obaw, że ktoś na mnie wpadnie, a w Białce 50% to białe szkoły, które powinny się nazywać "kongres młodych kamikadze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...