Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Tsunetomo napisał:

Ja tez :) ogólnie mialem  kilka Renówek - Megane, Laguna, Clio, nawet pierwszy Koleos (ależ to było brzydkie ale nawet fajne). jest sentyment... 

Miałam kiedyś czarną Megane 1.6 RT, do Piaseczna jechałam nią kiedyś 3.5 godziny. Nic mi się w niej nie psuło oprócz wydechu. Raz na Puławskiej mi się urwał za kolektorem :lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13365

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

19 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Ja tez :) ogólnie mialem  kilka Renówek - Megane, Laguna, Clio, nawet pierwszy Koleos (ależ to było brzydkie ale nawet fajne). jest sentyment... 

ooo - fani Renówek widzę - to się dopiszę swoimi - R21 2 sztuki, Megane, Safrane - ależ to był sztos, żadne niemieckie auta z podobnej półki cenowej nie miały startu do tego komfortu - dopiero Merce czy beemki. Do tego trochę pojeździłem renówkami wujka R18 ale jako gówniarz / pasażer i R25 V6 - jako 17-latek ze świeżym prawkiem to łeb urywało a dla wujka szacun, że odwazył się dać mi auto. Potem nam sie rozeszło i przez długie lata byłem fanem PSA 2x 307, 406, C5, 607, 508 - super auta.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, przemekka napisał:

Morawy są super. 

 

A u nas dziś stare Węgry. 

20201009_204515.thumb.jpg.bffcbac7e7abc60aeb2061b989e10fc5.jpg

 

Niebeleco, zazdroszczę!

 

My z takich wynalazków mamy w swoich zapasach butelkę Vino Santo z winnicy Pisoni, kilkanaście km na północ od jeziora Garda, rocznik 2003. Czeka na specjalną okazję :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, subleo napisał:

Muskatel, późny zbiór ... musi być pychota.

Była. ;) Butelka mała.

 

Na konsumpcję czeka jeszcze kilka butelek 5 puttonowego Aszu z 2002 kupionego specjalnie na 18-tkę naszej córki. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, przemekka napisał:

Na konsumpcję czeka jeszcze kilka butelek 5 puttonowego Aszu z 2002 kupionego specjalnie na 18-tkę naszej córki. 

 

Najlepsze tokajskie roczniki to 1999, 2000 i 2018. Także trafiliście perełkę. Fatalny był 2016. 

 

Jak rozmawiałem w tym roku z Vincem, zaprzyjaźnionym winogrodnikiem z Madu, obecny, 2020 rok był przeciętny. Natomiast jak sam powiedział, renomowani winiarze, trzymają poziom niezależnie od tego jak rok był. Jak jest bardzo słabo, to po prostu sprzedają zbiór albo nie firmują wina swoim nazwiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...