Jump to content

Waledrinki 14.02.2011

carlos-wrx

Recommended Posts

namawiam do akcji Wale-Drinki 14.02

14 luty (Walentego) to jeden z moich, najbardziej znienawidzonych dni w roku...

tłok, tłum i masa oszołomów wszędzie gdzie to możliwe - zamieńmy ten dzień jednak w coś sympatycznego i dlatego wnioskuje o uznanie 14.02 jako oficjalny dzień NO LIMIT "Waledrinki" :D:lol:

• Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

namawiam do akcji Wale-Drinki 14.02

14 luty (Walentego) to jeden z moich, najbardziej znienawidzonych dni w roku...

tłok, tłum i masa oszołomów wszędzie gdzie to możliwe - zamieńmy ten dzień jednak w coś sympatycznego i dlatego wnioskuje o uznanie 14.02 jako oficjalny dzień NO LIMIT "Waledrinki" :D:lol:

popieram, a swoją drogą drugim takim dnie w roku dla mnie są MIKOŁAJKI :twisted:

WTF ja się pytam? Kiedy to Dzień Świętego Mikołaja zamienił się na tfu, Mikołajki?

popieram, a swoją drogą drugim takim dnie w roku dla mnie są MIKOŁAJKI :twisted:

Spadaj :!: :twisted:

Co do Walentynek - wyjątkowo w tym roku mnie tak nie wkurzają.... :mrgreen::twisted:

i mnie jakos wyjątkowo w tym roku też nie wadzą :twisted: ... ale swieta jako swieta nie lubie, komercha i tandeta...

ps Mikad nie chwaliłes sie nic.. na pw jakis link poprosze do fot, czy cos :twisted:

Jachu93, coś tam potem mogę się pochwalić. Ale nie przyznam się, że to zrobię, bo zaraz cała reszta się rzuci :mrgreen::mrgreen:

ta młoda?

ładna!

:mrgreen:

To nie ta, co ci wczoraj pokazywałem.

Tz. to mogłaby być ta, ale... wolę inną :mrgreen: i też ci pokazywałem.

Apacz I znowu skonczy sie na lodowisku

Tobie bmarcin by się to akurat przydało. Weź jakąś hulajnogę i na lodowisko - to dobry trening przed Plejadami. :wink: Pamiętaj, że w razie czego masz być gotowy. 8)