Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak większośc juz w spóźniała nudy tym razem. RB ewidentne nie miał pojęcia. Fajnie ze Perez w końcu wyścig bez problemów. Bottas z kolei miał kolejny słaby PIT. A ciezko uwierzyć ze taki zespuł jak MB tak to patroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, turdziGT napisał:

Perez w końcu wyścig bez problemów.

Ale start i pierwszą część zawalił. Może powinien obligatoryjnie startować z końca stawki, ponieważ lepiej mu to wychodzi :) Emocji też zdecydowanie więcej. 
Wyścig faktycznie niespecjalny, bo udało mi się w jego czasie złożyć dwa zestawy klocków :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zyzol napisał:

Ale start i pierwszą część zawalił. Może powinien obligatoryjnie startować z końca stawki, ponieważ lepiej mu to wychodzi :) Emocji też zdecydowanie więcej. 
Wyścig faktycznie niespecjalny, bo udało mi się w jego czasie złożyć dwa zestawy klocków :P

Ja zrobiłem obiad :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Bull idzie grubo, podkupując silnikowców Mercedesowi. 

 

Red Bull Racing tworzy własny dział silnikowy, bo chce w niedalekiej przyszłości we własnym zakresie projektować i produkować silniki wykorzystywane w Formule 1. Na czele nowego departamentu stanął Ben Hodgkinson, który przez dwie dekady pracował w Mercedesie.
Brytyjskie media od kilku dni żyły plotkami, że Hodgkinson ma pociągnąć za sobą kolejnych pracowników Mercedesa. W czwartek spekulacje zostały potwierdzone, po tym jak Red Bull ogłosił transfer pięciu kolejnych inżynierów.

 

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/937421/f1-red-bull-ruszyl-na-zakupy-transfery-pracownikow-mercedesa-potwierdzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończą się podsmiechujki w paddocku że zostaną bez silnika. W sumie już focha mają na Renault, Merc i Ferrari im nie sprzedadzą motoru ,a Honda out. To jakie mieli wyjście. Z drugiej strony fajnie że F1 traktują mega poważnie. Będzie siara jak producent oranżady zrobi lepszy silnik niż koncerny automotive :mrgreen:

  • Haha 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aflinta napisał:

A potem Mercedes, Ferrari i Renault przeforsują zmianę w regulaminie by zakazać silników spalinowych ;)

 

 

Wtedy Red Bull i załatwione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, czekker napisał:

E11 straciło prawa do transmisji F1 od sezonu '23:

  https://f1wm.pl/news/49739

 

Cóż, trzeba się będzie z nimi pożegnać (fanem piłki nie jestem i promo w UPC akurat mi się kończy tak samo :)) i przejść na oficjalny feed F1TV :rolleyes:

 

Najbardziej szkoda chłopaków redaktorów... no prawie wszystkich. Nie wiem kogo planuje NENT zatrudnić na komentarz dla PL, ale ciężko będzie załatać taką dziurę. Chyba, że podkupią tych samych.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, czekker napisał:

 

Cóż, trzeba się będzie z nimi pożegnać (fanem piłki nie jestem i promo w UPC akurat mi się kończy tak samo :)) i przejść na oficjalny feed F1TV

Spoko ;-) Nie będziesz żałował :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, czekker napisał:

E11 straciło prawa do transmisji F1 od sezonu '23:

  https://f1wm.pl/news/49739

Fatalna informacja :( Co chwilę przesiadka na inną platformę. Eleven miało sensowną cenę, było w kablówce, a czasami prócz F1 też coś obejrzałem. 
To Viaplay ma być tylko tv internetową, a cena za abonament słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zyzol napisał:

cena za abonament słaba

 

Zwłaszcza jeśli ktoś (jak ja) oglądałby tam tylko F1 <_<

Viaplay rocznie to ponad 400 zeta - mniej więcej tyle co (*) dwa razy więcej niż standardowa cena za F1TV Pro (€50), a pamiętam, że niedawno migało mi gdzieś promo 25% off.

Przy czym w Pro jest full wypas..

 

Trochę kicha, bo E11 w UPC mam za 60 zeta rocznie, ale co zrobić -_-

Z drugiej strony, w miesiącu wypiję jednego krafta mniej i rachunek się wyrówna :biglol:

 

 

(*) chyba za mało kawy dzisiaj ;)

 

Edytowane przez czekker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie widzieć Orlen w F1 ale mam nadzieję że to już ostatni sezon Roberta w F1 jeżeli nic się nie urodzi konkretnego na 2022. Zawracanie gitary i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...